citi - promocje bankowe - karta kredytowa - allegro 600
|

Oferta Citibank powraca! 600zł do wydania na Allegro po założeniu karty kredytowej!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank powrócił ze swoją kultową wręcz promocją, gdzie po spełnieniu bardzo prostych warunków otrzymamy 600zł do wydania na Allegro. Warunki promocji są naprawdę bardzo proste do spełnienia, a do tego wielu spośród byłych klientów banku może skorzystać z tej oferty!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibank od 1.09.2022. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz 600zł do wydania na Allegro!

Jak przebiega proces wnioskowania o kartę?

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Konieczne będzie po kilku dniach dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Dokumenty przesyłamy za pomocą specjalnej strony banku.

Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Podczas wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych poprzez telefon i email.

Jakie warunki muszę spełnić, aby odebrać 600zł do wydania na Allegro?

Po otrzymaniu karty musimy ją aktywować oraz zalogować się do aplikacji mobilnej lub do serwisu bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Następnie wystarczy płacić miesięcznie kartą kredytową wydając 300zł w kolejnych pełnych 6 miesiącach. Otrzymamy za to 1 raz bon o wartości 200zł (za spełnienie warunków w pierwszych trzech pełnych miesiącach po zawarciu umowy), a następnie 4 bony po 100zł (za spełnienie warunków w każdym kolejnym miesiącu). Wszystkie zwykłe transakcje będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze, np. doładowania Revolut itp. Robiąc po prostu na co dzień zakupy tą karta spełnimy warunki promocji bez problemu!

Szczegółowy harmonogram warunków do spełniania i terminów zgarnięcia kolejnych bonów, przygotowany specjalnie dla Was znajduje się poniżej!

Kiedy otrzymam premię?

Informacje o przyznawaniu nam kolejnych nagród będą pojawiać się w naszej bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Następnie, po każdym miesiącu, w ciągu 60 dni otrzymujemy przelew (zazwyczaj o wiele szybciej).

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz 600zł do wydania na Allegro!

W jaki sposób wykorzystać bon?

Podczas zakupów na Allegro w podsumowaniu płatności mamy możliwość wpisania kodu karty podarunkowej – w tym miejscu będziemy mogli rabatować swój zakup – i to bez kwoty minimalnej! Co ważne, z bonów możemy korzystać wielorazowo, tzn. nie musimy za jednym razem wydawać całej wartości otrzymanego bonu.

Jak to możliwe, że Citibank daje aż tak wysoką premię?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 24,87%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie premię 600zł możemy otrzymać całkowicie bezkosztowo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023 – po wyczerpaniu się puli punktów w promocji Mastercard

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023


Czyli karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową pod warunkiem wykonywania nią w pierwszym roku transakcji na kwotę min. 300zł miesięcznie (czyli de facto spełniania warunków opisywanej oferty promocyjnej). W przeciwnym wypadku naliczy się nam opłata 12zł. W ramach promocji zyskamy także darmowy dostęp do usługi CitiAlerts Premium – informacje o wszystkich transakcjach wykonywanych na naszej karcie kredytowej będą przekazywane do nas poprzez SMS w celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii stwierdzisz, że nie chcesz już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożysz poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Jeszcze więcej na start – edycja V”

Warunki Oferty Specjalnej “Punkty Na Start”

Załączniki do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 7 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *