jak założyć konto i zyskać ing
|

Jak założyć konto w banku i zyskać? 100zł do ING!

Trwa kolejna edycja świetnej promocji ING Banku Śląskiego. Po założeniu Konta z Lwem i wykonaniu transakcji kartą na kwotę 1000zł otrzymamy 100zł, co daje aż 10% zwrotu!

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w ING od 01.04.2015r. Konieczne jest zawarcie umowy o konto osobiste drogą internetową z dedykowanego linka, nie wyrażając sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.

Jak założyć konto i zyskać atrakcyjne 100zł?

W celu zdobycia 100zł należy wykonać transakcje kartą wydaną do konta na łączną kwotę 1000zł do 31.03.2017r. Premia zostanie wypłacona do 30.04.2017r. Do tego dnia musimy mieć aktywny otworzony rachunek wraz z kontem oszczędnościowym oraz kartę debetową. Promocja trwa do 30.11.2016r.

Jak uniknąć opłat za kartę do Konta  z Lwem?

Standardowo miesięczna opłata za kartę w ING wynosi 7zł. Jednak wykonując nią transakcje na kwotę co najmniej 300zł miesięcznie (w wypadku osób do 26. roku życia 200zł) nie zostanie ona pobrana. Warto więc wykonywać wymagane transakcje stopniowo (nie od razu 1000zł), żeby zarówno spełnić warunki promocji, jak i uniknąć niepotrzebnych opłat za kartę debetową. Samo prowadzenie rachunku jest z kolei na szczęście całkowicie darmowe. Wypłaty z bankomatów własnych są darmowe, oprócz tego mamy także jedną darmową wypłatę z dowolnego bankomatu innego banku w miesiącu (pozostałe: 3zł).

Do konta osobistego automatycznie otwierane jest także konto oszczędnościowe, oferujące dość rozsądne oprocentowanie na poziomie 2% do kwoty maksymalnej 100.000zł przez 4 miesiące. Jedna wypłata z konta oszczędnościowego w miesiącu jest darmowa (kolejne: 10zł), jednak możemy tak naprawdę wypłacać bez ograniczeń – wystarczy nie przelewać bezpośrednio z konta oszczędnościowego na rachunek w innym banku, tylko najpierw wykonać przelew kwoty na konto osobiste (Konto z Lwem), a następnie na konto w innym banku. Tym sposobem nie poniesiemy opłat za wypłaty niezależnie od ich ilości w miesiącu.


Kliknij tutaj, aby założyć Konto z Lwem i zyskać premię 100zł!


Czy warto wziąć udział w promocji Konta z Lwem?

Promocja Konta z Lwem na stałe wpisała się już w szeroki wachlarz promocji bankowych. Niewątpliwie jest to oferta godna uwagi ze względu na łatwość zdobycia premii i proste warunki. Jeśli jesteś wśród osób, które mogą wziąć udział w promocji- to zdecydowanie polecam.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

4 komentarze

    1. Tak, trwa kolejna edycja promocji, z tego linka, który jest w artykule nadal założysz konto z premią 100zł. Masz czas do 28 lutego na założenie konta. Do końca czerwca muszą zostać z kolei zaksięgowane transakcje na 1000zł. Za kilka dni pojawi się odświeżona wersja artykułu, ale już teraz możesz swobodnie zakładać, bo warunki pozostają niezmienne względem starej edycji, poza terminami, które przed chwilą przytoczyłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *