Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 360zł w gotówce na prostych warunkach po założeniu konta Millennium 360°

360zł w gotówce na prostych warunkach po założeniu konta Millennium 360°

millennium 360 2
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium odświeżył swoją ofertę i wystartował z promocją nowego konta osobistego Millennium 360°. Możemy w bardzo prosty sposób otrzymać aż 360zł w gotówce! To świetny rachunek, który osobiście w starszej wersji (Konto 360°) mam od lat!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w Millennium po 1.01.2019r.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Koniecznie podczas wnioskowania wyraźmy zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy” (świetna usługa, zyskałem dzięki niej już setki złotych) oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz telefon (warunek konieczny do otrzymania premii).

Promocja trwa do 31.07.2022r. Jest to także ostatni dzień, w którym możemy podpisać umowę. Z tym jednak nie powinno być problemu, ponieważ zrobimy to przez internet!

ZAŁÓŻ KONTO MILLENNIUM 360° I ZYSKAJ 360zł

Jak wygląda założenie konta Millennium 360°?

Konto wraz z kartą debetową możemy założyć w pełni zdalnie, bez konieczności wizyty kuriera. Możemy to zrobić na 2 sposoby:

  • Poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (polecam!). Dostępne, jeśli masz już inne konto w jednym z tych banków: Santander, Alior Bank, mBank, Pekao, BNP Paribas,
  • Poprzez selfie (musimy wtedy wejść na stronę promocji przez urządzenie, które ma wbudowaną kamerkę, np. telefon).

Ważne info! Dane nadawcy przelewu weryfikacyjnego muszą być takie same, jak dane osoby zakładającej konto. Zwróćmy szczególną uwagę na adres – aby był taki sam.

Pierwsze 180zł do odbioru

Jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać pierwsze 180zł? Musimy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej jedną płatność kartą (lub BLIKiem) oraz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

To tyle! Za spełnienie tych dwóch banalnych warunków 180zł wpłynie na nasze konto do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków!

Przykładowo: jeśli założysz konto w maju i spełnisz powyższe warunki do końca czerwca, pierwsze 180zł otrzymasz do końca lipca!

Drugie 180zł do odbioru!

Kolejne 180zł zyskamy, jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy po założeniu konta (np. dla konta założonego w maju będzie to czerwiec, lipiec i sierpień):

  • wykonamy min. 5 płatności kartą (lub BLIK)
  • zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 500zł

Drugie 180zł zostanie przelane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Przykładowo: jeśli założysz konto w maju i spełnisz powyższe warunki, drugie 180zł otrzymasz do końca września!

Ważne info! Jeśli zakładaliśmy konto zdalnie, w celu otrzymania drugiej części premii koniecznie udajmy się do oddziału banku do końca trzeciego miesiąca po założeniu konta. Po co? Musimy złożyć wzór podpisu i udostępnić swój dokument tożsamości (warunek konieczny do otrzymania drugiej części premii).

Pamiętajmy, żeby do dnia wypłaty premii nie cofać w bankowości elektronicznej udzielonych zgód marketingowych!

ZAŁÓŻ KONTO MILLENNIUM 360° I ZYSKAJ 360zł


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2022
Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2022
Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – lipiec 2022


Czy Konto Millennium 360° jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Millennium 360° jest bezwarunkowo darmowe. Korzystanie z karty będzie dla nas bezpłatne, jeśli wykonamy nią w miesiącu min. 5 płatności (mogą być też płatności BLIK). Przykładowo, żeby konto było darmowe w sierpniu, powyższe warunki musimy spełnić w lipcu. Jeśli nie uda nam się spełnić tych warunków, opłata za kartę wyniesie 11zł.

Jeśli mamy 18-26 lat warunki bezpłatności karty są łagodniejsze – wystarczy wykonać min. 1 transakcję miesięcznie, aby była ona darmowa (BLIK też może być). W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5zł.

Millennium 360° – moc dodatkowych korzyści

Teraz pora na dwie świetne funkcjonalności, które otrzymujemy wraz z kontem. Po pierwsze, po spełnieniu powyższych warunków bezpłatności karty, otrzymujemy możliwość darmowych wypłat z bankomatów w całej Polsce i za granicą!

Dodatkowo, Bank Millennium oferuje też promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit dla nowych środków – 6% do 200 000zł na okres 62 dni. Warto skorzystać, by choć trochę podgonić inflację!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji “Zyskaj 360zł z kontem Millennium 360°”

Cennik usług – Prowizje i Opłaty

Cennik usług – karty debetowe


Ostatnio popularne na blogu:

promocja wakacyjna millennium konto oszczędnościowe

400 zł premii w nowej promocji Konta Millennium 360 + 7,5% na koncie oszczędnościowym!

Bank Millennium powrócił ze świetną promocją konta osobistego Millennium 360°! Tym razem do zgarnięcia jest 400zł w formie gotówki na bardzo prostych warunkach! Oferowane Konto Millennium 360° to ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top