150zł Konto Jakie Chcę
|

150 zł premii od BZWBK po założeniu Konta Jakie Chcę + 300zł za wpływ wynagrodzenia!

Wystartowała absolutnie rewelacyjna promocja BZWBK, w której przy minimalnym wysiłku z naszej strony zgarniemy 50zł za samo założenie konta oraz kolejne 100zł za wykonanie kilku transakcji. Nie są to żadne bony do sklepów, to gotówka przelewana na nasze konto jeszcze w czerwcu! Warto sprawdzić!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego prowadzonego w złotych polskich w BZWBK w okresie ostatnich 12 miesięcy. Jeśli spełniamy ten warunek, pozostaje nam złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji. W celu wzięcia udziału w promocji należy zaznaczyć wszystkie oświadczenia podczas wypełniania formularza (zgody marketingowe, na przetwarzanie danych osobowych i zgody na kontakt telefoniczny i internetowy).

Umowę możemy podpisać za pomocą przelewu, wizyty kuriera oraz poprzez wideorozmowę. Z doświadczenia wiem, iż z podpisaniem umowy poprzez przelew użytkownicy mają różnorakie problemy, dlatego też polecam podpisanie umowy poprzez wizytę kuriera lub też ewentualnie za pomocą wideorozmowy. Warto podkreślić, że w przeglądarce Internet Explorer funkcja wideorozmowy jest nieaktywna.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 23.05.2018r., jednak z racji tylko 3000 promocyjnych wniosków radzę spieszyć się z wypełnieniem formularza, ponieważ warunki do otrzymania 150zł w gotówce są naprawdę banalne, zresztą sami spójrzcie.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Jak odebrać 150zł w gotówce od BZWBK?

Premia 150zł została podzielona na 2 części. Pierwszą z nich o wysokości 50zł otrzymamy za sam fakt podpisania umowy. Kolejne 100zł bank przyzna nam pod warunkiem wykonania płatności kartą (lub BLIKiem) na łączną kwotę minimum 150zł do 17.06.2018r. Premia zostanie przekazana na nasze Konto Jakie Chcę do 30.06.2018r. To bardzo krótki czas rozliczenia!

Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe?

Samo prowadzenia Konta Jakie Chcę jest darmowe bezwarunkowo. Ewentualne opłaty za kartę możemy dopasować do swoich potrzeb (do wybrania 3 opcje):

  • opłata za kartę wyniesie 0zł w wypadku wykonania w danym miesiącu kalendarzowym minimum 5 transakcji bezgotówkowych (lub opłata 5zł w wypadku niespełnienia warunku),
  • opłata za kartę wyniesie 0zł w wypadku wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 500zł w danym miesiącu kalendarzowym (lub opłata 5zł w wypadku niespełnienia warunku),
  • stała opłata 3zł.

Wypłaty z bankomatów własnych BZWBK są darmowe. Darmowe są także wypłaty z innych bankomatów dla osób do 26 r.ż. Pozostali zapłacą 5zł za każdą wypłatę dokonaną w urządzeniu innym niż bankomat BZWBK.

Ciekawa oferta oszczędnościowa!

Po założeniu Konta Jakie Chcę możemy skorzystać także z bardzo atrakcyjnej oferty oszczędnościowej. BZWBK proponuje 2,7% na mobilnym koncie oszczędnościowym do kwoty aż 100.000zł oraz 2,7% na systematycznym koncie oszczędnościowym do kwoty 20.000zł.

150zł i atrakcyjna oferta oszczędnościowa

Recenzując w każdym z miesięcy wiele promocji bankowych stwierdzam, że ta oferta to prawdziwy hit tej wiosny. Dawno nie było tak łatwo dostępnej premii w gotówce za spełnienie tak prostych warunków. Dodatkowo możemy skorzystać jeszcze z atrakcyjnej oferty oszczędnościowej BZWBK. Szczerze polecam!

AKTUALIZACJA! 300zł za wpływ wynagrodzenia!

BZWBK jednocześnie wystartował z kolejną świetną promocją, dostępną zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów banku. W prosty sposób możemy otrzymać 300zł za sam wpływ wynagrodzenia! W zamian za przekazywanie go na Konto Jakie Chcę będziemy otrzymywać premię w wysokości 50zł przez 6 kolejnych miesięcy! Promocja “300zł za wynagrodzenie” trwa do 30.09.2018r.

Zgodnie z regulaminem dyspozycję przekazywania wynagrodzenia powinniśmy złożyć przez bankowość internetową BZWBK24 lub przez infolinię. W bankowości internetowej BZWBK24 wystarczy wybrać opcję “obsługa klienta” a następnie wpisać w wyszukiwarkę frazę “dyspozycja przekazywania” – system wtedy sam odnajdzie stosowny formularz. Wpływ musi wynosić co najmniej 1500zł miesięcznie – inaczej nie będzie on zaliczony przez bank. Pierwszy wpływ musi nastąpić najpóźniej w drugim miesiącu po złożeniu dyspozycji przekazywania środków.

To bardzo prosty sposób na otrzymanie dodatkowych 300zł. Polecam!

Regulamin promocji “Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę”

Regulamin promocji “300zł za wynagrodzenie”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *