citibank lg k8 lte
|

Citibank – LG K8 LTE za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity!

Citibank wznawia swoją znakomitą promocję, dzięki której po założeniu bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity do zgarnięcia jest smartfon LG K8 LTE! Wartym uwagi jest fakt, iż z promocji mogą skorzystać także dawni klienci Citibanku!

Aby bank przyznał nam kredytówkę, musimy spełnić minimalne warunki dochodowe:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Konieczność spełnienia wymogów jest oczywista z tego względu, iż jest to produkt kredytowy i nawet jeśli za jego pomocą zamierzamy tylko zyskać (bo smartfon ma wartość 549zł), to jednak Citibank musi wcześniej naszą wiarygodność sprawdzić.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 styczna 2015r. Oznacza to, że jeśli posiadaliśmy tam kartę kredytową przykładowo 3 lata temu i ją zamknęliśmy, to traktowani jesteśmy przez bank jako nowi klienci! Wniosek o kartę kredytową należy złożyć z dedykowanej strony promocji do 31.03.2017r. W ciągu kilku dni od wypełnienia krotnego formularza oddzwoni do nas konsultant banku, który przeprowadzi naszą wstępną weryfikację i wyśle kuriera z umową.

Aby zgarnąć telefon LG K8 LTE należy wykonać tylko dwie proste czynności: w ciągu 30 dni kalendarzowych do daty podpisania umowy o kartę trzeba zalogować się do systemu bankowości internetowej Citibank Online oraz w ciągu trzech miesięcy wydać kartą co najmniej 3000zł. Liczą się tutaj zarówno transakcje w sklepach, jak i w internecie. Wykonywać transakcje należy zacząć od miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez nas umowy. Mamy więc całkiem sporo czasu na zrobienie obrotu, a płacąc w większości miejsc kartą nie powinno być problemu ze spełnieniem warunków promocji. Pamiętajmy, że zawsze możemy kupić także bony podarunkowe w wielu sklepach (także spożywczych) i wykorzystać je w późniejszym terminie.

To wszystko! W ciągu 14 dni od spełnienia warunków promocji otrzymamy wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibanku o przyznaniu nagrody! Telefon LG L8 LTE od Citibank zostanie dostarczony kurierem.


Kliknij tutaj, aby założyć bezpłatną kartę kredytową w Citibank i zgarnąć LG K8 LTE!


Czy rejestrując się w promocji Citibank z LG K8 LTE ponoszę jakieś koszty?

Otóż nie! Karta kredytowa Citi Simplicity jest całkowicie darmowa, co pozwoli nam na wygodne korzystanie bez martwienia się o opłaty. Z kolei jeśli wybierzemy kartę World MasterCard lub PremierMiles, za jej obsługę zapłacimy 18zł miesięcznie. Co prawda karta kredytowa Citi Simplicity nie oferuje żadnych dodatkowych korzyści, punktów i zniżek, jednak dla przeciętnego użytkownika okaże się najlepszym wyborem ze względu na zerowy koszt obsługi.

Czy dla Citibanku promocja z LG K8 jest opłacalna?

Dlaczego Citibank rozdaje LG K8 za darmo? Dlatego, że mu się to opłaca! Statystyka jest prosta- część klientów nie spłaci zadłużenia, część weźmie w przyszłości kredyt w Citibanku, bo będzie miała z nim związane po prostu dobre wspomnienia. Zamiast robić szeroko zakrojoną kampanię reklamową, Citibank postawił na kompletnie inny sposób promocji- na szczęście dla nas dużo bardziej korzystny. Aby nie przegapić takich promocji, warto po prostu regularnie zaglądać na ten blog. A już teraz jeśli jesteś zainteresowany ofertą kliknij w link do rejestracji, a także powiedz o tym wpisie swoim znajomym!

GWARANCJA UCZCIWOŚCI – sprawdź poniżej regulamin promocji!

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE”


Informacja:

Prezentowane na stronie linki to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza, to że za każdego pozyskanego klienta otrzymuję prowizję. Chciałbym, abyś potraktował to jako forma podziękowania za moją pracę i czas, jaki wkładam w prowadzenie bloga.

Chciałbym podkreślić, że mam dostęp do szerokiej oferty banków, dlatego też nie są to artykuły sponsorowane przez konkretne instytucje. Sam wybieram te promocje, które są dla Ciebie najkorzystniejsze! Mając na uwadze chęć budowania najwyższego zaufania wśród czytelników recenzje piszę w sposób rzetelny. Wiem, że tylko w taki sposób mogę zbudować solidną markę tego bloga.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

3 komentarze

  1. Wczoraj był u Mnie kurier i podpisałem dokumenty do karty Simplicity w ramach promocji ze smartfonem LG K8 LTE. Nie mam tylko pewności czy podpisałem Regulamin promocji w zakresie przekazania moich danych osobowych, co jest konieczne do uzyskania smartfona. Czy orientuje się ktoś gdzie mogę zadzwonić? Pod jaki numer, aby upewnić się czy podpisałem Regulamin promocji i ewentualnie jak mam go dostarczyć???

  2. Czy zabezpieczaliście w jakiś sposób swoją kopie dowodu osobistego? Dopisek długopisem czy znak wodny? Ja się właśnie z nimi użeram bo zawsze coś im nie pasuje z moją kopią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *