Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Oferta Citibank powraca! 600zł do wydania na Allegro po założeniu karty kredytowej!

Oferta Citibank powraca! 600zł do wydania na Allegro po założeniu karty kredytowej!

citi - promocje bankowe - karta kredytowa - allegro 600
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 19.09.2023r.

Citibank powrócił ze swoją kultową wręcz promocją, gdzie po spełnieniu bardzo prostych warunków oferty otrzymamy 600zł do wydania na Allegro. Warunki promocji są naprawdę bardzo proste do spełnienia a do tego wielu spośród byłych klientów banku może skorzystać z tej oferty!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibank od 1.09.2022. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz 600zł do wydania na Allegro!

Jak przebiega proces wnioskowania o kartę?

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Konieczne będzie po kilku dniach dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Dokumenty przesyłamy za pomocą specjalnej strony banku.

Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Podczas wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych poprzez telefon i email.

Jakie warunki muszę spełnić, aby odebrać 600zł do wydania na Allegro?

Po otrzymaniu karty musimy ją aktywować oraz zalogować się do aplikacji mobilnej lub do serwisu bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Następnie wystarczy płacić miesięcznie kartą kredytową wydając 300zł w kolejnych pełnych 6 miesiącach. Otrzymamy za to 1 raz bon o wartości 200zł za spełnienie warunków w pierwszych trzech pełnych miesiącach po zawarciu umowy a następnie 4 bony po 100zł (za spełnienie warunków w każdym kolejnym miesiącu). Wszystkie zwykłe transakcje będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze, np. doładowania Revolut itp. Robiąc po prostu na co dzień zakupy tą karta spełnimy warunki promocji bez problemu!

Szczegółowy harmonogram warunków do spełniania i terminów zgarnięcia kolejnych bonów, przygotowany specjalnie dla Was znajduje się poniżej!

Kiedy otrzymam premię?

Informacje o przyznawaniu nam kolejnych nagród będą pojawiać się w naszej bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Następnie w ciągu 60 dni otrzymujemy przelew po każdym miesiącu (zazwyczaj o wiele szybciej).

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz 600zł do wydania na Allegro!

W jaki sposób wykorzystać bon?

Podczas zakupów na Allegro w podsumowaniu płatności mamy możliwość wpisania kodu karty podarunkowej – w tym miejscu będziemy mogli rabatować swój zakup – i to bez kwoty minimalnej! Co ważne, z bonów możemy korzystać wielorazowo, tzn. nie musimy za jednym razem wydawać całej wartości otrzymanego bonu.

Jak to możliwe, że Citibank daje aż tak wysoką premię?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 26,35%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie premię 600zł możemy otrzymać całkowicie bezkosztowo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2023


Czyli karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową pod warunkiem wykonywania nią w pierwszym roku transakcji na kwotę min. 300zł miesięcznie (czyli de facto spełniania warunków opisywanej oferty promocyjnej). W przeciwnym wypadku naliczy się nam opłata 12zł. W ramach promocji zyskamy także darmowy dostęp do usługi CitiAlerts Premium – informacje o wszystkich transakcjach wykonywanych na naszej karcie kredytowej będą przekazywane do nas poprzez SMS w celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii stwierdzisz, że nie chcesz już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożysz poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Jeszcze więcej na start – edycja V”

Załączniki do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja santander - zarabiaj na bankach - 480

Nareszcie proste warunki odebrania premii 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska!

Kolejna edycja bardzo popularnej promocji Santander - promocja Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 480zł, z czego 300zł otrzymamy w ...
CZYTAJ WIĘCEJ
citibank citikonto - promocje bankowe 400

Aż 400zł od Citibank po założeniu DARMOWEGO CitiKonta!

Citibank powrócił ze swoją świetną ofertą. Do niedawna jeszcze rzadko miał atrakcyjne promocje swojego konta osobistego a tu proszę… 400zł do wzięcia! Oprócz tego będziemy mogli korzystać z ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top