citibank promocja 300 strona 3
|

Tego jeszcze nie było! 550zł od Citibank i Mastercard po założeniu DARMOWEGO CitiKonta!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

WOW! Citibank do niedawna jeszcze rzadko miał atrakcyjne promocje swojego konta osobistego a tu proszę… 550zł do wzięcia! Łącząc ofertę Citibank (450zł premii) z promocją programu Mastercard Bezcenne Chwile (dodatkowe 100zł w punktach w postaci bonów) zyskujemy naprawdę sporo! Oprócz tego będziemy mogli korzystać z pełni darmowego konta osobistego! Karta również jest bezpłatna! Ale od początku…

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard.

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru.

Promocja trwa do 30.09.2022r. Ale… wniosków jest tylko 3000. Najprawdopodobniej pula skończy się przed czasem, więc… kto pierwszy, ten lepszy!

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 450zł!

Pierwsze 50zł

Pierwsze 50zł jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych. Premię 50zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca października.

Kolejne 150zł

Co musimy zrobić potem? Do końca października musimy wykonać min. 3 transakcje BLIK na kwotę łączną minimum 300zł. Wliczają się nawet przelewy BLIK na telefon, więc warunek ten jest bardzo prosty do spełnienia.

I jeszcze 150zł

Ta część premii jest troszeczkę trudniejsza do zdobycia. Aby odebrać dodatkowe 150zł musimy do końca listopada wykonać zlecenia walutowe za pośrednictwem Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000zł (np. dwa zlecenia po 1000zł). Chodzi o zwykłą wymianę waluty, np. PLN na USD. Możemy np. wymienić 1000zł na dolary USD i z powrotem na PLN. Koszt takiej usługi nie powinien przekroczyć ok. 10zł. Co ważne, wykonajmy to zlecenie w tygodniu, nie w weekend! W okresie weekendowym Citibank nalicza duuuużo wyższe opłaty (np. zamiast 10zł moglibyśmy zapłacić nawet… 70zł)!

Alternatywnie możemy zapewnić także wpływ min. 2000zł z tytułu wynagrodzenia, przy czym musi to być rzeczywiście wynagrodzenie – przelew z takim tytułem z naszego konta w innym banku nie przejdzie, ale za to wpływ stypendium lub emerytury już tak! Wpłata nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest klient indywidualny.

Zdecydowanie prościej będzie więc spędzić chwilę w Citi Kantor i wymienić walutę ? Premię 150zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca listopada.

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 450zł!

100zł za spełnienie dwóch powyższych warunków

Dokładnie. Jeśli spełnimy dwa powyższe warunki wypłaty 2x150zł – Citibank wypłaci nam dodatkowe 100zł! Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100zł otrzymamy w formie punktów (8000pkt.) w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach promocji „8000 punktów na start”! Punkty są wymienne np. na bon na 100zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik!  Warto się spieszyć, bo liczba nagród w tej promocji jest ograniczona! Na 7 dni przed zakończeniem oferty informacja o jej końcu będzie opublikowana na stronie operatora.

Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj. Musimy to zrobić do 9.10.2022. Następnie, w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji w programie wykonujemy transakcje kartą na łączną kwotę min. 50zł. BLIK nie wlicza się, ale zwykłe płatności w sklepach na pewno bez problemu będą zaakceptowane. Punkty otrzymamy w ciągu 45 dni od chwili spełnienia powyższych warunków (czyli im szybciej spełnimy warunki, które są nawiasem mówiąc banalne do spełnienia, tym szybciej otrzymamy punkty). Okres ważności punktów to 2 miesiące od dnia otrzymania.

Punkty wymieniamy na bony do Circle K lub inne (np. Carrefour, Empik) i tym samym zyskujemy kolejne 100zł.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2022


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Do 450 zł z CitiKontem”

Tabela Opłat i Prowizji

Regulamin promocji „8000 punktów na start”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *