350 - Konto Jakie Chcę
|

HIT! 350zł w promocji Konta Jakie Chcę i szansa na jeszcze więcej! WOW! +70zł do CCC

PROMOCJA TRWA DO: 31.07.2021r.

Absolutnie rekordowa promocja Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska. Staram się opisywać na blogu głównie oferty, na których naprawdę można sporo zarobić, a takiej okazji dawno nie było. Po założeniu konta osobistego w Santander oraz spełnieniu kilku prostych warunków w prosty sposób zgarniemy 350zł w gotówce!

Dodatkowo będziemy mogli skorzystać z dodatkowych przywilejów, takich jak na przykład moneyback za płatności rachunków!


AKTUALIZACJA 23.06.2021r.

WOW! W czerwcu Santander nas rozpieszcza. Teraz oprócz świetnej promocji opisywanej poniżej możemy zgarnąć także bon 70zł do CCC! Wystarczy tylko zawrzeć umowę o konto! Kod rabatowy będzie można wykorzystać w sklepie CCC.eu przy transakcji za minimum 200zł. Nagrodę otrzymamy poprzez wiadomość w bankowości internetowej. Ważność kodu: do 30.09.2021.


AKTUALIZACJA 01.07.2021r.

Bank przedłużył promocję do końca lipca! Wszystkie daty w artykule zostały zaktualizowane zgodnie z nowym regulaminem promocji – edycja II.


Premia 300zł na Twoje konto

Największa część premii, czyli 300zł, przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób pełnoletnich, które od 01.04.2019r. nie otworzyły rachunku bankowego w Santander Bank Polska w jakiejkolwiek promocji z premią oraz nie mają otwartego konta osobistego w Santander Bank Polska w okresie od 01.07.2020r. do dnia skorzystania z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć prosty wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji. Podczas wnioskowania o konto musimy spełnić warunki regulaminu. Konieczne będą: zgoda na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, podanie numeru komórkowego oraz maila do kontaktu z bankiem i wszystkie zgody marketingowe. Podczas pierwszego logowania konieczna będzie także zgoda na elektroniczny kanał kontaktu (chodzi m. in. o dostarczanie wyciągów i korespondencji w formie elektronicznej).

Promocja trwa do 31.07.2021r. (do tego dnia musimy złożyć wniosek), natomiast umowę o konto musimy podpisać do 15.08.2021r.

Dodatkowe 50zł z programu poleceń!

Uwaga! Masz możliwość uzyskania dodatkowych 50zł z tzw. programu poleceń. Wystarczy, że podczas wnioskowania o konto pozyskasz kod polecający od znajomego, który posiada już Konto Jakie Chcę lub użyjesz naszego sprawdzonego kodu polecającego: 1007289518, a Twoja premia wzrośnie o kolejne 50zł!

W przypadku programu poleceń, warunki nowego klienta są nieco inne. Tutaj bank nagrodzi tych użytkowników, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego w Santander Bank Polska od 01.05.2020r. Pamiętajmy także o wyrażeniu zgody na przekazanie tajemnicy bankowej (szumnie brzmi, ale chodzi tylko o przesłanie informacji dla polecającego, że należy mu się nagroda za polecenie konta – bez podania danych osoby, która je założyła, jedyną przekazywaną daną jest informacja o tym, że nowy rachunek został założony).

Koniecznie aktywnie korzystaj z konta!

Aby otrzymać premię 300zł, należy aktywnie korzystać z konta, przy czym warunki tej aktywności nie są zbyt wygórowane. W każdym z trzech kolejnych miesięcy: sierpniu, wrześniu i październiku przelej na swoje konto minimum 1000zł (może być z konta w innym banku). Co istotne, nie musisz trzymać pieniędzy na tym koncie, możesz tą kwotę od razu po zaksięgowaniu na rachunku odesłać z powrotem.

Drugim warunkiem, jaki musisz spełnić, aby otrzymać 300zł to płatność kartą lub BLIKiem min. 1 raz w każdym z miesięcy: lipiec, sierpień, wrzesień, każdorazowo na kwotę minimum 10zł. Chodzi o płatności kartą w sklepach (także internetowych), wypłaty gotówki w bankomatach nie wliczają się.

Trzecim, ostatnim warunkiem dla uzyskania premii 300zł będzie min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej banku w każdym z miesięcy: lipiec, sierpień i wrzesień.

Dodatkowe 50zł? Spełnij jeszcze te warunki!

Jeśli skorzystałeś z programu poleceń, to dodatkowo musisz jeszcze zapłacić kartą lub BLIKiem na kwotę min. 300zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Minimum jedna płatność musi zostać wykonana BLIKiem!

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ I ZYSKAJ 350zł + 70zł do CCC!

Kiedy otrzymam premię na konto?

Premia będzie podzielona na trzy części. Pierwsze 100zł otrzymasz do końca września, kolejne 200zł do końca października.

Jeśli skorzystałeś z programu poleceń, to 50zł otrzymasz do 30 września.

Dodatkowe korzyści

W ramach promocji Konta Jakie Chcę możemy otrzymać, oprócz premii pieniężnej, także moneyback w wysokości 1% od płatności za rachunki (prąd, gaz, usługi telekomunikacyjne). Nie będą to wielkie kwoty jednak zawsze stanowić one będą dla nas dodatkową korzyść. Zwłaszcza, że akurat ta część promocji nie ma obecnie daty końca, więc obowiązuje do odwołania.

Oprócz tego możemy skorzystać z promocyjnie oprocentowanej na 1% Lokaty Mobilnej (maksymalnie 20000zł na okres 4 miesięcy). To także nie są kokosy, jednak zawsze lepiej pieniądze wrzucić na taką lokatę niż trzymać na nieoprocentowanym rachunku osobistym.

Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe?

Konto Jakie Chcę może być dla nas darmowe, jeśli zapewnimy w danym miesiącu wpływ na konto w wysokości minimum 500zł oraz wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem. W przeciwnym wypadku za konto i kartę zapłacimy odpowiednio 6zł i 8zł. Co ważne, dla osób do 26 r.ż. bank przygotował ulgę – konto jest dla nich całkowicie bezpłatne, natomiast za kartę nie zapłacą pod warunkiem wykonania nią w miesiącu co najmniej jednej płatności. Młodzi mogą także korzystać z nielimitowanych darmowych wypłat w bankomatach. Dla pozostałych koszt wypłaty z bankomatu to 5zł, chyba że korzystamy z urządzenia Santander – wtedy taka wypłata jest darmowa.

Darmowe przelewy natychmiastowe!

Ciekawą, dodatkową opcją dla użytkowników Konta Jakie Chcę jest możliwość korzystania z darmowych przelewów natychmiastowych! Przypomnijmy, przelew taki pozwala na transfer pieniędzy na inne konto w większości przypadków w kilka sekund. Standardowo w większości banków koszt takiej pojedynczej usługi to minimum 5zł!

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ I ZYSKAJ 350zł + 70zł do CCC!

To jeszcze nie wszystko! Możesz zarabiać dalej! Kolejne 500zł może być Twoje!

Jeśli spodoba Ci się Konta Jakie Chcę (a całkiem możliwe, że tak będzie) z pewnością będziesz chciał je polecić swojej rodzinie i znajomym. Za każde takie polecenia bank zapłaci Ci 50zł, a nowego użytkownika także wynagrodzi premią o tej samej wysokości.


Regulamin promocji „Otwórz Konto, zyskaj 300 zł – edycja II”

Regulamin programu poleceń Santander Bank Polska

Tabela opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 4.8]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *