Nawet 1600zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia!
|

Nawet 1600zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia!

PROMOCJA TRWA DO: 31.05.2021r.

Pojawiła się świetna okazja dla jednoosobowych działalności gospodarczych na dodatkową gotówkę w kwocie nawet 1600zł! Jeśli masz firmę i nie posiadasz konta firmowego w Santander Bank Polska możesz w banalny sposób otrzymać 300zł, kolejne 900zł jako zwroty za płatności kartą (aż 3%) oraz 400zł, jeśli podpiszesz umowę o terminal płatniczy. Dodatkowo w ramach oferty konto firmowe będzie prowadzone za darmo przez 2 lata! Zdecydowanie warta uwagi okazja, zapraszam zatem do lektury.

Standardowo promocja w Santander Bank Polska oferuje 1300zł, ale korzystając z naszego linka premię tą zwiększamy do 1600zł, z czego dodatkowe 300zł jest wyjątkowo proste do pozyskania!

300zł w gotówce na wyjątkowo prostych warunkach

To najłatwiejsza część premii do zdobycia. Wystarczy założyć konto firmowe poprzez dedykowany link (to ważne, ponieważ standardowa oferta banku nie zawiera tej części premii) i spełnić bardzo proste warunki.

Promocja obejmuje osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które od dnia 1 listopada 2019 roku nie posiadały żadnego konta firmowego w Santander Bank Polska.

Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się poprzez konto w serwisie eBroker Partner. Konieczne będzie wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej (chodzi o to, aby bank przekazał organizatorowi dane konieczne do wypłaty naszej premii) oraz oczywiście akceptacja regulaminu.

Następnie należy złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą za pośrednictwem linku w serwisie eBroker Partner.

Bardzo ważne! Adres email, który podajemy we wniosku o konto musi być taki sam jak adres email podany podczas rejestracji w promocji!

Podczas wnioskowania o konto należy pamiętać o:

  • nie wyrażeniu sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych,
  • wyrażeniu zgody na kontakt telefoniczny i malowy,
  • zawarciu umowy na Usługi Bankowości elektronicznej MiniFirma,
  • wyrażeniu zgody na kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji.

Wniosek o konto musimy złożyć najpóźniej 31 maja, natomiast do dnia 15 czerwca 2021 należy zawrzeć umowę o konto za pośrednictwem kuriera. Następnie, maksymalnie do 31 lipca 2021 musimy wykonać co najmniej 3 dowolne przelewy (uwaga – nie wliczają się przelewy do ZUS i US!) na rachunki prowadzone w innych bankach niż Santander Bank Polska. Oprócz tego musimy przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Po spełnieniu warunków promocji organizator promocji (eBroker Partner) powiadomi nad o przyznaniu nagrody (do 16 sierpnia 2021) poprzez wiadomość email.

Bardzo ważne! W ciągu 7 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody należy zalogować się na swoje konto na stronie promocji i uzupełnić dane do odbioru premii! Przelew otrzymamy do 31 sierpnia 2021.

W skrócie – jak otrzymać premię 300zł

  •  zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej,
  •  wykonaj co najmniej 3 przelewy,
  •  uzupełnij dane do odbioru nagrody,
  •  ciesz się premią 300zł na Twoim nowym koncie firmowym!

ZAŁÓŻ KONTO FIRMOWE GODNE POLECENIA I ZYSKAJ NAWET 1600zł!

3% zwrotu za płatności kartą (do 900zł) i 400zł za terminal płatniczy

Bezpośrednio przez bank organizowana jest jeszcze promocja polegająca na zwrotach za płatności kartą (900zł) oraz premii za podpisanie umowy na terminal płatniczy (400zł).

Promocja obejmuje osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które od dnia 31 marca 2019 roku nie posiadały żadnego konta firmowego w Santander Bank Polska. Tutaj mamy więc inny okres karencji!

Bonus 900zł możemy uzyskać płacąc kartą firmową wydaną do rachunku. Przez pierwsze 6 miesięcy możemy uzyskać 3% zwrotu od kwoty wykonanych transakcji (maksymalnie 150zł miesięcznie czyli 900zł przez 6 miesięcy). Warunkiem otrzymania zwrotu w danym miesiącu jest wykonanie minimum jednego przelewu do ZUS lub US w kwocie minimum 200zł z rachunku firmowego w Santander Bank Polska maksymalnie do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu naliczenia premii.

Każdy cykl rozliczeniowy to pełny miesiąc, za wyjątkiem pierwszego miesiąca, kiedy to cykl rozliczeniowy rozpoczyna się od dnia podpisania umowy, natomiast kończy się z końcem miesiąca, w którym tą umowę podpisaliśmy.

400zł za terminal płatniczy

Świetna okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z terminalu płatniczego. Premia w wysokości 400zł zostanie bowiem naliczona za zawarcie umowy na terminal płatniczy. Pośrednikiem będzie tutaj oczywiście Santander Bank Polska, natomiast terminal będzie obsługiwany przez Elavon Finacial Services Designated Activity Company. Premia zostanie naliczona pod warunkiem, że nie posiadamy aktywnej umowy o akceptację kart z Elavon.

Zawarcie umowy musi nastąpić nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Nagrody w ramach promocji (zwroty za płatności kartą oraz premia za terminal) będą wypłacane do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danego warunku promocji.

Jak rozliczyć premię?

Warto pamiętać, że premia uzyskana w ramach promocji stanowi przychód w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Należy ją więc opodatkować zgodnie z formą rozliczeniową wybraną w Urzędzie Skarbowym.

Czy Firmowe Konto Godne Polecenia jest darmowe! TAK! Przez 2 lata!

W ramach promocji zyskujemy jeszcze jeden świetny bonus. Użytkowanie konta firmowego w Santander Bank Polska będzie dla nas całkowicie darmowe przez 2 lata! Nic nie zapłacimy także za użytkowanie karty debetowej do rachunku ani za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą! Z ciekawszych rzeczy – będziemy mieli także możliwość wykonania za 0zł do 10 przelewów natychmiastowych BlueCash w każdym z miesięcy.

ZAŁÓŻ KONTO FIRMOWE GODNE POLECENIA I ZYSKAJ NAWET 1600zł!

Czy polecam?

Sam również posiadam konto firmowe w Santander Bank Polska, które użytkuję już prawie rok. Korzystam z tego rachunku na co dzień. Na tą chwilę nie miałem z nim ani z obsługą banku żadnych problemów, stąd osobiście produkt jak najbardziej mogę polecić!


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *