bon do biedronki konto optymalne
|

150zł do Biedronki i nawet 300zł w premiach od BGŻ BNP Paribas z Kontem Optymalnym

/// PROMOCJA ZAKOŃCZONA ///

Tym razem prześwietlam aktualną promocję BGŻ BNP Paribas, w której za założenie Konta Optymalnego można zgarnąć bardzo łatwe 150zł na start w formie bonów do sklepu Biedronka oraz dodatkowo nawet 300zł za transakcje mobilne w ramach promocji „Mobilna Premia”. Promocje łączą się, możemy z nich korzystać równolegle, co oznacza, że łączna premia po założeniu wniosku z linka na tej stronie może wynieść nawet 450zł!

Kto może wziąć udział w promocji Konta Optymalnego i odebrać nagrodę nawet 450zł?

Skorzystać z promocji mogą klienci, którzy nie byli stroną umowy ramowej o konto BGŻ BNP Paribas oraz nie posiadali żadnego rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 36 miesięcy.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji do dnia 18.03.2018r. Umowa zostanie podpisana poprzez wizytę kuriera.

150zł do Biedronki

150zł będziemy mogli odebrać w postaci 3 bonów do Biedronki, każdy o wartości 50zł. Aby otrzymać pierwszy bon, należy w kwietniu spełnić następujące warunki:

  • otrzymać wpływ na konto w kwocie min. 1000zł (najlepiej przelew z naszego konta w innym banku),
  • dokonać płatności kartą na kwotę min. 200zł,
  • wykonać min. 1 przelew poprzez aplikację mobilną banku GOmobile.

Kolejne bony zostaną przyznane za spełnienie identycznych warunków aktywności w maju i czerwcu.

Informacja o przyznaniu nagród zostanie nam przekazana drogą mailową odpowiednio do 18 czerwca, 18 lipca i do 17 sierpnia. Nagrody w postaci kodów SMS o wartości 50zł do wykorzystania podczas płatności w sklepach Biedronka otrzymamy kolejno do 29 czerwca, 31 lipca i 31 sierpnia 2018r. Jeśli kasjer będzie miał problem z realizacją bonu warto go poinstruować, że należy go wprowadzić jak każdy inny artykuł i zatwierdzić przyciskiem PLU. Bony tracą ważność 28.06.2019r.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

300zł w promocji „Mobilna premia”

Składając wniosek o Konto Optymalne z tej witryny automatycznie bierzecie także udział w promocji „Mobilna premia”, dzięki której rocznie możecie zyskać nawet 300zł! Miesięcznie możemy otrzymać maksymalnie 25zł, co rocznie daje wspomnianą kwotę 300zł. Aby otrzymać zwrot należy w danym miesiącu otrzymać na założone konto przelew z tytułu wynagrodzenia za pracę lub wykonać co najmniej 2 transakcje płatnicze za rachunki przedsiębiorstw będących:

  • dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, Internet, prąd, gaz, wodę lub ścieki),
  • dostawcami usług płatniczych, zgodnie z art. 4 ust. 2 ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych (np. bank krajowy, biuro usług płatniczych, instytucja płatnicza), w zakresie spłaty kredytu, pożyczki udzielonej przez ten podmiot,
  • uczelniami (szkołami wyższymi), zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym, w tym w zakresie infrastruktury związanej z ich prowadzeniem
  • (np. płatności za korzystanie z akademików, domów studenckich),
  • placówkami systemu oświaty, zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (np. szkoły, przedszkola), a także żłobkami albo klubami dziecięcymi.

Najprostszy sposób na otrzymanie maksymalnej premii to wykonywanie przelewów na swoje rachunki w innych bankach (za każdy dostaniemy 1zł) oraz płatności poprzez aplikację mobilną banku z wykorzystaniem Android Pay. Wartość transakcji (także przelewu) za każdym razem musi wynosić min. 5zł. Warto pamiętać, iż bank zastrzega sobie, że w wypadku wykonania w danym miesiącu kilku przelewów na ten sam rachunek, bank wypłaci nam premię tylko za pierwszy wykonany przelew. Podsumowując – tak, w praktyce otrzymanie dodatkowych 300zł wymaga posiadania kont w innych bankach, a także przelewania tych drobnych kwot naszym znajomym, a do tego kilku płatności poprzez Android Pay w miesiącu. Dla kogoś, komu będzie zależało jednak jest to z pewnością do zrobienia. Pamiętajmy, że filarem tego artykułu jest możliwość otrzymania w bardzo prosty sposób 150zł w ramach bonu do Biedronki, a premia za transkacje mobilne ma być tu w założeniu tylko dodatkiem.

Czy Konto Optymalne jest darmowe?

Zarówno posiadanie karty do Konta Optymalnego, jak i samo jego prowadzenie jest całkowicie darmowe. Bank pobiera jednak prowizję 5zł za wypłaty z bankomatów, z wyjątkiem Planet Cash oraz urządzeń własnych. W promocji możemy także założyć Konto Maksymalne lub Konto Premium, jednak są one o wiele mniej opłacalne dla większości klientów.

Prześwietlenie jasno pokazuje, że korzystając z promocji w bardzo prosty sposób możemy zgarnąć 150zł w postaci bonów do Biedronki, a do tego otrzymać premię za transakcje mobilne. Premia ta ma za zadanie przyzwyczaić nas do używania konta. Ciekawe, czy dacie się przekonać BGŻ BNP Paribas do pozostania z nim na dłużej. Pamiętajmy, że warto się spieszyć, bo w promocji mamy limit 1500 wniosków.

Regulamin promocji

Regulamin promocji “Mobilna Premia 2”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *