Jesteś tutaj
Główna > Lokaty bankowe > Zyskaj 7,0% na lokacie w Getin Banku – recenzja produktu

Zyskaj 7,0% na lokacie w Getin Banku – recenzja produktu

velobank - lokata bez konta - promocja
Oceń tego posta!
[Głosów: 9 Średnio: 4.8]

PROMOCJA TRWA DO: 2.11.2022r.

Z uwagi na kolejne podwyżki stóp procentowych lokaty w końcu pozwalają zarobić! Jedną z najatrakcyjniejszych lokat na rynku jest Lokata na Nowe Środki w Getin Banku. Możemy zyskać 7,0% w skali roku dla nowych środków! W związku ze sporym zainteresowaniem tym produktem postanowiłem, iż szerzej go zrecenzuję. Co ważne, oferta ta jest dostępna bez konieczności zakładania konta osobistego!

Środki lokowane w Getin Bank są w pełni bezpieczne – depozyty są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Jeszcze w tym roku najprawdopodobniej nastąpi przebranżowienie banku na VeloBank, natomiast odbędzie się to bez straty dla klientów i z zachowaniem wszystkich wypracowanych odsetek!

Obecna edycja promocji trwa tylko do 2.11.2022!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Getin Banku. Podczas wnioskowania o otwarcie depozytu konieczne będzie udzielenie zgód marketingowych.

Załóż Lokatę Bez Konta - Na Nowe Środki w Getin Bank na 7,0%!

Oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki

Oprocentowanie różni się w zależności, od tego, na jaki okres chcemy ulokować środki. Wysokość oprocentowania przedstawia się obecnie następująco:

  • 3 miesiące = 7,0%
  • 6 miesięcy = 7,0%

Jak złożyć wniosek o Lokatę na Nowe Środki?

Lokatę możemy otworzyć przez internet za pomocą dedykowanego linka.

Jaką minimalną i maksymalną kwotę mogę ulokować?

Minimalna kwota, jaką możemy ulokować na Lokacie na Nowe Środki to 5.000 zł.

Maksymalna kwota możliwa do ulokowania w ramach promocji na jednej lokacie wynosi 150.000 zł. Możemy maksymalnie założyć aż 5 takich lokat, co daje nam maksymalną kwotę 750.000 zł. Dla bezpieczeństwa radzę jednak nie przekraczać równowartości kwoty 100.000 EUR w związku z tym, że taki jest górny limit gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego dla pojedynczej instytucji bankowej.

Ile mam czasu na opłacenie lokaty?

Po złożeniu wniosku o otworzenie Lokaty na Nowe Środki musimy ją opłacić w ciągu 7 dni. Po tym terminie nasz wniosek zostanie unieważniony.

Załóż Lokatę Bez Konta - Na Nowe Środki w Getin Bank na 7,0%!

Ile zyskam?

Po kliknięciu w link bardzo łatwo możemy sprawdzić na stronie Getin Bank, jakie odsetki otrzymamy po zakończeniu lokaty. Pamiętajmy, że od kwoty zysku należy odliczyć tzw. podatek Belki (19% od zysku). Więcej o obliczaniu zysków z depozytów piszę w tym artykule.

Jak Getin Bank definiuje nowe środki?

W obecnej edycji promocji Getin Bank definiuje nowe środki jako nadwyżka nad saldo z dnia 13.10.2022.

Czy środki lokowane w Getin Bank są bezpieczne?

Oczywiście! Wszystkie środki lokowane w Getin Banku chronione są przez BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) aż do kwoty 100.000 EUR! Pieniądze na lokatach są więc w pełni bezpieczne. Więcej o zasadach działania BFG przeczytasz w tym artykule.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Lokata zakładana jest jako odnawialna. Oznacza to, że po okresie trwania lokaty zostanie ona odnowiona na nowych, prawdopodobnie gorszych warunkach. Z tego względu warto wyłączyć odnawialność lokaty po założeniu w jej ustawieniach bądź pamiętać o zerwaniu odnowionej lokaty po zakończeniu czasu trwania lokaty promocyjnej.

Kiedy otrzymam odsetki?

Odsetki od lokaty zostaną naliczone w ostatnim dniu jej trwania.

Załóż Lokatę Bez Konta - Na Nowe Środki w Getin Bank na 7,0%!

Co w przypadku zerwania lokaty przed jej zakończeniem?

W przypadku zerwania lokaty przed dniem jej zakończenia utracisz wszystkie wypracowane odsetki. Jeśli oczekujesz produktu o większej elastyczności wpłat i wypłat, zastanów się nad otwarciem konta oszczędnościowego.


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Zyskaj 7,0% na lokacie w Getin Banku - recenzja produktu

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X