Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Motorola E22 po założeniu karty kredytowej Citibank! HIT powrócił!

Motorola E22 po założeniu karty kredytowej Citibank! HIT powrócił!

citi motorola karta kredytowa BANER
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wiem, że lubicie promocję Citibank, gdzie po założeniu karty kredytowej na prostych warunkach możecie odebrać atrakcyjny telefon. Tym razem warunki są także naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą) a telefon, który otrzymamy to Motorola E22, której wartość przez Citibank wyceniana jest na 600zł (chociaż wpisując ten model do porównywarek cenowych ceny oscylują wokół 700zł!).

Promocja posiada ograniczoną pulę wniosków. Warto się więc spieszyć z podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty! Jest tylko 450 promocyjnych wniosków. To bardzo niewiele!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.01.2021. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant Citibank (możemy czekać nawet kilka dni na telefon z uwagi na natłok wniosków) i przeprowadzi nas dalej poprzez proces wnioskowania o kartę kredytową. Konieczne będzie w późniejszym czasie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz smartfon MOTOROLA E22!

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy aktywować kartę oraz bankowość internetową i mobilną i zalogować się do serwisu banku poprzez komputer lub telefon  (aplikacja mobilna) najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Następnie musimy przez trzy pierwsze pełne miesiące kalendarzowe po założeniu karty kredytowej wykonywać nią transakcje na kwotę min. 500zł miesięcznie. Jeśli spłacimy zadłużenie w terminie podanym na comiesięcznym wyciągu, nie poniesiemy żadnych kosztów.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszystkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Następnie bank nada do nas przesyłkę z telefonem Motorola E22 w ciągu 60 dni – zazwyczaj jest to dużo szybciej.

Na telefon masz standardowe 24 miesiące gwarancji udzielonej przez producenta.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 26,35%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie telefon Motorola E22 możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz smartfon MOTOROLA E22!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – grudzień 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2023


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową pod warunkiem wykonywania nią w pierwszym roku transakcji na kwotę min. 300zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku naliczy się nam opłata 12zł. To i tak niewiele, biorąc pod uwagę wartość telefonu. W ramach promocji zyskamy także darmowy dostęp do usługi CitiAlerts Premium – informacje o wszystkich transakcjach wykonywanych na naszej karcie kredytowej będą przekazywane do nas poprzez SMS.

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu telefonu stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Odbierz telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Motorola E22 po założeniu karty kredytowej Citibank! HIT powrócił!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top