Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Karta kredytowa Citi Simpliciti – 300zł cashback na prostych warunkach

Karta kredytowa Citi Simpliciti – 300zł cashback na prostych warunkach

karta kredytowa citi simplicity
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

300zł w gotówce – tyle pieniędzy bez większego wysiłku możemy otrzymać, jeśli karta kredytowa Citi Simplicity stanie się naszym środkiem płatniczym w przynajmniej 10 transakcjach. Tak w skrócie można opisać trwającą obecnie promocję Citibanku. Dodajmy, że karta kredytowa jest bezpłatna, a warunki oferty niezwykle proste.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeśli jesteśmy nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 01.01.2015r., kwalifikujemy się wstępnie do wzięcia udziału w promocji. Oprócz tego bowiem musimy także spełnić minimalne kryterium dochodowe:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy składać wniosek poprzez stronę promocji. Podczas wypełniania formularza należy zaznaczyć zgody marketingowe i na przetwarzanie danych osobowych. W ciągu kilku dni od wysłania formularza zadzwoni do nas konsultant Citibanku i poprowadzi przez dalszy proces składania wniosku.

Jak otrzymać premię 300zł?

W celu otrzymania premii 300zł wystarczy spełnić tylko dwa warunki. Po pierwsze musimy wykonać co najmniej 5 transakcji miesięcznie w ciągu dwóch następujących po sobie miesięcy licząc od miesiąca, w którym założyliśmy kartę kredytową Citi Simplicity lub miesiąca następującego po tym miesiącu. Przykładowo: zakładając kartę w marcu, transakcje musimy wykonać w marcu i kwietniu lub kwietniu i maju. Przy wykonywaniu transakcji pamiętajmy, aby realizować je najpóźniej kilka dni przed końcem miesiąca. Bank potrzebuje bowiem czasu, aby je rozliczyć i zaksięgować na dany miesiąc rozliczeniowy. Oprócz tego należy spełnić jeszcze drugi warunek: zalogować się co najmniej raz w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Musimy to zrobić najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę. To tyle! Premia 300zł zostanie wypłacona na nasz rachunek karty kredytowej w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Jakim cudem taka promocja jest opłacalna także dla banku?

Owszem, jest opłacalna, o czym pisałem już wielokrotnie. Aby nie powielać ponownie treści, odsyłam do prześwietlenia minionej promocji, w którym wytłumaczyłem, w jaki sposób bank może próbować zarobić na udzielonej nam karcie kredytowej. Streszczając powyższy odnośnik: korzystając z karty rozważnie, spłacając ją w terminie i nie korzystając z żadnych dodatkowych usług, karta kredytowa Citi Simplicity będzie dla nas całkowicie darmowa.

Dlaczego karta kredytowa Citi Simplicity?

W opisywanej promocji możemy wybrać praktycznie dowolną kartę Citibank. W zdecydowanej większości przypadków najbardziej opłacalną jest karta kredytowa Citi Simplicity, ponieważ jest, jak już wyżej wspomniałem, całkowicie darmowa. Nie zapłacimy opłaty miesięcznej ani rocznej za jej użytkowanie. Jeśli nie damy się namówić podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem na żadne dodatkowe opcje, opłaty będą rzeczywiście zerowe.

Czas trwania promocji jest ograniczony – wnioski można składać do 23.05.2018r.

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top