darmowy karnet na silownie
|

Darmowy karnet  na siłownię na 12 mies. po założeniu Konta Optymalnego!

Chcielibyście trenować za darmo przez rok? Jak się okazuje, kolejny bank nas pozytywnie zaskakuje, dając taką właśnie możliwość. Tym razem w promocji Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas możemy w prosty sposób otrzymywać karnety do obiektów sportowych OK System na najbliższe 12 miesięcy, których łączna wartość wynosi aż 756zł! Oprócz tego automatycznie bierzemy udział w promocji „Mobilna Premia 2”, w której z kolei do zgarnięcia jest moneyback w kwocie nawet 300zł.

Kto może skorzystać z promocji „Aktywne Konto”?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 36 miesięcy. Mowa tutaj także o BGŻ oraz BNP Paribas (w okresie ostatnich trzech lat nastąpiła fuzja tych dwóch banków). Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy wypełnić formularz poprzez dedykowaną stronę promocji (należy zaznaczyć wszystkie zgody).

Następnie pozostaje nam złożyć wniosek o Konto Optymalne. Bardzo ważne, aby podczas jego wypełniania podać te same dane, co podczas rejestracji w promocji (czyli wypełniania początkowego formularza). Umowę podpisujemy podczas wizyty kuriera, nie później niż do 13.04.2018r. Złożenie wniosku o Konto Optymalne musi z kolei nastąpić do 31.03.2018r.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Jak otrzymać 12 miesięcznych karnetów OK System?

W ramach promocji możemy otrzymać 12 miesięcznych karnetów do wszystkich obiektów sieci OK System. Lista obiektów obejmuje nie tylko siłownie, ale także np. niektóre baseny. Możemy w wygodny sposób przejrzeć ich lokalizacje na terenie całego kraju po kliknięciu w link promocyjny. Karnet umożliwia wejście do obiektów OK System 2 razy w tygodniu.

Pierwszy karnet elektroniczny o wartości 63zł otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o rachunek osobisty. Każdy kolejny karnet będzie przyznawany za spełnienie w każdym z kolejnych miesięcy następujących warunków:

  • zapewnienie wpływu na konto w wysokości co najmniej 1000zł (najwygodniej jest przelać 1000zł ze swojego konta w innym banku),
  • wykonanie transakcji kartą o łącznej wartości min. 200zł,
  • wykonanie minimum 1 przelewu przez aplikację mobilną banku GOmobile.

Powyższe warunki będziemy musieli spełnić od kwietnia 2018r. do lutego 2019r. Pierwszy z karnetów otrzymamy drogą SMS do 17.04.2018r. Wtedy w ciągu 9 dni od otrzymania kodu musimy go wgrać do panelu użytkownika OK System. Pierwszy otrzymany karnet uprawnia do wstępu do obiektów OK System w maju. Kolejne nagrody w postaci karnetów będą automatycznie dopisywane do naszego konta po spełnieniu warunków.

karnet silownie

300zł w promocji „Mobilna Premia 2”

Dodatkowo biorąc udział w promocji „Aktywne Konto” automatycznie bierzemy także udział w promocji „Mobilna Premia 2”, co umożliwia nam zgarnięcie dodatkowo nawet 300zł. Szczegóły promocji „Mobilna Premia 2” pod tym linkiem.

Czy Konto Optymalne jest darmowe?

Oprócz atrakcyjnej oferty promocyjnej, Konto Optymalne to rachunek zdecydowanie godny uwagi. BGŻ BNP Paribas nie pobiera opłaty miesięcznej za prowadzenie konta ani za posiadanie karty debetowej do rachunku! Płatne są wypłaty z bankomatów (5zł), jednak możemy ich uniknąć wypłacając pieniądze w urządzeniach PlanetCash.

Regulamin promocji “W Formie z Kontem”

Regulamin promocji “Mobilna Premia 2”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *