Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Darmowe konto z gwarantowaną premią 100zł w BZWBK!

Darmowe konto z gwarantowaną premią 100zł w BZWBK!

Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Bank Zachodni WBK razem z Comperia Bonus tylko do końca czerwca oferują promocję, dzięki której nasze środki na rachunku osobistym będą oprocentowane na 4% w skali roku. Dodatkowo, korzystając z promocji Comperia Bonus, możemy zgarnąć gwarantowaną premię w wysokości 100zł za założenie konta. Bonus jest naprawdę bardzo prosty do zdobycia. Wystarczy zarejestrować się na stronie promocji, założyć darmowe Konto Godne Polecenia i wykonać 6 dowolnych transakcji kartą wydaną do rachunku. Hitowa promocja sprzed dwóch miesięcy, dzięki której wielu z Was zyskało, wraca w kolejnej edycji!

comperia bonus 6

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób, które nie były posiadaczami rachunku w Banku Zachodnim WBK od 15 sierpnia 2015r. Jeśli spełniamy ten warunek, pozostaje tylko zarejestrować się na stronie promocji, a potem złożyć wniosek o darmowe konto z linka w przysłanym do nas mailu. Należy zaznaczyć zgodę na przekazanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową (spokojnie- chodzi po prostu o to, żeby operator promocji, czyli Comperia mógła wypłacić Wam premię 100zł). Dodatkowo należy także zaznaczyć zgodę na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Czas na złożenie wniosku macie do 30 czerwca 2016r.

Jak wygląda proces zakładania konta?

W celu weryfikacji naszej umowy możemy wybrać dwie opcje jej potwierdzenia – za pomocą przelewu aktywacyjnego lub kuriera. Z mojego doświadczenia wynika, że lepiej w przypadku BZWBK zamówić kuriera. Unikniemy w ten sposób niezgodności danych w przypadku kiedy wpiszemy np. ul. Owsiana zamiast Owsiana.

Kliknij, aby założyć darmowe Konto Godne Polecenia z gwarantowaną premią 100zł!

Warunki otrzymania bonusu 100zł za założenie konta

Aby otrzymać bonus w wysokości 100zł, należy wykonać co najmniej 6 transakcji kartą, płatności BLIK lub płatności telefonem. Transakcje muszę zostać zaksięgowane na naszym koncie do 31 sierpnia 2016r. To tyle!

Informację o przyznaniu nam premii otrzymamy poprzez e-mail oraz SMS do 23 września 2016r. Należy wtedy zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do przelewu w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania wiadomości. Premia zostanie wypłacona na nasze Konto Godne Polecenia do 30 września 2016.

Darmowe Konto Godne Polecenia – zobacz, czy warto je założyć!

Konto Godne Polecenia jest rachunkiem darmowym – bezwarunkowo nie ponosimy opłat za jego prowadzenie. Dodatkowo zakładając konto w przedstawianej promocji nasze środki na koncie będą oprocentowane na 4% w skali roku do kwoty 4000zł aż do czerwca 2017r. – a do tego otrzymamy bonus 100zł! Zakładając rachunek w opisywanej promocji nie poniesiemy opłat za utrzymanie karty do konta, także do czerwca 2017r. Darmowe będą także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Od sierpnia 2016r. zapłacimy z kolei za płatności przez Przelewy24 (50gr), zlecenia stałe (50gr) oraz kody autoryzacyjne SMS (jeśli będzie ich więcej niż 6 w miesiącu). Za to jeśli nie korzystamy z tych funkcjonalności, to Konto Godne Polecenia jest przy obecnej promocji bardzo dobrym rozwiązaniem. Najważniejsze, że w każdym przypadku sama obsługa konta jest całkowicie darmowa.

Należy zwrócić uwagę, że w celu podwyższenia wysokości oprocentowanej kwoty możemy założyć aż 3 Konta Godne Polecenia! Najbezpieczniej jest to zrobić w późniejszym okresie (ale przed końcem czerwca), żebyśmy przez pomyłkę nie wykonywali 6 transakcji do premii 100zł na innym koncie niż początkowe.

3 kroki do zdobycia 100zł

KROK 1: Rejestrujemy się na stronie promocji.

KROK 2: Składamy wniosek o konto.

KROK 3: Wykonujemy 6 transakcji kartą.

Cieszymy się ze 100zł premii!

Zdecydowanie muszę polecić tą promocję. Po założeniu Konta Godnego Polecenia oprócz atrakcyjnej i łatwej do zdobycia premii 100zł – nasz nowy rachunek będzie oprocentowany na 4% aż do czerwca 2017r. Konto szczególnie dobrze sprawdzi się jako “skarbonka” z racji promocyjnego oprocentowania. Do tego otrzymamy gwarancję bezpłatności rachunku i karty! Szczerze polecam, bo być może to już ostatnia szansa na tak dobre warunki na koncie osobistym.

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top