konto bankowe z prezentem ing
|

Konto bankowe z prezentem, czyli 100zł od ING Banku Śląskiego

Konto bankowe z prezentem: trwa kolejna edycja świetnej promocji w ING Banku Śląskim – za założenie Konta z Lwem możemy w prosty sposób otrzymać 100zł po wykonaniu kilku transakcji kartą.

Jakie warunki należy spełnić, aby założyć konto bankowe z prezentem?

Promocją objęci są nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały rachunku osobistego w ING od 1 stycznia 2015r. do 6 czerwca 2016r.

Aby wziąć udział w promocji i otworzyć konto bankowe z prezentem, należy wypełnić wniosek z dedykowanego linka. Promocja trwa do 31 sierpnia 2016. W celu otrzymania tytułowego 100zł musimy założyć Konto Direct lub Komfort, kartę debetową oraz Konto Oszczędnościowe, otwierane równolegle do rachunku. Warto podkreślić, że wniosek o konto bankowe z prezentem należy złożyć przez internet.

Oprócz warunku założenia bezpłatnego konta w celu otrzymania 100zł należy jeszcze wykonać transakcje kartą dołączoną do rachunku na łączną kwotę 1000zł do 31 grudnia 2016. Odsyłam tutaj do mojego patentu na zrobienie obrotu w artykule o promocji Citibank. Trzeba podkreślić, że nie możemy wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania naszych danych osobowych.

Premia zostanie wypłacona do 31 stycznia 2017, pod warunkiem posiadania do tego terminu konta, karty i konta oszczędnościowego, na które zostanie wypłacony bonus.


Kliknij, aby założyć Konto Direct w premią 100zł!


Czy Konto Direct jest darmowe?

Zarówno konto osobiste, jak i rachunek oszczędnościowy zakładany w ING w ramach promocji są darmowe, bezwarunkowo. Karta debetowa dołączona do rachunku będzie z kolei darmowa po wykonaniu nią transakcji na łączną kwotę 300zł miesięcznie w okresie pomiędzy 29.-28. dniem kolejnego miesiąca. Jeśli mamy mniej niż 26 lat, wystarczy wydać 200zł.

Konto bankowe z prezentem w ING oferuje darmowe wypłaty z bankomatów ING oraz jedną darmową w miesiącu z dowolnego innego bankomatu. Za pozostałe zapłacimy po 3zł od wypłaty. Oprocentowanie konta oszczędnościowego jest na poziomie 2% do kwoty 100.000zł przez pierwsze 4 miesiące, co nie jest wynikiem rewelacyjnym, jednak może także zachęcić. Jedna wypłata w miesiącu z konta oszczędnościowego jest bezpłatna, każda kolejna to koszt 10zł. Jednak można tą opłatę ominąć – przelewy wewnętrzne są bowiem darmowe. Wystarczy więc pieniądze z konta oszczędnościowego najpierw przelać na konto osobiste, a następnie dalej.

Konto bankowe z prezentem w ING to dobra propozycja dla osób, które są nowymi klientami banku. Zyskujemy jedno z lepszych kont na rynku i do tego atrakcyjną premię. Jeśli posiadamy oszczędności, możemy także skorzystać z promocyjnie oprocentowanego konta oszczędnościowego.

Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *