darmowe bilety do kina
|

Darmowe bilety do kina i 100zł od PKO BP i fast50club!

Jeśli chcesz w łatwy sposób zdobyć 10 darmowych biletów do kina i 100zł premii musisz koniecznie przeczytać ten artykuł! Już dawno nie opisywałem tak korzystnej promocji. Jeśli masz 18-26 lat, założysz Konto Dla Młodych w PKO BP i wykonasz JEDNĄ transakcję kartą wydaną do konta będziesz cieszyć się 10 darmowymi biletami do kina w sieci HELIOS bądź CINEMA CITY oraz premią w wysokości 100zł. Z pozoru brzmi niewiarygodnie, ale zanim stwierdzisz, że to niemożliwe, czytaj dalej.

Dla kogo przeznaczona jest ta promocja?

Warunki promocji są bardzo mało rygorystyczne. Mogą w niej wziąć udział wszyscy klienci, którzy nie posiadali konta w PKO BP po 31 sierpnia 2016 roku oraz są wieku 18-26 lat.

Jak otworzyć konto?

W celu otwarcia Konta Dla Młodych w PKO BP i wzięcia udziału w tej wyjątkowej promocji należy skorzystać z dedykowanego linka. Po zaakceptowaniu zgód marketingowych i regulaminu otrzymamy wiadomość mailową potwierdzającą zarejestrowanie w systemie (w polu „mam kod promocyjny” nie trzeba nic wpisywać). Operatorem promocji jest fast50club, toteż u nich w systemie zakładamy najpierw konto (ale oczywiście nie jest to jeszcze konto bankowe). Następnie klikamy w link z maila i  ustalamy hasło do logowania się do programu fast50club. Po zalogowaniu przechodzimy do zakładki PKO Bank Polski – Konto dla Młodych z bonusem 100zł. Klikamy Weź udział i rozpoczynamy wypełnianie właściwego wniosku o Konto Dla Młodych w PKO BP. Czas na to mamy do 30 września 2016r. Umowa będzie podpisana za pośrednictwem wizyty kuriera. 100zł zostanie wypłacone na dowolnie wskazany numer konta bankowego do 15 listopada 2016r. Kwota najpierw pojawi się w systemie fast50club i stamtąd będziemy ją wypłacać.

Zgarnij 10 darmowych biletów do kina w prosty sposób!

Kolejna, jeszcze ciekawsza część promocji wiąże się z kilkukrotną możliwością zupełnie darmowej wizyty w kinie. Możemy w bardzo prosty sposób otrzymać 10 darmowych biletów, które będziemy mogli zrealizować w dowolnych konfiguracjach o dowolnej porze przez najbliższe pół roku!

Podczas składania wniosku o konto, należy także zawnioskować o kartę, bo bez tego nie spełnimy warunków promocji. Po aktywacji konta wystarczy już tylko, że wykonamy nią JEDNĄ operację. Musimy to zrobić do 10 listopada 2016 roku. W tym czasie należy także zarejestrować się na stronie akcji. Formularz umożliwi nam wybór sieci kin – HELIOS lub CINEMA CITY.   Zarówno konto, jak i karta muszą być aktywne na dzień wydania nagrody. Warto podkreślić, że podczas zakładania rachunku należy wyrazić zgodę na

otrzymywanie od Banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz materiałów marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów podmiotów współpracujących

Organizator promocji podaje, że łączna wartość biletów wynosi 194,40zł. To spora oszczędność, zwłaszcza, że bilety (w postaci kodów elektronicznych, które otrzymamy w systemie elektronicznym banku) można zrealizować w dowolny dzień i o dowolnej porze w przeciągu 6 miesięcy od daty ich wydania. To aż 5 darmowych dwuosobowych wypadów! Limit nagród w promocji wynosi 10000, co oznacza, że może skorzystać z niej 1000 osób. Warto się spieszyć! Kody będą wydawane w pięciu turach, od 30 września do 30 listopada 2016r. zgodnie z kolejnością spełniania warunków przez uczestników promocji (każdego 15. i ostatniego dnia miesiąca).

Kliknij tutaj, aby założyć darmowe Konto Dla Młodych i otrzymać 10 biletów do kina oraz premię 100zł!

Czy Konto Dla Młodych to warty uwagi rachunek na dłużej?

PKO BP przygotował specjalną ofertę dla młodych osób. Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe, do tego nie zapłacimy nic za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Karta debetowa to także koszt 0zł, o ile wykonamy nią 5 dowolnych transakcji (w przeciwnym wypadku opłata 5zł). Według mnie to naprawdę dobra oferta dla młodych. Oprócz otrzymania w bardzo prosty sposób 100zł oraz 10 darmowych biletów do kina możemy także pozostać z bankiem na dłużej, jeśli tylko będziemy mieć na to ochotę.

Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 4]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *