darmowe bilety do kina
|

2 darmowe bilety do kina po założeniu Lokaty Happy oprocentowanej na 4%!

Lokata Happy to niekwestionowany zwycięzca wielu moich rankingów lokat. Solidne 4% na 2 miesiące bez konieczności zakładania konta osobistego to propozycja nie do pobicia przez większość banków. Teraz dodatkowo oprócz tej świetnej oferty przy założeniu Lokaty Happy w Idea Bank dostaniemy dodatkowo 2 darmowe bilety do kina! Tak! Wystarczy tylko założyć najlepszą obecnie lokatę na rynku, a dostaniemy dwie wejściówki do Cinema City za darmo!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszystkie osoby, które są nowymi klientami Idea Banku (poprzez nowego klienta Idea Bank rozumie osobę, która nigdy nie posiadała w nim żadnego produktu, ani wobec której rozpatrywany był jakikolwiek wniosek o produkt). Jeśli spełniamy ten warunek, możemy wziąć udział w promocji poprzez dedykowaną stronę.

Jak odebrać 2 darmowe bilety do kina?

Aby otrzymać 2 wejściówki do Cinema City założoną lokatę należy utrzymać do końca miesiąca kalendarzowego, w którym opłacono wniosek. Nie wiem, czy komukolwiek będzie opłacało się zrywać najlepszą lokatę na rynku- chyba tylko w wypadku nagłej potrzeby „odmrożenia” gotówki. Vouchery do kina będą przekazane do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Są one ważne do 30.11.2017r. Ilość darmowych biletów jest ograniczona, więc warto się spieszyć!


Kliknij tutaj i odbierz swoje 2 darmowe wejściówki do Cinema City!


Dlaczego Lokata Happy to najlepsza lokata na rynku?

Lokata Happy nie bez powodu uważana jest przeze mnie za najlepszą lokatę na rynku. Bardzo wysokie oprocentowanie przy braku zobowiązań z naszej strony – nie musimy posiadać konta osobistego, wykonywać transakcji kartą ani wykupywać żadnych dodatkowych produktów. To po prostu znakomita oferta na ulokowanie pieniędzy na 2 miesiące na 4% dla nowych klientów Idea Banku, do maksymalnej kwoty 10000zł. Jeśli zdecydujemy się na lokatę trwającą 1 miesiąc otrzymamy oprocentowanie 3%, jeśli 3 miesiące – 3,5%. Minimalna kwota lokaty to 500zł. Warto podkreślić, że Lokata Happy automatycznie zakładana jest jako lokata odnawialna, dlatego też po zakończeniu lokaty zostanie przedłużona jako standardowa. Wtedy warto ją zerwać i skorzystać z kolejnej promocji. Warto śledzić aktualną ofertę banku- Idea Bank potrafi zaskoczyć bardzo dobrym oprocentowaniem lokat także dla starych klientów, szczególnie pod koniec miesiąca.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

2 komentarze

    1. Niestety nie każda osoba posiadająca środki potrafi je inwestować. Poza tym kto powiedział, że inwestycja będzie inwestycją trafioną. Niemniej jednak na blogu daję jedynie propozycję skorzystania z opisywanej przeze mnie promocji. Myślę, że założenie najlepszej obecnie lokaty na rynku, a do tego otrzymanie sensownego bonusu to oferta godna polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *