Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > Konto Direct z Lwem: 120zł za założenie rachunku!

Konto Direct z Lwem: 120zł za założenie rachunku!

konto direct z lwem
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Kolejna, ulepszona edycja bardzo dobrze znanej promocji ING Banku Śląskiego, w której za założenie Konta Direct z Lwem możemy otrzymać oprócz 100zł (jak w dotychczasowych edycjach) jeszcze dodatkowe 20zł premii!

Z promocji Konta Direct z Lwem mogą skorzystać osoby, które są nowymi klientami banku, czyli nie posiadały w nim konta osobistego od 1 lipca 2015r. do 28 lutego 2017r., a także nie były współposiadaczami takiego konta.

Jak przystąpić do promocji?

Do oferty przystępujemy rejestrując się z dedykowanej strony promocji. Należy złożyć wniosek o Konto Direct wraz z kartą debetową i Otwartym Rachunkiem Oszczędnościowym. Musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez cały okres trwania promocji. Promocja trwa do 14.04.2017r.

Konto Direct z Lwem daje łatwy zysk – 120zł za płatności kartą i BLIKiem!

Nagroda jest do zdobycia w dwóch częściach: 100zł otrzymamy za wykonanie transakcji na łączną kwotę min. 1000zł. Czas na to mamy aż do 14.08.2017r. Kolejne 20zł otrzymamy za wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIKiem. Nagrodę otrzymamy najpóźniej do dnia 15 września 2017r. Trzeba podkreślić, że w momencie odebrania nagrody musimy być dalej posiadaczami Konta Direct z Lwem, Otwartego Konta Oszczędnościowego oraz karty debetowej.


Kliknij tutaj, aby założyć Konto Direct z Lwem i zgarnąć 120zł!


Czy Konto Direct z Lwem jest darmowe?

Tak! Konto Direct jest rachunkiem całkowicie darmowym. Mogą się jednak pojawić opłaty za kartę debetową do rachunku, jeśli nie wykonamy miesięcznie transakcji na kwotę minimum 200zł (w wypadku osób do 26 roku życia) lub 300zł (po 26 roku życia). Jeśli nie spełnimy tego warunku, opłata za konto wyniesie 7zł. Opisywana promocja polega jednak na zrobieniu obrotu kartą, więc większość Was nie powinno ponieść żadnych kosztów. TrzeKliknij tutaj, aby przystąpić do promocji Konta Direct z Lwem i zgarnąć 120zł!ba podkreślić, że darmowe wypłaty z bankomatów w wypadku opisywanego konta są tylko z urządzeń ING Banku Śląskiego – za to jedna wypłata w miesiącu z dowolnego innego bankomatu jest darmowa, a kolejne to koszt 2,50zł. Do rachunku otwierane jest także Otwarte Konto Oszczędnościowe, które pozwoli nam na skorzystanie z promocyjnego oprocentowania 2% do kwoty 100.000zł przez pierwsze 4 miesiące użytkowania Konta Direct z Lwem.

Recenzowaną ofertę jako promocję do łatwego zgarnięcia gotówki zdecydowanie polecam, jako konto osobiste na dłużej – zależy od indywidualnych wymogów klienta. Dla osoby, która nie wypłaca często gotówki z bankomatu i po prostu płaci w sklepach kartą na co najmniej 300zł miesięcznie, rachunek może okazać się świetnym wyborem.

Do końca promocji pozostało:

[wpdevart_countdown text_for_day=”dni” text_for_hour=”godzin” text_for_minut=”minut” text_for_second=”sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”14-04-2017 22:59″ start_time=”1488712888″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]Promocja zakończona![/wpdevart_countdown]

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top