promocja citibank karty kredytowe
|

Promocja Citibank: smartfon LG K8 LTE za wyrobienie karty kredytowej!

Promocja Citibank: w zamian za założenie bezpłatnej karty kredytowej Citibank i wykonanie kilku transakcji kartą otrzymamy smartfon LG K8 LTE. Jego wartość podawana przez bank to 549zł!

Kto może skorzystać z oferty?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały żadnej karty kredytowej w Citibank od 1 stycznia 2014r. Jeśli spełniamy ten warunek, pozostaje tylko złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji Citibank. Wymagania dochodowe do przyznania nam karty wyglądają w ten sposób:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;

dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Jakie warunki ma promocja Citibank?

Promocja Citibank może wydawać się wymagająca, jednak są to tylko pozory. Aby otrzymać telefon, musimy po pierwsze co najmniej raz zalogować się w serwisie bankowości online w ciągu 30 dni od daty podpisania przez nas umowy z bankiem o kartę. Drugi warunek to wydanie 3000zł w ciągu pierwszych 3 pełnych miesięcy od podpisania umowy o kartę. W celu zrobienia obrotu możemy zapłacić kartą w sklepach stacjonarnych lub internecie. Przy okazji mały patent na zrobienie obrotu – bony podarunkowe. W sklepach odzieżowych oraz dużych marketach spożywczych pytajcie o możliwość ich wykupienia. W ten sposób w łatwy sposób można zrobić obrót, a pieniądze de facto wydać później. Ważność bonów to zazwyczaj kilka dobrych lat, więc nie ma co się obawiać o utratę środków.

Bank powiadomi nas o przyznaniu nagrody w ciągu 14 dni od końca miesiąca, w którym spełnimy warunki promocji. Wiadomość tą otrzymamy przez system bankowości Citi Online.


Kliknij, aby założyć kartę kredytową w promocji Citibank i otrzymać smartfon LG K8 LTE


Promocja Citibank jest bardzo prosta i w stosunkowo łatwy sposób możemy spełnić warunki banku. Jeśli jednak nie mamy możliwości zrobienia obrotów na 3000zł, zapraszam do prześwietlenia analogicznej promocji, w której w zamian za zrobienie kilku transakcji na dowolną kwotę otrzymujemy aż 400zł premii!

Jak wygląda założenie karty kredytowej w praktyce?

Wniosek o kartę kredytową składamy z podanego linka. Wypełniamy wymagane pola i czekamy na kontakt ze strony banku. Może to potrwać kilka dni. Wtedy zostanie przeprowadzona wstępna weryfikacja zdolności kredytowej i przyznanie nam karty. Po kilku dniach odwiedzi nas kurier, dla którego będziemy musieli mieć przygotowane zaświadczenie o zarobkach z zakładu pracy lub też wydrukowane zestawienie przelewów z naszego konta. O szczegółach zostaniemy poinformowani podczas rozmowy z konsultantem. Podpisanie umowy u kuriera kończy z naszej strony proces ubiegania się o kredytówkę.

Czy karta kredytowa w promocji Citibank jest darmowa?

Warto podkreślić, że promocja Citibank umożliwia nam wybranie w pełni bezpłatnej karty kredytowej – Citi Simplicity. Jeśli nią wybierzemy, nie poniesiemy ani opłaty rocznej, ani miesięcznych. Pozostałe dostępne karty są płatne. Moim zdaniem promocja Citibank jest zdecydowanie warta uwagi. Jeśli ktoś jest nowym klientem banku – warto skorzystać.

Regulamin promocji Citibank 

Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 4.5]

4 komentarze

 1. Citi przyzwyczaił nas do tego że praktycznie kilka razy w roku organizuje akcję w ramach której można wzbogacić się albo w tablet albo nowy smartfon. Ich promocje akurat są godne polecenia ponieważ mamy możliwość wyboru karty, której koszt prowadzenia jest praktycznie zerowy. Pozostaje czekać na kolejne ciekawe promocje ze strony Citi.

 2. Ja złożyłem wniosek kartę za pośrednictwem kuriera w ub. tygodniu. Troszkę mnie zdziwiło to, że wstępnie przydzielony limit jest ponad 10-krotnie wyższy niż chciałem i nie można go obniżyć. Od Konsultanta dowiedziałem się, że można to zrobić później konfigurując kartę (jak ją już będę miał w ręku) poprzez WWW.
  Na start został ustawiony limit w kwocie wynikającej z maksymalnego limitu mojej zdolności kredytowej z bazy BIK. Wtedy nie wiedziałem gdzie jest kruczek – o tym później.
  Dodatkowo oprócz limitu Konsultant zaproponował mi gotówkę na dowolny cel (w moim przypadku była to naprawdę spora sumka) i moim zdaniem był to kredyt bardzo atrakcyjnych warunkach (spłacanych poprzez rachunek z karty). Stąd jak najbardziej zdecydowałem się również i na tą dodatkową gotówkę przelewaną na wskazany przeze mnie rachunek bankowy.
  Kilka dni potem zgłosił się kurier z umową, sprawdził dowód osobisty i poświadczył za zgodność, ponadto dostarczyłem wyciągi bankowe dokumentujące przelewy pensji.
  Dwa dni temu skontaktował się Citi z prośbą o dosłanie dodatkowych dokumentów – m.in. oryginału (papierowego) zaświadczenia z zakładu pracy o dochodach oraz oryginału (papierowego) zaświadczenia z ZUS o niezaleganiu ze składkami. Powiem szczerze, że mnie to dość mocno zdenerwowało – domyślam się, że konieczność dostarczenia takich dokumentów wynikała z wysokiego limitu kredytowego jaki ustawił Citi (a którego w takiej wysokości nie chciałem). Stąd oczywiście zrezygnowałem z karty i wspomnianego kredytu.
  I BARDZO DOBRZE SIĘ STAŁO !!!
  Jak podzieliłem się tą przygoda ze znajomym bankowcem, to ten mi wyjaśnił w czym rzecz i że powinienem się cieszyć, że tak to się skończyło.
  To to co mnie spotkało to znana praktyka Citi – jego zdaniem dlatego Citi na karcie ustawia maksymalny limit kredytowy wynikający z BIK, aby zablokować posiadaczy takiej karty kredytowej przed ewentualnym skorzystaniem z innych produktów kredytowych (u konkurencji). Pośrednio w ten sposób skazując go wyłącznie na Citi. Wtedy nawet tak popularne zakupy na x rat 0% w sklepach mogłyby nie być możliwe – pozostawałaby tylko karta Citi.
  Dla Citi rośnie wtedy prawdopodobieństwo, że klient nie będzie spłacał całości zadłużenia na karcie i pojawi się zadłużenie oprocentowane.
  Moim zdaniem nie dość, że użytkownik karty staje się swego rodzaju niewolnikiem Citi (tracąc pewną wolność w zakresie możliwych opcji kredytowych na przyszłość) – to jeszcze rośnie szansa, że będzie go to kosztowało więcej.
  Oczywiście wiem, że później można limit karty obniżyć – ale na bazie tego co napisałem wcześniej, osobiście nie mam pewności, czy Citi w takim przypadku dokonałby odpowiedniej korekty w BIK. Jedynym pewnym wyjściem wydaje się w takim przypadku zrezygnowanie w ogóle z karty kredytowej (zamknięcie rachunku). Z tym, że wtedy może to już nie być takie łatwe, jeżeli w międzyczasie zadłużyliśmy się na karcie na tyle, że nie jesteśmy w stanie spłacić jej za jednym razem. Dodatkowo taka rezygnacja może być jeszcze trudniejsza, jeżeli, nie daj Boże, zdecydowaliśmy się na dodatkową gotówkę. Moim zdaniem Citi zarzuca tutaj niezłą sieć na swoich klientów – i w moim przekonaniu takie działania są nie do końca etyczne. Zatem PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH przed pochopnym skuszeniem się na „DARMOWY” telefon, który wcale nie musi się okazać taki darmowy. Celem niniejszego przydługiego tekstu nie jest zniechęcenie potencjalnych klientów na ten produkt (który dla sporej części klientów, mimo tego co napisałem i tak może być atrakcyjny), ale podkreślenie, jak bardzo ważne jest wcześniejsze dokładne przyjrzenie się temu, na co chcemy się zdecydować, zanim podejmiemy decyzję.
  Mam nadzieję, że Ci co doszli do tego miejsca wybaczą mi taki długi elaborat, jak również docenią jego przesłanie i nie będą żałować wysiłku włożonego w czytanie.
  Pozdrawiam
  Piotr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *