ok system bgż
|

Darmowy karnet na siłownię na 3 miesiące od BGŻ BNP Paribas!

Trwa kolejna edycja promocji, dzięki której po założeniu Konta Optymalnego (lub Maksymalnego) w BGŻ BNP Paribas możemy otrzymać karnet OK System, którego ważność wynosi 3 miesiące! Wejściówka obejmuje nie tylko siłownie, ale także baseny i inne obiekty sportowe.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy są nowymi klientami banku, czyli osobami nie posiadającymi żadnego rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy. Posiadanie innych produktów banku (oprócz wspomnianego konta osobistego) nie wyklucza z promocji! Co ważne, promocja przeznaczona jest dla osób młodych, w wieku od 18 do 26 lat.

Chcę wziąć udział w promocji!

Aby wziąć udział w promocji, należy wysłać wniosek o założenie Konta Optymalnego za pomocą dedykowanego linka (po przeniesieniu na docelową stronę należy zaznaczyć wszystkie zgody). Następnie należy założyć konto poprzez wygenerowany dla nas link, zaznaczając wszystkie zgody obowiązkowe (zaznaczone czerwoną gwiazdką) oraz zgody nr 1 i 4. Promocja trwa do 31.10.2018r.

Jak odebrać karnet OK System w pierwszym miesiącu?

Nagroda będzie wydana w postaci 3 miesięcznych karnetów OK System. Pierwszy z karnetów otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o konto i spełnienie dwóch prostych warunków w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o konto: należy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych oraz minimum 1 przelew w aplikacji mobilnej banku GOmobile. Dla kont założonych w październiku, warunki musimy spełnić w listopadzie. Co ważne bank zaznacza, że akceptuje wszystkie transakcje kartą z wyjątkiem tych, które zostaną wykonane w punktach o następującym kodzie MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków

Dla jasności dodam, że wszelkiego rodzaju zwyczajne transakcje kartą, jakie wykonujemy na co dzień, np. zakupy z sklepach spożywczych czy na stacjach paliw zostaną zaliczone!

Więcej o kodach MCC przeczytacie w tym artykule.

Aby zostać właścicielem karnetu OK System niezbędne będzie jeszcze założenie konta w panelu użytkownika programu do 28.12.2018r. Pierwszy karnet otrzymamy za pomocą wiadomości SMS do 18.12.2018r. Karnet będzie ważny od 01.01.2019r.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Odbierz dwa kolejne karnety OK System

Warunki przyznania dwóch kolejnych karnetów OK System są analogiczne do warunków koniecznych do spełnienia w celu otrzymania pierwszego karnetu (5 transakcji i przelew przez GOmobile w grudniu i styczniu). W ten sposób staniemy się posiadaczami wejściówek na luty i marzec.

Karnet OK System uprawnia do korzystania z obiektów sportowych zgodnie z tą listą. Można korzystać z niego dwa razy w tygodniu.

Czy oferowane konta są darmowe?

W promocji oferowane są dwa konta do wyboru. Pierwszym z nich jest Konto Maksymalne – opłata za kartę do niego wynosi 12zł, jednak wydanie 300zł miesięcznie zwalnia nas z tej opłaty (za kartę nie płacą osoby w wieku poniżej 26 lat). Samo prowadzenie Konta Maksymalnego jest darmowe. Korzystanie z bankomatów zarówno w kraju, jak i za granicą jest zawsze bezpłatne!

Z kolei Konto Optymalne jest bezwarunkowo darmowym kontem osobistym z bezwarunkowo bezpłatną kartą debetową dla wszystkich. Opłatami są objęte jedynie wypłaty z bankomatów innych niż Planet Cash i BGŻ BNP Paribas. Innymi słowy – jeśli nie zależy Wam na bezpłatnych bankomatach w Polsce i na świecie- wybierzcie Konto Optymalne. Jeśli jednak jest to dla Was istotny warunek- wtedy polecam Konto Maksymalne. Wydanie 300zł miesięcznie (o ile nie posiadacie wielu kart debetowych, na których musicie spełniać warunki promocji lub bezpłatności konta) nie powinno być problemem.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *