money mania 15 millenium
|

150zł w gotówce po założeniu Konta 360 w Banku Millenium!

Mam dla Was prawdziwą perełkę. Prosty, wręcz banalny sposób na zdobycie 150zł w gotówce. W ramach promocji Money Mania (edycja 15) możemy zgarnąć 150zł po założeniu Konta 360 w Banku Millenium i spełnieniu warunków jego bezpłatności – to tylko jedna dowolna transakcja kartą oraz jeden przelew na 1000zł w miesiącu!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci, którzy nie posiadają żadnego produktu w Banku Millenium oraz tacy, którzy nigdy nie założyli Konta 360 w ramach jakiejkolwiek promocji. Bank wyklucza także osoby, które złożyły wniosek o jakikolwiek produkt banku i wobec których wniosek ten jest obecnie procedowany.

Jeśli spełniamy warunki promocji, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę. Postępujemy zgodnie z instrukcjami na stronie. Możemy zawnioskować o Konto 360 lub Konto 360 Student (to jest dedykowane osobom poniżej 26. roku życia).

Promocja trwa do 22.06.2018r. Czas na podpisanie umowy (najlepiej za pośrednictwem kuriera) mamy do końca czerwca. Podczas składania wniosku należy udzielić zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji oraz na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych przez bank i podmioty współpracujące. Uspokajam z kwestią ujawnienia tajemnicy bankowej- chodzi po prostu o to, aby organizator promocji, którym jest w tym przypadku Money Mania mógł wypłacić premię na nasze konto.

Co zrobić, by otrzymać 150zł w gotówce?

Warunki konieczne do odbioru premii 150zł są bardzo proste. Należy jedynie w lipcu i sierpniu spełnić warunki bezpłatności konta w każdym z miesięcy, czyli wykonać co najmniej 1 transakcję kartą oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000zł. Premia zostanie wypłacona na Konto 360 do 15.09.2018r.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Czy Konto 360 jest darmowe?

Warunki bezpłatności Konta 360 są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy w danym miesiącu wykonać co najmniej jedną dowolną transakcję kartą oraz otrzymać wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000zł w danym miesiącu. To takie same warunki, jak warunki wypłaty premii 150zł! W przeciwnym wypadku za konto zapłacimy 7zł, natomiast za kartę 8zł. Co bardzo istotne, spełniając powyższe warunki bezpłatności konta jednocześnie otrzymujemy możliwość darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów!

Dodatkowo Bank Millenium w swojej ofercie posiada cykliczną promocję podwyższonego oprocentowania konta oszczędnościowego, dzięki któremu możemy zyskać aż 2,7% do kwoty 100.000zł!

Regulamin akcji promocyjnej „Money Mania 15”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *