Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 750zł premii! VeloBank: 600zł zwrotu za zakupy +50zł premii +100zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

750zł premii! VeloBank: 600zł zwrotu za zakupy +50zł premii +100zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

velobank velokonto 600zl zwrotu - promocja bankowa
Oceń tego posta!
[Głosów: 12 Średnio: 4.9]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowy gracz na polskim rynku bankowym – VeloBank wystartował od razu ze świetną ofertą! Jest do zgarnięcia naprawdę łatwe 750zł!

Nowe konto osobiste VeloBank to VeloKonto, dzięki któremu w prosty sposób możemy zyskać aż 600zł w formie zwrotów za płatności kartą debetową oraz BLIK. Bank umożliwia także skorzystanie z promocyjnie oprocentowanego Elastycznego Konta Oszczędnościowego (8% w skali roku) oraz lokaty (także 8% w skali roku).

Dodatkowo w prosty sposób zyskasz 50zł korzystając z programu poleceń oraz 100zł w punktach wymiennych na bony w programie Mastercard Bezcenne Chwile! To aż 750zł łatwej do wyciągnięcia kasy!

Załóż VeloKonto VeloBank i odbierz 650zł premii!

Wpisz kod polecenia: QNFE34

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta w VeloBanku od 31.10.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o VeloKonto (VeloKonto) wraz z kontem oszczędnościowym poprzez dedykowaną stronę promocji. Promocja trwa do 31.03.2023.

Podczas wnioskowania o produkt konieczne będzie wyrażenie zgody na prowadzenie marketingu, otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz użycie przez bank telefonu w celu marketingu bezpośredniego.

Po wypełnieniu wniosku musimy poczekać na kontakt konsultanta VeloBank, który potwierdzi nasze dane i wyśle do nas kuriera z umową. Od 24.03.2023 pojawiła się także alternatywna opcja weryfikacji tożsamości – poprzez selfie! To znacznie przyspiesza i upraszcza proces otwarcia rachunku!

Jakie są warunki promocji?

W ramach promocyjnej oferty, która nawiasem mówiąc jest jedyną tego typu ofertą na polskim rynku bankowym, VeloBank zwróci nam aż 10% wartości płatności kartą lub BLIKiem. Maksymalnie możemy otrzymać 100zł miesięcznie przez 6 miesięcy, czyli łącznie aż 600zł. Co ważne, nie obowiązują żadne wykluczenia – wszystkie typy transakcji będą zaakceptowane. Miesięczny okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu, w którym przystąpimy do promocji.

Wypłaty są realizowane praktycznie od razu – już w ciągu dwóch dni roboczych po wykonaniu transakcji zwrot trafia na VeloSkarbonkę, która również jest oprocentowana – aż 8% w skali roku.

Zyskaj aż 8% na koncie oszczędnościowym VeloBank

Oprócz atrakcyjnej promocji konta osobistego VeloKonto, bank przygotował także atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego – aż 8% w skali roku do kwoty 400.000zł przez 92 dni.

Mamy możliwość jednej darmowej wypłaty z konta oszczędnościowego w miesiącu, pozostałe to koszt 9zł od wypłaty.

Załóż VeloKonto VeloBank i odbierz 650zł premii!

Wpisz kod polecenia: QNFE34

Dodatkowe 50zł przy skorzystaniu z programu poleceń!

Świetna oferta uzupełniająca! Podczas wnioskowania o konto (w drugim kroku wniosku) podaj koniecznie kod polecający – dzięki temu zyskasz dodatkowe 50zł!

kod polecający velobank

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z naszego sprawdzonego kodu: QNFE34

Następnie, w ciągu trzech pierwszych pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta musimy zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 2000zł z konta w innym banku. Najprościej będzie przelać pieniądze z naszego konta w innym banku. Gotówka nie musi leżeć na koncie przez żaden określony czas. Po zaksięgowaniu przelewu można go od razu odesłać.

W miesiącu następującym po miesiącu spełnienia ostatniego warunku (czyli po miesiącu, w którym zaksięguje się trzeci przelew) bank wypłaci premię 50zł na nasze nowe konto!

100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100zł otrzymamy w formie punktów (8000pkt.) w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach promocji „Punkty na start”! Punkty są wymienne np. na bon na 100zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik!  Warto się spieszyć, bo liczba nagród w tej promocji jest ograniczona! Na 7 dni przed zakończeniem oferty informacja o jej końcu będzie opublikowana na stronie operatora.

Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj.

Jeśli mamy już konto w programie – po prostu dodajemy kolejną kartę. Musimy to zrobić do 17.05.2023. Następnie, w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji w programie wykonujemy transakcje kartą na łączną kwotę min. 100zł. BLIK nie wlicza się, ale zwykłe płatności w sklepach na pewno bez problemu będą zaakceptowane. Punkty otrzymamy w ciągu 30 dni roboczych od chwili spełnienia powyższych warunków (czyli im szybciej spełnimy warunki, które są nawiasem mówiąc banalne do spełnienia, tym szybciej otrzymamy punkty). Okres ważności punktów to 3 miesiące od dnia otrzymania.

Punkty wymieniamy na bony do Circle K lub inne (np. Carrefour, Empik) i tym samym zyskujemy kolejne 100zł.

Załóż VeloKonto VeloBank i odbierz 650zł premii!

Wpisz kod polecenia: QNFE34


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2023


Czy VeloKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie VeloKonta jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową, jeśli nie wykonamy nią (lub BLIKiem) minimum 5 płatności w miesiącu. W przypadku braku spełnienia tego warunku, opłata za kartę wyniesie 7zł.

Warto jednak zauważyć, że osoby do 26 r.ż. mogą korzystać w konta i karty bezwarunkowo darmowo – nie obowiązuje ich warunek transakcyjności.

Wszystkie wypłaty z bankomatów Planet Cash są darmowe. Pozostałe to koszt 3,5% wartości transakcji, min. 5zł od wypłaty.

Skąd się wziął nowy bank na naszym rynku? Otóż po przejęciu Getin Bank nastąpił rebranding i tak oto powstał VeloBank. Jeszcze raz podkreślam – wszystkie środki zarówno klientów starego Getin Banku, jak i nowego VeloBanku są całkowicie bezpieczne! Dba o to Bankowy Fundusz Gwarancyjny – więcej o tym tutaj.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022”

Regulamin programu poleceń “Doceniam Velo – Polecam Velo – edycja 1/2023”

Warunki Oferty Specjalnej “Punkty Na Start”

Tabela oprocentowania Kont Osobistych oraz Kont Oszczędnościowych

Tabela opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
750zł premii! VeloBank: 600zł zwrotu za zakupy +50zł premii +100zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X