500 millennium
|

? Mamy HIT! 500zł w świetnej promocji Konta Millennium 360° + 7% na koncie oszczędnościowym!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium podbija stawkę aż do 500zł! I to na bardzo prostych warunkach! Ruszyła nowa promocja konta osobistego Millennium 360°. Możemy w bardzo prosty sposób otrzymać aż 500zł w gotówce!

To świetny rachunek, który osobiście w starszej wersji (Konto 360°) mam od lat! Dodatkowo możemy skorzystać także z dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego – 7% do kwoty aż 400.000zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w Millennium po 1.01.2019r.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Koniecznie podczas wnioskowania wyraźmy zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy” (świetna usługa, zyskałem dzięki niej już setki złotych) oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz telefon (warunek konieczny do otrzymania premii).

Promocja trwa do 31.10.2022r. Jest to także ostatni dzień, w którym możemy podpisać umowę. Z tym jednak nie powinno być problemu, ponieważ zrobimy to przez internet!

Załóż Konto Millennium 360° z premią 500 ZŁ i oszczędzaj na 7%!

Jak wygląda założenie konta Millennium 360°?

Konto wraz z kartą debetową możemy założyć w pełni zdalnie, bez konieczności wizyty kuriera. Możemy to zrobić na 2 sposoby:

  • Poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (polecam!).
  • Poprzez selfie (musimy wtedy wejść na stronę promocji przez urządzenie, które ma wbudowaną kamerkę, np. telefon).

Ważne info! Dane nadawcy przelewu weryfikacyjnego muszą być takie same, jak dane osoby zakładającej konto. Zwróćmy szczególną uwagę na adres – aby był taki sam.

Pierwsze 200zł do odbioru

Jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać pierwsze 200zł? Musimy w ciągu 10 dni od otwarcia konta zasilić je kwotą min. 1000zł a następnie w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej 5 płatności kartą (BLIK nie wlicza się) oraz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

Za spełnienie tych banalnych warunków 200zł wpłynie na nasze konto do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków!

Kolejne 300zł do odbioru!

Kolejne 300zł zyskamy, jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy po założeniu konta:

  • wykonamy min. 5 płatności kartą (lub BLIK),
  • zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 1000zł.

Kolejne 300zł zostanie przelane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Ważne info! Jeśli zakładaliśmy konto zdalnie, w celu otrzymania drugiej części premii koniecznie udajmy się do oddziału banku do końca trzeciego miesiąca po założeniu konta. Po co? Musimy złożyć wzór podpisu i udostępnić swój dokument tożsamości (warunek konieczny do otrzymania drugiej części premii).

Pamiętajmy, żeby do dnia wypłaty premii nie cofać w bankowości elektronicznej udzielonych zgód marketingowych!

Załóż Konto Millennium 360° z premią 500 ZŁ i oszczędzaj na 7%!

To naprawdę takie proste?!

Tak! W skrócie – wystarczy przez 4 miesiące z rzędu wykonywać 5 płatności kartą i przelewać na swoje konto 1000zł, aby otrzymać łącznie 500zł premii!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – październik 2022


Czy Konto Millennium 360° jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Millennium 360° jest bezwarunkowo darmowe. Korzystanie z karty będzie dla nas bezpłatne, jeśli wykonamy nią w miesiącu min. 5 płatności (mogą być też płatności BLIK). Przykładowo, żeby konto było darmowe w październiku, powyższe warunki musimy spełnić we wrześniu. Jeśli nie uda nam się spełnić tych warunków, opłata za kartę wyniesie 11zł.

Jeśli mamy 18-26 lat warunki bezpłatności karty są łagodniejsze – wystarczy wykonać min. 1 transakcję miesięcznie, aby była ona darmowa (BLIK też może być). W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5zł.

Millennium 360° – moc dodatkowych korzyści

Teraz pora na dwie świetne funkcjonalności, które otrzymujemy wraz z kontem. Po pierwsze, po spełnieniu powyższych warunków bezpłatności karty, otrzymujemy możliwość darmowych wypłat z bankomatów w całej Polsce i za granicą!

Dodatkowo, Bank Millennium oferuje też promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit dla nowych środków – 7% do 400 000zł na okres 100 dni. Warto skorzystać, by choć trochę podgonić inflację!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Złap 500zł z kontem Millennium 360°”

Cennik usług – Prowizje i Opłaty

Cennik usług – Karty debetowe


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 4.6]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *