lg k4 lte darmowy
|

Smartfon LG K4 LTE za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity!

Citibank ruszył w kolejną edycją swojej bardzo popularnej promocji, w której po otwarciu darmowej karty kredytowej Citi Simplicity otrzymamy smartfon! Tym razem jest to LG K4 LTE w wersji pozwalającej na jednoczesne umieszczenie dwóch kart SIM (dual sim). Warunki promocji są jeszcze prostsze niż ostatnio – wystarczy wykonać 15 płatności kartą i telefon jest nasz!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 01.01.2015r. Trzeba przyznać, że okres karencji jest dość znaczny, jednak nagroda także bardzo atrakcyjna. Dodatkowo, jako że wnioskujemy o kartę kredytową, trzeba jeszcze spełnić kryterium dochodowe:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy powyższe kryteria, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową z dedykowanej strony promocji. Mamy na to czas do 25.07.2018r. Należy wypełnić formularz, po czym w ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant celem dalszego procedowania wniosku. Bardzo istotnym jest, aby podczas rozmowy z konsultantem wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem. Po otrzymaniu nagrody zgody te możemy wyłączyć.

Jak otrzymać smartfon LG K4 LTE?

W celu otrzymania smartfona wystarczy wykonać 5 płatności kartą przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe po miesiącu zawarcia umowy. Dodatkowo, najpóźniej do trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy musimy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej.

To tyle! W ciągu miesiąca po spełnieniu warunków promocji otrzymamy wiadomość w systemie transakcyjnym banku. Bank na dostarczenie kurierem smartfona ma kolejnych 30 dni, jednak zazwyczaj nagroda przesyłana jest szybciej.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Czy karta kredytowa Citi Simplicity jest naprawdę całkowicie darmowa?

Tak – karta kredytowa Citi Simplicity jest całkowicie darmowa. Jest to jeden z najlepszych produktów tego typu na rynku. Pamiętajmy jednak o podstawowych zasadach podczas użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład w tym prześwietleniu. Stosując się do nich, nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów i będziemy mogli się w pełni cieszyć z zupełnie darmowego telefonu!

Regulamin promocji “Telefon LG K4 dual sim z Kartą Kredytową Citibank”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *