Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > HIT! 450zł od Citibank po założeniu DARMOWEGO CitiKonta!

HIT! 450zł od Citibank po założeniu DARMOWEGO CitiKonta!

citibank promocja 300 strona 3
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank powrócił ze swoją świetną ofertą. Do niedawna jeszcze rzadko miał atrakcyjne promocje swojego konta osobistego a tu proszę… 450zł do wzięcia!! Oprócz tego będziemy mogli korzystać z pełni darmowego konta osobistego! Karta również jest bezpłatna! Ale od początku…

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard.

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru.

Promocja trwa do 7.11.2022. Ale… wniosków jest tylko 5000. Pula może wyczerpać się przed czasem!

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 450zł!

Pierwsze 50zł

Pierwsze 50zł jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych. Premię 50zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 150zł

Co robimy potem? Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta musimy wykonać min. 3 transakcje BLIK na kwotę łączną minimum 300zł. Wliczają się nawet przelewy BLIK na telefon, więc warunek ten jest bardzo prosty do spełnienia.

Podpisując umowę o konto w październiku, czas na spełnienie warunków mija nam pod koniec listopada. Wypłata tej części premii nastąpi z kolei z końcem grudnia.

I jeszcze 150zł

Ta część premii jest troszeczkę trudniejsza do zdobycia. Aby odebrać dodatkowe 150zł musimy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta wykonać zlecenia walutowe za pośrednictwem Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000zł (np. dwa zlecenia po 1000zł). Chodzi o zwykłą wymianę waluty, np. PLN na USD. Możemy np. wymienić 1000zł na dolary USD i z powrotem na PLN. Koszt takiej usługi nie powinien przekroczyć ok. 10zł. Co ważne, wykonajmy to zlecenie w tygodniu, nie w weekend! W okresie weekendowym Citibank nalicza duuuużo wyższe opłaty (np. zamiast 10zł moglibyśmy zapłacić nawet… 70zł)!

Alternatywnie możemy zapewnić także wpływ min. 2000zł z tytułu wynagrodzenia, przy czym musi to być rzeczywiście wynagrodzenie – przelew z takim tytułem z naszego konta w innym banku nie przejdzie, ale za to wpływ stypendium lub emerytury już tak! Wpłata nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest klient indywidualny.

Zdecydowanie prościej będzie więc spędzić chwilę w Citi Kantor i wymienić walutę 😉

Wypłata tej części premii nastąpi do końca kolejnego miesiąca (w naszym przykładzie – do końca stycznia).

Ostatnie 100zł

Jeśli spełniliśmy warunki odbioru drugiej i trzeciej części premii (150zł + 150zł), ostanie 100zł także jest nasze. Wypłata tej części premii dla konta założonych w październiku nastąpi do końca stycznia (z kolei dla rachunków założonych w listopadzie – do końca lutego).

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 450zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – październik 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2022


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Do 450 zł z CitiKontem – edycja II”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

citibank promocja karty kredytowej 1200 2

Hit Citibank powrócił (ale tylko na chwilę)! 1200 zł w najnowszej promocji karty kredytowej! Krótka karencja i powtórka historycznego REKORDU wysokości premii!

Citibank powrócił na kilka dni (tylko do 16.10.2023) ze swoją rekordową promocją karty kredytowej. Do zgarnięcia jest aż 1200 zł, z czego aż 900 zł w gotówce! Kolejne ...
HIT! 450zł od Citibank po założeniu DARMOWEGO CitiKonta!

Rekordowe 500 zł po założeniu Konta Jakże Osobistego Alior Bank + 240 zł zwrotu za płatności mobilne + oszczędzaj na 6,5%!

Alior Bank w swojej nowej edycji promocji Konta Jakże Osobistego podbija stawkę i oferuje jeszcze więcej! Teraz do odebrania jest aż 500 zł premii - całość w gotówce! ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top