bgż 150 biedronka
|

150zł do Biedronki, Decathlona lub H&M po założeniu Konta Optymalnego!

BGŻ BNP Paribas walczy o kolejnych nowych klientów, oferując ciekawą promocję, dzięki której możemy zdobyć w prosty sposób bon na 150zł do jednego ze sklepów: Biedronka, Decathlon lub H&M. Każdy więc znajdzie coś dla siebie – wystarczy założyć Konto Optymalne i spełnić warunki.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy nie posiadali konta w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy zarejestrować się w promocji poprzez dedykowaną stronę. Po wypełnieniu formularza na maila otrzymamy bezpośredni link do założenia konta. Bardzo ważne – podczas wypełniania wniosku o konto należy używać dokładnie tych samych danych, co podczas wypełniania początkowego formularza potwierdzającego chęć wzięcia udziału w promocji (uczulam tutaj np. na wpisanie tego samego maila).

Promocja trwa do 30.06.2018r. Limit promocyjnych wniosków to 35 000 sztuk.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Jak odebrać bony?

Nagroda 150zł zostanie przyznana w 3 transzach po 50zł przez 3 kolejne miesiące. Podczas wypełniania wniosku decydujemy, do którego sklepu chcemy otrzymywać bony.

W celu odebrania pierwszej nagrody (50zł) należy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej do 15.07.2018r. oraz wykonać co najmniej jeden przelew środków z naszego nowego konta, a także wykonać transakcje kartą na kwotę co najmniej 300zł. Wszystkie te czynności musimy wykonać w miesiącu następującym po miesiącu pierwszego logowania.

Bank wyklucza transakcje opatrzone następującymi kodami MMC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

W praktyce oznacza to, że wszystkie typowe transakcje wykonane w sklepach czy na stacjach benzynowych zostaną zaliczone. Powyższa lista stanowi zabezpieczenie banku przez sposobami na sztuczne wygenerowanie obrotu przez klientów, np. doładowania wirtualnych portfeli.

Informacja o otrzymaniu nagrody zostanie nam przekazana do 16. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Voucher otrzymamy w postaci kodu sms do 20. dnia miesiąca. W kolejnych 2 miesiącach sytuacja wygląda analogicznie. Warto podkreślić, że niespełnienie warunków promocji w pierwszym miesiącu wyklucza nas z możliwości starania się o kolejne 2 bony po 50zł w kolejnych. Warto wiec zachować czujność i za każdym razem spełnić warunki opisane wyżej, aby zgarnąć tytułową nagrodę.

Przykład: logowanie do bankowości BGŻ BNP Paribas wykonaliśmy w czerwcu, więc warunki konieczne do otrzymania 3 bonów po 50zł powinniśmy spełnić w lipcu, sierpniu i we wrześniu. Bony drogą sms otrzymamy w tym przypadku odpowiednio do 20. sierpnia, września i października.

Czy Konto Optymalne jest darmowe?

Konto Optymalne to bardzo atrakcyjny rachunek. Zarówno prowadzenie konta, jak i korzystanie z karty debetowej jest całkowicie darmowe,  bez konieczności spełniania żadnych warunków. Zapłacić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów (5zł od wypłaty), chyba że będą to bankomaty własne banku lub bankomaty sieci Planet Cash, ponieważ wypłaty  z nich są darmowe.

Regulamin promocji “Zakupy z kontem”  

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *