Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 7,1% na lokacie, 300zł premii i usługa Concierge z mKontem Intensive od mBanku!

7,1% na lokacie, 300zł premii i usługa Concierge z mKontem Intensive od mBanku!

Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 5]

7,1% na koncie oszczędnościowym oraz 300 zł premii na start – tyle możesz zyskać po założeniu mKonta Intensive w mBanku. To rachunek premium, którego warunki bezpłatności są bardzo proste do spełnienia!

Do tego otrzymamy dostęp do bezpłatnej usługi Concierge, dzięki której możemy zlecić umówienie hydraulika czy rezerwację stolika w restauracji!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w mBanku od 1 stycznia 2019r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji.

50zł za podpisanie umowy

Jeśli zdecydujemy się na podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód (aplikacja eDO) oraz wykonamy w miesiącu otwarcia konta lub miesiącu po nim następującym jedną transakcję kartą lub BLIK-iem – otrzymamy 50zł. Nagroda będzie wypłacona do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta.

Alternatywnie możemy także założyć konto standardową metodą – poprzez kuriera. Ominie nas wtedy tylko premia 50zł, pozostałe są oczywiście dostępne!

ZAŁÓŻ mKonto Intensive w mBanku I zyskaj 300 ZŁ!

Kolejne 100 zł za spełnienie dwóch warunków

Jeśli w ciągu 7 dni od otwarcia konta przelejemy na nie 1000zł (np. z naszego konta w  innym banku) oraz wykonamy min. 10 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta – otrzymamy kolejne 100zł.

Wypłata nagrody nastąpi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

I jeszcze 2x50zł

Jeśli w dwóch kolejnych miesiącach ponownie zapewnimy wpływ 1000zł na konto oraz wykonamy min. 10 transakcji w miesiącu – otrzymamy za każdy miesiąc spełnienia takich warunków po 50zł.

Premia za konto dla dziecka

Bank osobno premiuje także założenie eKonta Junior. Posiadając dziecko w wieku do 13 lat, możemy taki rachunek dla niego założyć. Jeśli do końca pierwszego miesiąca po założeniu mKonta Intensive zdecydujemy się na taki krok, otrzymamy kolejne 50zł na konto. Konto dla dziecka wygodnie otworzymy przez swoją bankowość internetową.

Premią 50zł zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta.

ZAŁÓŻ mKonto Intensive w mBanku I zyskaj 300 ZŁ!

Konto oszczędnościowe na 7,1% tylko dla posiadaczy mKonta Intensive!

Posiadacze mKonta Intensive mogą skorzystać z promocyjnej oferty oprocentowania konta oszczędnościowego – aż 7,1%! Maksymalna kwota, jaką możemy ulokować to 500.000zł. Jest to depozyt na nowe środki (nadwyżka względem 8.09.2022- informacja dla obecnych klientów banku).

Czy mKonto Intensive jest darmowe?

Prowadzenie mKonta Intensive będzie darmowe pod warunkiem zapewnienia wpływów na konto w wysokości minimum 7.000zł miesięcznie lub jeśli zapewnimy średnie saldo na koncie w wysokości minimum 100.000zł (w przeciwnym wypadku opłata 49,50zł). Wystarczy przelew ze swojego konta w innym banku (może to być nawet suma przelewów, np. 2.000zł + 3.000zł + 2.000zł.

W ramach konta nie zapłacimy także za kartę debetową Mastercard Intensive. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie są także całkowicie darmowe!

Warunki może nieco bardziej wymagające niż w przypadku zwykłego konta osobistego, ale za to mamy prawdziwą obsługę premium. Co to oznacza?

ZAŁÓŻ mKonto Intensive w mBanku I zyskaj 300 ZŁ!

Concierge od mBank – wow!

W ramach mKonta Intensive zyskujemy dostęp do usługi Concierge. To świetne narzędzie do pomocy w organizacji zarówno spraw codziennych, jak i rozwiązywania problemów. Wystarczy zadzwonić pod numer +48 22 575 98 12, aby zlecić np. wynajęcie samochodu podczas podróży zagranicznej, zarezerwować stolik w restauracji lub umówić profesjonalną usługę hydrauliczną czy przeprowadzkową. Możemy nawet zorganizować za pośrednictwem tego konsultanta przyjęcie dla dzieci czy zlecić opiekę nad swoim czworonogiem. Za każdym razem otrzymujemy do akceptacji koszty danej usługi przed jej zamówieniem. Każdą z usług rzecz jasna opłacamy ze swojego mKonta Intensive po akceptacji stawki przedstawionej przez Concierge.

Darmowe ubezpieczenie Cyber Secure

W ramach konta możemy także dodatkowo zawnioskować o darmowe ubezpieczenie Cyber Secure. To całodobowa pomoc w przypadku włamania na skrzynkę mailową czy też kradzież telefonu.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „mKonto Intensive plus premia – edycja V”


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
7,1% na lokacie, 300zł premii i usługa Concierge z mKontem Intensive od mBanku!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top