darmowe-konto-osobiste-millenium
|

560zł po założeniu Konta 360 w Banku Millenium! Proste warunki!

Nawet 560zł premii za założenie Konta 360 w Banku Millenium! W bardzo prosty sposób możemy zyskać 100zł na start, 100zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie wakacje.pl oraz do 360zł w formie premii za płatności kartą do konta. Oprócz tego po założeniu konta mamy możliwość także oszczędzania na koncie oszczędnościowym oprocentowanym na 2,5%.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w Millenium po 01.04.2015r. Jeśli spełniamy ten warunek, pozostaje tylko zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o konto. Podczas składania wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej (chodzi po prostu o to, żeby bank za pośrednictwem organizatora promocji, którym jest Money mógł wypłacić nam nagrodę). Czas na złożenie wniosku o konto mamy do 28.05.2017r, więc warto się spieszyć – tym bardziej, że umowa o konto musi zostać podpisana do końca maja.

Jak odebrać 2x100zł po założeniu konta?

Warunki, które trzeba spełnić w celu odbioru 100zł premii pieniężnej oraz 100zł w formie bonu są bardzo proste. Wystarczy w czerwcu i lipcu przelać na nasze konto 1000zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność kartą do konta w każdym z miesięcy. Oprócz tego do 31.07.2017r. będziemy musieli uzupełnić nasze dane do odbioru premii – należy to zrobić w ustawieniach naszego utworzonego profilu na stronie promocji.

Kliknij tutaj, aby zarobić nawet 560zł na świetnej promocji z Kontem 360 w Millenium!

360zł za płatności kartą do konta!

Promocja ze zwrotem do 360zł za wykonane płatności jest bardzo prosta – możemy otrzymać 2% zwrotu od transakcji kartą (maksymalny zwrot 30zł miesięcznie) oraz 5% zwrotu od transakcji BLIKiem (maksymalny zwrot 30zł miesięcznie) przez 6 miesięcy po założeniu konta. W każdym z miesięcy możemy więc otrzymać dodatkowo 60zł, co przez okres 6 miesięcy daje 360zł. Aby dostać te premie, należy spełnić taki warunek, jaki trzeba spełnić w celu odebrania wcześniej opisywanych nagród, czyli przelew 1000zł i jedna płatność bezgotówkowa kartą w każdym z miesięcy.

Darmowe konto osobiste i dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe – to proste!

Konto 360 w Banku Millenium jest kontem darmowym, pod warunkiem przelania kwoty 1000zł z innego banku na nasze konto oraz wykonania jednej transakcji kartą w miesiącu (w przeciwnym wypadku czekają nas opłaty – 8zł za konto i 7zł za kartę). Skoro jednak tak łatwo tych kosztów uniknąć, nie powinniśmy się ich obawiać. Wystarczy na początku każdego miesiąca spełnić warunki bezpłatności konta i cieszyć się darmowym rachunkiem osobistym. Jeśli spełnimy te wymagania, zyskamy także możliwość wypłaty pieniędzy ze wszystkich bankomatów bez prowizji.

Warto wspomnieć, iż na wstępie w Koncie 360 warto wyłączyć usługę ubezpieczenia karty (ubezpieczenie do niskiej kwoty, nieopłacalne) oraz Pakiet Bardzo Pomocny.

Bank Millenium oferuje także obecnie bardzo dobre promocyjne oprocentowane konto oszczędnościowe na poziomie 2% przez okres 3 miesięcy do kwoty 100.000zł. Promocja ta nie jest jednorazowa i pozwala nam na wielokrotne korzystanie z promocyjnego oprocentowania. Wystarczy wycofywać środki przed końcem obowiązywania promocyjnego oprocentowania w danej edycji promocji. Obecnie promocja trwa do 24 czerwca, więc do tego dnia warto wycofać środki.

Do końca promocji pozostało:

[wpdevart_countdown text_for_day=”dni” text_for_hour=”godzin” text_for_minut=”minut” text_for_second=”sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”28-05-2017 22:00″ start_time=”1494606551″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]Promocja zakończona![/wpdevart_countdown]

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

3 komentarze

  1. 560 zł premii? To rozumiem!
    Mimo, że na bieżąco śledzę promocje w internecie, to tej jeszcze nie widziałem.
    Dzięki i pozdrawiam 🙂

    1. Już wkrótce ruszamy znów z kopyta! Będzie o nas głośno! Od lipca planujemy mocny rozwój strony. Stay tuned, jak to mówią za oceanem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *