karty kredytowa citibank
|

Karty kredytowe Citibank – bon 400zł na morele.net

Z doświadczenia wiemy, że karty kredytowe Citibank zapewniają świetny zysk na start. W bardzo łatwy sposób możemy otrzymać wartościową nagrodę. Tak też jest tym razem. Za otworzenie w pełni bezpłatnej karty Citi Simplicity i wykonanie nią kilku transakcji na dowolną kwotę otrzymamy bon 400zł na morele.net, gdzie możemy kupić elektronikę w dobrych cenach. Promocja trwa do 31.08.2016.

Jakie warunki należy spełnić, aby wziąć udział w promocji karty kredytowej?

Aby wziąć udział w promocji, trzeba być nowym klientem banku (brak posiadania karty kredytowej w Citibank od 1 stycznia 2014). Minimalne wymagania dochodowe wyglądają z kolei następująco:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Wniosek o kartę kredytową składamy z dedykowanego linka na stronie promocji. Aby otrzymać voucher na 400zł należy w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się przynajmniej raz w serwisie CitiBank Online oraz przez aplikację mobilną. Voucher zostanie do nas wysłany poprzez system bankowości internetowej w drugim tygodniu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przykładowo: jeśli warunki spełnimy w sierpniu, voucher dostaniemy drugim tygodniu września. Bon jest ważny do 30.11.2016.

Czy w promocji są jakieś haczyki?

Karty kredytowe Citibank naprawdę się opłacają. Promocja niesie za sobą tylko jedno drobne zobowiązanie, jednak nie jest ono mocno obciążające. Biorąc w niej udział zobowiązujemy się do wykonywania przez 12 miesięcy od podpisania umowy co najmniej jednej transakcji kartą miesięcznie. W wypadku niespełnienia warunków zapłacimy karę w wysokości 200zł – czyli i tak wyjdziemy na plus.


Kliknij, aby założyć kartę kredytową i otrzymać voucher na 400zł na morele.net


Jeśli nagroda w postaci vouchera nam nie odpowiada, możemy skorzystać z analogicznej, lecz nieco bardziej wymagającej promocji prześwietlonej na tej stronie, dzięki której zyskamy smartfon LG K8 LTE!

Jak wygląda założenie karty kredytowej w praktyce?

Wniosek o kartę kredytową składamy z podanego linka. Wypełniamy wymagane pola i czekamy na kontakt ze strony banku. Może to potrwać kilka dni. Wtedy zostanie przeprowadzona wstępna weryfikacja zdolności kredytowej i przyznanie nam karty. Po kilku dniach odwiedzi nas kurier, dla którego będziemy musieli mieć przygotowane zaświadczenie o zarobkach z zakładu pracy lub też wydrukowane zestawienie przelewów z naszego konta. O szczegółach zostaniemy poinformowani podczas rozmowy z konsultantem. Podpisanie umowy u kuriera kończy z naszej strony proces ubiegania się o kredytówkę.

Czy karty kredytowe Citibank są darmowe?

Karty kredytowe Citibank mogą być darmowe – oto oszczegóły. Za kartę Citi Simplicity nie zapłacimy nic, bez żadnych warunków– będziemy pozbawieni konieczności uiszczania zarówno opłat miesięcznych, jak i rocznych. Z kolei Karta MasterCard World zapewnia różne zniżki u partnerów, jednak kosztuje aż 18zł. Decyzja należy do Was, ale moim zdaniem nie opłaca się jej zamawianie. Darmowa Citi Simplicity wydaje się rozsądnym rozwiązaniem. Warto podkreślić, że bank nalicza 6zł miesięcznie za usługę CitiPhone, której nie musimy aktywować podczas rozmowy z konsultantem przy zakładaniu karty.

Ciekawe, jak długo karty kredytowe Citibank będą kojarzone z najlepszymi promocjami na rynku. Póki co nie mają sobie równych. Zapraszam do korzystania z okazji!

Regulamin promocji

Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Jeden komentarz

  1. Świetna promocja i oferta bankowa w jednym 🙂 Poważnie zastanawiam się nad skorzystaniem z tej wyjątkowej oferty.
    Dzięki za fajne opisanie promocji, z resztą jak zawsze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *