najlepsze konto oszczednosciowe
|

Najlepsze konto oszczędnościowe z premią – 3% i 100zł na rachunku Zośka Pro!

Kolejna, 7. już edycja promocji Money Mania właśnie wystartowała! Tym razem za założenie konto oszczędnościowego Zośka Pro w Idea Bank z atrakcyjnym oprocentowaniem 3%, dodatkowo możemy otrzymać otrzymać 100zł premii!

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku (nasze dane nie mogą znajdować się w bazie danych banku) i jest ograniczona do 500 osób.

Aby założyć najlepsze konto oszczędnościowe i otrzymać 100zł, należy w terminie pomiędzy 4 lipca a 24 lipca zarejestrować się na stronie promocji, a następnie ze specjalnie wygenerowanego linka założyć Konto Zośka Pro. Czas na podpisanie umowy mamy do 14 sierpnia, jednak nie możemy zrobić tego później niż 21 dni od złożenia przez nas wniosku. Do 14 sierpnia należy uzupełnić także dane do odbioru premii na stronie organizatora. O otrzymaniu premii zostaniemy poinformowani do 20 sierpnia 2016, natomiast sama premia zostanie wypłacona do 31 sierpnia 2016.


Kliknij tutaj, aby założyć konto oszczędnościowe Zośka Pro i otrzymać 100zł!


Standardowo razem z kontem oszczędnościowym Zośka Pro zakładane jest Konto Idealne, które jest rachunkiem osobistym. Nie ma się jednak co tym przejmować, ponieważ jest to rachunek darmowy i dający niemały przywilej – po ulokowaniu danej kwoty na rachunku osobistym, jej 10- krotność na koncie oszczędnościowym Zośka Pro zarobi 3% w skali roku. Należy podkreślić, że promocja nie jest objęta ograniczeniami kwotowymi. Haczyki? Tak, jest jeden. W wypadku sytuacji, w której nasza kwota na rachunku oszczędnościowym jest niższa niż 10- krotność środków na rachunku osobistym, oprocentowanie na koncie Zośka Pro zostanie obniżone do 1%. Na to należy więc uważać.

Money Mania 7 to ciekawa promocja dla osób, które nie miały jeszcze nigdy styczności z Idea Bank. Możemy w łatwy sposób założyć moim zdaniem obecnie najlepsze konto oszczędnościowe oprocentowane na 3% i zgarnąć prosto kwotę 100zł.

Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *