Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 360zł w gotówce za założenie Konta 360° w Banku Millennium!

360zł w gotówce za założenie Konta 360° w Banku Millennium!

konto 360 360zł
Oceń tego posta!
[Głosów: 12 Średnio: 4.9]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Doskonała oferta dla nowych klientów Banku Millennium. Po założeniu konta osobistego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji do odbioru jest 360zł premii w gotówce!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Banku Millennium, czyli osoby, które na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadają ani nie są w trakcie wnioskowania o rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w Banku Millennium oraz nie posiadały konta w tym banku po 1.01.2018.

Jak złożyć wniosek o Konto 360° i zgarnąć 360zł?

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o Konto 360° poprzez dedykowaną stronę promocji. Promocja trwa do 31.01.2022. Do tego dnia musimy jednak mieć już podpisaną umowę.

Mamy do wyboru trzy opcje podpisania umowy:

– opcja nr 1 – wizyta kuriera (tutaj uwaga: powinniśmy zawnioskować o konto odpowiednio wcześniej, aby zdążyć podpisać umowę do 31.01.2022)

– opcja nr 2 – selfie (wtedy najwygodniej abyśmy złożyli wniosek za pomocą telefonu z kamerą z przodu)

– opcja nr 3 – przelew weryfikacyjny (przelew z naszego konta w innym banku jako potwierdzenie zawarcia umowy rachunku – należy pamiętać, aby dane nadawcy przelewu (nasze) były zgodne z danymi, które podajemy podczas założenia rachunku w Millennium (np. adres zamieszkania)

Polecam założyć konto poprzez wizytę kuriera. Powody opisuję poniżej w akapicie „Ważne wskazówki!”.

ZAŁÓŻ KONTO 360° I ZYSKAJ 360zł

Warunki odbioru premii 360zł

Nagroda nr 1 (180zł)

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzymy rachunek musimy wykonać minimum jedną transakcję kartą lub BLIKiem oraz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium. To wystarczy, aby otrzymać 180zł! Dla kont otwartych w grudniu, warunek ten musimy spełnić w styczniu, natomiast przelew otrzymamy do końca lutego. W przypadku otwarcia rachunku w styczniu harmonogram przesuwa nam się o miesiąc.

Nagroda nr 2 (180zł)

Aby otrzymać kolejne 180zł, należy w każdym kolejnym miesiącu po otwarciu konta otrzymać wpływ na konto min. 1000zł (może być z naszego rachunku w innym banku) oraz wykonać co najmniej jedną transakcję kartą lub BLIKiem.

Dla kont otwartych w grudniu, warunek ten musimy spełnić w styczniu, lutym i marcu, natomiast przelew otrzymamy do końca kwietnia. W przypadku otwarcia rachunku w styczniu harmonogram przesuwa nam się o miesiąc.

Ważne wskazówki!

  • Podczas składania wniosku konieczne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie naszych danych w celach marketingowych, a także na otrzymywanie informacji handlowych od banku.
  • Jeśli założyliśmy konto zdalnie (przelew weryfikacyjny, selfie) to w celu otrzymania premii musimy do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta pojawić się w placówce Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Z tego powodu korzystniej jest podpisać umowę poprzez kuriera.

ZAŁÓŻ KONTO 360° I ZYSKAJ 360zł


To proste – warunki promocji krok po kroku!

Poradnik dla promocji “Aż 360zł w Kontem 360” – dla kont otwartych w grudniu

Poradnik dla promocji “Aż 360zł w Kontem 360” – dla kont otwartych w styczniu


Czy Konto 360° jest darmowe?

Warunki bezpłatności Konto 360° są jednymi z najkorzystniejszych na rynku. Wystarczy w danym miesiącu zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł oraz wykonać min. 1 transakcję kartą lub BLIK, aby rachunek był całkowicie darmowy! Mało tego – po spełnieniu tych warunków mamy możliwość korzystania także z darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, a to już rzadki przypadek na polskim rynku bankowym. Osoby do 26 roku życia nie muszą zapewniać wpływu 1000zł miesięcznie, aby cieszyć się powyższymi dogodnościami. Co ważne, wpływ ten jest oczywiście konieczny do otrzymania premii 360zł.

Osobiście sam mam konto w Millennium od wielu lat i śmiało mogę ofertę tego banku polecić. W mojej opinii Millennium posiada przyjazną bankowość internetową i mobilną, która jest intuicyjna, bezpieczna i szybka.


Sprawdź sam – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Aż 360 zł z Kontem 360°”

Cennik usług – prowizje i opłaty

Cennik usług – karty debetowe


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
360zł w gotówce za założenie Konta 360° w Banku Millennium!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top