Jeszcze kilka dni! 360zł w gotówce po założeniu Konta 360° w Banku Millennium!
|

Jeszcze kilka dni! 360zł w gotówce po założeniu Konta 360° w Banku Millennium!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium postanowił przedłużyć swoją hitową promocję Konta 360. Obowiązuje tylko do 22.04.2022!

Doskonała oferta dla nowych klientów Banku Millennium powraca w dobrym stylu, bo ze skróconym okresem wykluczenia dla byłych klientów!

Po założeniu konta osobistego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji do odbioru jest 360zł premii w gotówce, z czego pierwsze 180zł praktycznie od ręki!

Jest to najwyższa premia za założenie konta w Millennium od 4 lat!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Banku Millennium, czyli osoby, które na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadają ani nie są w trakcie wnioskowania o rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w Banku Millennium oraz nie posiadały konta w tym banku po 1.01.2019.

ZAŁÓŻ KONTO 360° I ZYSKAJ 360zł

Jak złożyć wniosek o Konto 360° i zgarnąć 360zł?

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o Konto 360° poprzez dedykowaną stronę promocji. Promocja trwa do 31.03.2022 22.04.2022. Do tego dnia musimy mieć już podpisaną umowę.

Mamy do wyboru cztery opcje podpisania umowy:

– opcja nr 1 – selfie (wtedy najwygodniej abyśmy złożyli wniosek za pomocą telefonu z kamerą z przodu) – opcja ekspresowa!

– opcja nr 2 – przelew weryfikacyjny (przelew z naszego konta w innym banku jako potwierdzenie zawarcia umowy rachunku – należy pamiętać, aby dane nadawcy przelewu (nasze) były zgodne z danymi, które podajemy podczas założenia rachunku w Millennium (np. adres zamieszkania) opcja ekspresowa!

– opcja nr 3 – wniosek wypełniamy internetowo i następnie idziemy do oddziału (ale tylko podpisać umowę).

Warunki odbioru premii 360zł

Nagroda nr 1 (180zł)

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzymy rachunek musimy wykonać minimum jedną transakcję kartą lub BLIKiem oraz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium. To wystarczy, aby otrzymać 180zł! Dla kont otwartych w lutym, warunek ten musimy spełnić w marcu, natomiast przelew otrzymamy do końca kwietnia. W przypadku otwarcia rachunku w marcu harmonogram przesuwa nam się o miesiąc.

Nagroda nr 2 (180zł)

Aby otrzymać kolejne 180zł, należy w każdym kolejnym miesiącu po otwarciu konta otrzymać wpływ na konto min. 1000zł (liczy się suma wpływów, może być z naszego rachunku w innym banku) oraz wykonać co najmniej jedną transakcję kartą lub BLIKiem.

Dla kont otwartych w lutym, warunek ten musimy spełnić w marcu, kwietniu i maju, natomiast przelew otrzymamy do końca czerwca. W przypadku otwarcia rachunku w marcu harmonogram przesuwa nam się o miesiąc.

ZAŁÓŻ KONTO 360° I ZYSKAJ 360zł

Ważne wskazówki!

Podczas składania wniosku konieczne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie naszych danych w celach marketingowych, a także na otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Jeśli założyliśmy konto zdalnie „na selfie” to w celu otrzymania premii musimy do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta pojawić się w placówce Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Z tego powodu korzystniej jest podpisać umowę poprzez przelew weryfikacyjny.

To proste – warunki promocji krok po kroku!

Poradnik dla promocji “Aż 360zł w Kontem 360° – edycja II” – dla umów podpisanych w lutym

Poradnik dla promocji “Aż 360zł w Kontem 360° – edycja II” – dla umów podpisanych w marcu

Poradnik dla promocji “Aż 360zł w Kontem 360° – edycja III” – dla umów podpisanych w kwietniu

Czy Konto 360° jest darmowe?

Warunki bezpłatności Konta 360° są jednymi z najkorzystniejszych na rynku. Wystarczy w danym miesiącu zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł oraz wykonać min. 1 transakcję kartą lub BLIK, aby rachunek był całkowicie darmowy! Mało tego – po spełnieniu tych warunków mamy możliwość korzystania także z darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, a to już rzadki przypadek na polskim rynku bankowym. Osoby do 26 roku życia nie muszą zapewniać wpływu 1000zł miesięcznie, aby cieszyć się powyższymi dogodnościami. Co ważne, wpływ ten jest oczywiście konieczny do otrzymania premii 360zł.

Osobiście sam mam konto w Millennium od wielu lat i śmiało mogę ofertę tego banku polecić. W mojej opinii Millennium posiada przyjazną bankowość internetową i mobilną, która jest intuicyjna, bezpieczna i szybka.


Sprawdź sam – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Aż 360 zł z Kontem 360° – edycja 2”

Regulamin promocji „Aż 360 zł z Kontem 360° – edycja 3”

Cennik usług – prowizje i opłaty

Cennik usług – karty debetowe


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 10 Średnio: 4.9]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *