Odbierz nawet 500zł w świetnej promocji Konta Millennium 360° + 7,5% na koncie oszczędnościowym!
|

Odbierz nawet 500zł w świetnej promocji Konta Millennium 360° + 7,5% na koncie oszczędnościowym!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium po kilku miesiącach wreszcie powrócił ze świetną promocją konta osobistego Millennium 360°! Tym razem do zgarnięcia jest nawet 500zł, z czego 400zł w formie gotówki na bardzo prostych warunkach oraz dodatkowe, opcjonalne 100zł za założenie konta dziecku (w formie karty podarunkowej Goodie).

Oferowane Konto Millennium 360° to świetny rachunek, który osobiście w starszej wersji (Konto 360°) posiadam od lat! Dodatkowo możemy skorzystać także z dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego – 7,5% do kwoty aż 300.000zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w Millennium po 1.01.2020r.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Koniecznie podczas wnioskowania wyraźmy zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy” (świetna usługa, zyskałem dzięki niej już setki złotych) oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz telefon (warunek konieczny do otrzymania premii).

Promocja trwa do 31.03.2023r. Jest to także ostatni dzień, w którym możemy podpisać umowę. Z tym jednak nie powinno być problemu, ponieważ zrobimy to przez internet!

Załóż Konto Millennium 360° z premią nawet 500 ZŁ i oszczędzaj na 7,5%!

Jak wygląda założenie konta Millennium 360°?

Konto wraz z kartą debetową możemy założyć w pełni zdalnie, bez konieczności wizyty kuriera. Możemy to zrobić na 2 sposoby:

  • Poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (polecam, dostępne jeśli masz konto w jednym z tych banków: Alior Bank, BNP Paribas, ING Bank Śląski, Pekao, Santander Bank Polska).
  • Poprzez selfie (musimy wtedy wejść na stronę promocji przez urządzenie, które ma wbudowaną kamerkę, np. telefon).

Ważne info! Dane nadawcy przelewu weryfikacyjnego muszą być takie same, jak dane osoby zakładającej konto. Zwróćmy szczególną uwagę na adres – aby był taki sam.

Pierwsze 200zł do odbioru

Jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać pierwsze 200zł? Musimy w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasilić je kwotą min. 1000zł w formie jednego przelewu a następnie w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej 5 płatności kartą oraz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium i zalogować się do niej.

Do płatności nie wliczają się przelewy BLIK na numer telefonu oraz płatności związane z grami hazardowymi. Przelew 1000zł może pochodzić z naszego konta w innym banku.

Za spełnienie tych banalnych warunków 200zł wpłynie na nasze konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków!

Kolejne 200zł do odbioru!

Kolejne 200zł zyskamy, jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy po założeniu konta:

  • wykonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem,
  • zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 1000zł (pojedynczy przelew),
  • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej.

Do płatności nie wliczają się przelewy BLIK na numer telefonu oraz płatności związane z grami hazardowymi. Przelew 1000zł może pochodzić z naszego konta w innym banku.

Kolejne 200zł zostanie przelane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Ważne info! Jeśli zakładaliśmy konto zdalnie, w celu otrzymania drugiej części premii koniecznie udajmy się do oddziału banku do końca czwartego miesiąca po założeniu konta. Po co? Musimy złożyć wzór podpisu i udostępnić swój dokument tożsamości (warunek konieczny do otrzymania drugiej części premii).

Pamiętajmy, żeby do dnia wypłaty premii nie cofać w bankowości elektronicznej udzielonych zgód marketingowych!

Załóż Konto Millennium 360° z premią nawet 500 ZŁ i oszczędzaj na 7,5%!

promocja millennium 360 400 500

Dodatkowe, opcjonalne 100zł za konto dla dziecka

Jeśli nasze dziecko nie korzystało wcześniej w promocji na konta Junior – możemy wziąć udział w ofercie dodatkowej.

W przypadku dziecka do 7 lat, w celu odebrania 100zł premii w formie karty podarunkowej goodie musimy do 31.03.2023 otworzyć swojemu dziecku konto (przez aplikację lub bankowość elektroniczną) i następnie do 28.04.2023 przelać na ten rachunek min. 150zł.

W przypadku dziecka w wieku 7 lat i więcej, w celu odebrania 100zł premii spełniamy kroki jak wyżej oraz dodatkowo konieczne będzie aktywowanie aplikacji mobilnej dziecku, wykonanie przez nie jednej płatności kartą lub BLIKiem oraz wyrażenie w imieniu dziecka zgody na otrzymywanie informacji marketingowych poprzez mail i telefon.

Premia 100zł w formie kodu dla karty podarunkowej Goodie zostanie nam przekazana za pomocą wiadomości SMS do 31.05.2023r.

W jaki sposób korzystać z karty podarunkowej goodie?

Po otrzymaniu kodu karty podarunkowej konieczne będzie zainstalowanie aplikacji Goodie i wymiana w niej kodu na kartę podarunkową, której ważność będzie wynosić 12 miesięcy. Sam kod ważny będzie przez 60 dni od dnia jego wydania.

Za pomocą karty podarunkowej goodie możemy wykonywać transakcje zarówno stacjonarnie, jak i internetowo (Google Pay, Apple Pay). Za pomocą karty będziemy mogli płacić naprawdę w wielu sklepach na terenie całej Polski. Szczegóły znajdują się w aplikacji.

To naprawdę takie proste?!

Tak! W skrócie – wystarczy przez 4 miesiące z rzędu wykonywać 5 płatności kartą, logować się do aplikacji mobilnej i przelewać na swoje konto 1000zł, aby otrzymać łącznie 400zł premii! Dodatkowo możemy także zgarnąć 100zł w formie karty podarunkowej goodie za spełnienie warunków dotyczących rachunku dla dziecka, opisanych wyżej.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2023


Czy Konto Millennium 360° jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Millennium 360° jest bezwarunkowo darmowe. Korzystanie z karty będzie dla nas bezpłatne, jeśli wykonamy nią w miesiącu min. 5 płatności (mogą być też płatności BLIK). Przykładowo, żeby konto było darmowe w lutym, powyższe warunki musimy spełnić w styczniu. Jeśli nie uda nam się spełnić tych warunków, opłata za kartę wyniesie 11zł.

Jeśli mamy 18-26 lat warunki bezpłatności karty są łagodniejsze – wystarczy wykonać min. 1 transakcję miesięcznie, aby była ona darmowa (BLIK też może być). W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5zł.

Millennium 360° – moc dodatkowych korzyści

Teraz pora na dwie świetne funkcjonalności, które otrzymujemy wraz z kontem. Po pierwsze, po spełnieniu powyższych warunków bezpłatności karty, otrzymujemy możliwość darmowych wypłat z bankomatów w całej Polsce i za granicą!

Dodatkowo, Bank Millennium oferuje też promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit dla nowych środków – 7,5% do 300 000zł na okres 90 dni. Warto skorzystać, by choć trochę podgonić inflację! Co ważne, w celu utrzymania promocyjnego oprocentowania, konieczne jest wykonywanie min. 5 transakcji kartą miesięcznie. W przeciwnym wypadku oprocentowanie zostanie obniżone do 6%.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Nowy rok z nowym kontem i premią do 400zł”

Cennik usług – Prowizje i Opłaty

Cennik usług – karty debetowe


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 7 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *