HIT! 350zł w gotówce w promocji Santander po założeniu Konta Jakie Chcę + 2% moneyback za rachunki!
|

HIT! 350zł w gotówce w promocji Santander po założeniu Konta Jakie Chcę + 2% moneyback za rachunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Świetna oferta na dodatkową gotówkę od Santander. Mamy okazję w bardzo prosty sposób zyskać 350zł.

Warunki promocji są naprawdę bardzo proste do spełnienia.

Kumulacja promocji – o co chodzi?

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby łącznie zyskać 350zł? Musimy jednocześnie skorzystać z dwóch ofert:

„300zł na dobry początek”

„Polecam mój bank – edycja XII”

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ I ZYSKAJ 350zł

300zł na dobry początek

Promocja „300zł na dobry początek” trwa do 20 grudnia 2021. Niestety, jeśli w przeszłości korzystaliśmy już z jakiejś promocji konta Santander z premią, ta część premii nie zostanie nam przyznana.

Założenie konta + program poleceń (50zł dodatkowej premii)

Z promocji „300 zł na dobry początek” skorzystać mogą klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander od 1.11.2020. Składamy wtedy wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji (alternatywnie: wersja konta Dla Młodych). Jednocześnie musimy zawnioskować o kartę debetową do konta. W trakcie wnioskowania musimy podać adres mailowy oraz numer telefonu do kontaktu oraz wyrazić zgodę na kontakt drogą elektroniczną i mailową. Konieczna będzie także zgoda na elektroniczny kanał kontaktu (EKK) – tą udzielamy przy pierwszym logowaniu do konta. Umowę o konto wraz z kartą należy zawrzeć do 5 stycznia 2022. Promocja trwa natomiast do 20 grudnia 2021.

Podczas wnioskowania o rachunek warto podać kod polecenia, aby zgarnąć dodatkowe 50zł. Jeśli nie macie kodu polecającego, możecie użyć mojego sprawdzonego kodu:

1012749709

Należy wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w ramach realizacji promocji polecającej. Spokojnie, chodzi tutaj tylko o to, aby osoba polecająca otrzymała informację, iż Wasze konto zostało założone – formalnie żadne dane osobowe do niej nie dotrą, zostanie odnotowany tylko fakt założenia rachunku poprzez kod polecający.

Aby otrzymać 50zł w ramach programu poleceń, powinniśmy zalogować się do aplikacji mobilnej w miesiącu założenia konta. Następnie w miesiącu następującym po miesiącu założenia rachunku wykonujemy transakcje kartą na łączną kwotę min. 300zł.

50zł z programu poleceń otrzymamy z kolei po miesiącu od spełnienia warunków promocji.

Pierwsza część nagrody w promocji „300zł na dobry początek” (100zł)

Pierwszą część nagrody (100zł) otrzymamy za sam fakt założenia konta wraz z kartą oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander w miesiącu otwarcia konta. Nagroda wpłynie na nasze konto jeszcze przed świętami, tj. do 20 grudnia 2021- jeśli otworzymy konto w listopadzie lub do 31 stycznia 2022 w przypadku otwarcia konta w grudniu.

Druga część nagrody w promocji „300zł na dobry początek” (200zł)

Druga część nagrody (200zł) zostanie nam przyznana, jeśli oprócz spełnienia powyższych warunków w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otworzeniu konta:

– zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji Santander Mobile na telefonie komórkowym,

– wykonamy min. 1 płatność kartą do konta na kwotę min. 10zł (płatności BLIK nie wliczają się),

– zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000zł.

Dla kont zakładanych w listopadzie miesiącami, w trakcie których musimy spełnić powyższe warunki są grudzień, styczeń i luty, natomiast dla rachunków zakładanych w grudniu te miesiące to styczeń, luty oraz marzec.

Jeśli konto otworzymy w listopadzie – nagroda 200zł trafi do nas w formie przelewu na konto do 31 marca 2022, natomiast jeśli otworzymy je w grudniu- będzie to do 30 kwietnia 2022.

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ I ZYSKAJ 350zł
TO PROSTE! – pobierz harmonogram promocji – co kiedy robić w poszczególnych miesiącach?

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w GRUDNIU
Razem to 350zł, całość w gotówce!

Opisane wyżej promocje dają nam łącznie premię 350zł:

  • 50zł w gotówce w promocji „Polecam mój bank – edycja XII”
  • 300zł w gotówce w promocji „300zł na dobry początek”

Jeszcze raz zachęcam do wnioskowania o rachunek. Jak wiecie, na tym portalu opisywane są tylko najlepsze oferty, a ta z pewnością do nich należy.

Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe?

W bardzo prosty sposób Konto Jakie Chcę może być dla nas darmowym kontem osobistym. Wystarczy w danym miesiącu zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 500zł oraz wykonać min. 1 transakcję kartą lub BLIKiem. W przeciwnym wypadku opłata ta wyniesie 6zł za kartę oraz 8zł za konto (w przypadku osób do 26 r.ż. jest to tylko 8zł za kartę, konto jest bezwarunkowo bezpłatne).

Opłata za wypłatę z bankomatu poza urządzeniami własnymi banku wynosi 5zł od transakcji. Chyba, że mamy konto dla młodych do 26 r.ż. – wtedy wszystkie wypłaty mamy bezpłatne.

Dodatkowe korzyści

Warto wspomnieć, że Konto Jakie Chcę to jedyny rachunek na rynku, który pozwala nam na wykonywanie darmowych nielimitowanych przelewów natychmiastowych. Dodatkowo możemy zyskać także 2% moneybacku za płatności rachunków.

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Jakie Chcę. 2% zwrotu od wartości opłaconych rachunków z konta to stała oferta Santander (maksymalnie 25zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem oferty z premią 350zł. Przy maksymalnym wykorzystaniu mamy łącznie aż 650zł premii!


Regulamin promocji „300 zł na dobry początek”

Regulamin promocji „Polecam mój bank – edycja XII”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 5]

2 komentarze

    1. Proszę bardzo!
      Dziękuję, że skorzystałaś z naszego poradnika! Zapraszam do korzystania z ofert prezentowanych na tej stronie w przyszłości.
      Dziękuję za życzenia i również wszystkiego dobrego na święta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *