velobank - lokata bez konta - promocja

Zyskaj 7,0% na lokacie w Getin Banku – recenzja produktu

PROMOCJA TRWA DO: 2.11.2022r.

Z uwagi na kolejne podwyżki stóp procentowych lokaty w końcu pozwalają zarobić! Jedną z najatrakcyjniejszych lokat na rynku jest Lokata na Nowe Środki w Getin Banku. Możemy zyskać 7,0% w skali roku dla nowych środków! W związku ze sporym zainteresowaniem tym produktem postanowiłem, iż szerzej go zrecenzuję. Co ważne, oferta ta jest dostępna bez konieczności zakładania konta osobistego!

Środki lokowane w Getin Bank są w pełni bezpieczne – depozyty są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Jeszcze w tym roku najprawdopodobniej nastąpi przebranżowienie banku na VeloBank, natomiast odbędzie się to bez straty dla klientów i z zachowaniem wszystkich wypracowanych odsetek!

Obecna edycja promocji trwa tylko do 2.11.2022!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Getin Banku. Podczas wnioskowania o otwarcie depozytu konieczne będzie udzielenie zgód marketingowych.

Załóż Lokatę Bez Konta - Na Nowe Środki w Getin Bank na 7,0%!

Oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki

Oprocentowanie różni się w zależności, od tego, na jaki okres chcemy ulokować środki. Wysokość oprocentowania przedstawia się obecnie następująco:

  • 3 miesiące = 7,0%
  • 6 miesięcy = 7,0%

Jak złożyć wniosek o Lokatę na Nowe Środki?

Lokatę możemy otworzyć przez internet za pomocą dedykowanego linka.

Jaką minimalną i maksymalną kwotę mogę ulokować?

Minimalna kwota, jaką możemy ulokować na Lokacie na Nowe Środki to 5.000 zł.

Maksymalna kwota możliwa do ulokowania w ramach promocji na jednej lokacie wynosi 150.000 zł. Możemy maksymalnie założyć aż 5 takich lokat, co daje nam maksymalną kwotę 750.000 zł. Dla bezpieczeństwa radzę jednak nie przekraczać równowartości kwoty 100.000 EUR w związku z tym, że taki jest górny limit gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego dla pojedynczej instytucji bankowej.

Ile mam czasu na opłacenie lokaty?

Po złożeniu wniosku o otworzenie Lokaty na Nowe Środki musimy ją opłacić w ciągu 7 dni. Po tym terminie nasz wniosek zostanie unieważniony.

Załóż Lokatę Bez Konta - Na Nowe Środki w Getin Bank na 7,0%!

Ile zyskam?

Po kliknięciu w link bardzo łatwo możemy sprawdzić na stronie Getin Bank, jakie odsetki otrzymamy po zakończeniu lokaty. Pamiętajmy, że od kwoty zysku należy odliczyć tzw. podatek Belki (19% od zysku). Więcej o obliczaniu zysków z depozytów piszę w tym artykule.

Jak Getin Bank definiuje nowe środki?

W obecnej edycji promocji Getin Bank definiuje nowe środki jako nadwyżka nad saldo z dnia 13.10.2022.

Czy środki lokowane w Getin Bank są bezpieczne?

Oczywiście! Wszystkie środki lokowane w Getin Banku chronione są przez BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) aż do kwoty 100.000 EUR! Pieniądze na lokatach są więc w pełni bezpieczne. Więcej o zasadach działania BFG przeczytasz w tym artykule.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Lokata zakładana jest jako odnawialna. Oznacza to, że po okresie trwania lokaty zostanie ona odnowiona na nowych, prawdopodobnie gorszych warunkach. Z tego względu warto wyłączyć odnawialność lokaty po założeniu w jej ustawieniach bądź pamiętać o zerwaniu odnowionej lokaty po zakończeniu czasu trwania lokaty promocyjnej.

Kiedy otrzymam odsetki?

Odsetki od lokaty zostaną naliczone w ostatnim dniu jej trwania.

Załóż Lokatę Bez Konta - Na Nowe Środki w Getin Bank na 7,0%!

Co w przypadku zerwania lokaty przed jej zakończeniem?

W przypadku zerwania lokaty przed dniem jej zakończenia utracisz wszystkie wypracowane odsetki. Jeśli oczekujesz produktu o większej elastyczności wpłat i wypłat, zastanów się nad otwarciem konta oszczędnościowego.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 9 Średnio: 4.8]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *