karta kredytowa pekao sa promocja 800
|

800zł do odebrania po założeniu karty kredytowej Pekao SA + moneyback do 600zł rocznie!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Świetna oferta karty kredytowej praktycznie bez okresu karencji! Oto ona. Najnowsza promocja karty kredytowej Pekao SA. W bardzo prosty sposób możemy zyskać aż 800zł w formie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymiennych na bony w wielu popularnych sklepach, m. in. Allegro, Circle K, Decathlon, Empik czy EURO RTV AGD. Wystarczy co miesiąc płacić kartą min. 250zł. Serio! Karta posiada wiele świetnych opcji (w tym moneyback), a najlepsza to możliwość korzystania z rat 0%!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 19.01.2023 nie posiadali karty kredytowej w Pekao. Czyli właściwie można powiedzieć, że wykluczeń prawie nie ma! Konieczne jest także, abyśmy wcześniej nie rejestrowali karty Pekao w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji.

Co prawda promocja trwa do 30.04.2023, ale jednocześnie mamy limit 3000 wniosków, który z pewnością może skończyć się przed czasem!

Załóż kartę kredytową Pekao i zyskaj łatwe 800zł!

Odbierz 800zł! Zobacz warunki

W celu odbioru 800zł, najpierw po założeniu karty kredytowej i podpisaniu umowy musimy zarejestrować się w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Następnie wykonujemy transakcje wydaną kartą kredytową na kwotę minimum 250zł do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia i uruchomienia programu Mastercard (proces ten może potrwać kilka dni). Wyłączone są wszelkiego rodzaju ułatwiacze obrotów kartą o kodach MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 5921, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540, 7511, 8999, 9311 oraz doładowania wirtualnych portfeli płatniczych.

Ale spokojnie, wszelkie standardowe transakcje w sklepach czy na stacjach paliw zostaną na pewno zaliczone. Właściwie to wystarczy raz w miesiącu zatankować samochód lub 2 razy wybrać się na większe zakupy spożywcze i warunek mamy spełniony.

Załóż kartę kredytową Pekao i zyskaj łatwe 800zł!

Pierwsze 6400 punktów o wartości 80zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków. Następne 9 pakietów po 6400, czyli razem 57600 punktów o łącznej wartości 720zł będziemy otrzymywać regularnie co miesiąc po spełnieniu takiego samego warunku wykonania transakcji na kwotę min. 250zł w kolejnych miesiącach. Punkty będą naliczane zawsze w miesiącu kolejnym po miesiącu spełnienia warunków dla danego etapu oferty. Ważność danej puli punktów to 6 miesięcy od momentu naliczenia.

Punkty możemy wymienić na wiele atrakcyjnych bonów w popularnych sklepach, m. in. Allegro, Empik, Circle K czy Decathlon.

Szczegóły dotyczące warunków promocji i terminów i odbioru premii znajdują się w specjalnie przygotowanym dla Was harmonogramie promocji, dostępnym poniżej.

Jak to możliwe, że Pekao daje aż tak wysoką premię?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty te są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 19,98%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie premię 800zł możemy otrzymać całkowicie bezkosztowo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Załóż kartę kredytową Pekao i zyskaj łatwe 800zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart, dla których program Bezcenne Chwile aktywowano w lutym 2023

Harmonogram – dla kart, dla których program Bezcenne Chwile aktywowano w marcu 2023

Harmonogram – dla kart, dla których program Bezcenne Chwile aktywowano w kwietniu 2023


Czy karta kredytowa z Żubrem jest darmowa?

W podstawowym pakiecie Standard karta kredytowa Pekao jest całkowicie bezwarunkowo darmowa. Warto jednak zastanowić się nad wyższym pakietem i zyskać dodatkowo nawet 600zł zwrotu w skali roku.

W pakiecie Złotym otrzymamy 2% zwrotu za płatności w internecie do 20zł miesięcznie (240zł rocznie). Karta w pakiecie Złotym będzie darmowa pod warunkiem wykonania transakcji na kwotę min. 2000zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 19zł).

Z kolei w pakiecie Platynowym możemy zyskać także 2% zwrotu za płatności w internecie, ale do kwoty maksymalnie 30zł miesięcznie (360zł rocznie). Dodatkowo możemy uzyskać zwrot za płatności za przejazdy autostradami (5% zwrotu do kwoty 20zł miesięcznie, czyli maksymalnie 240zł rocznie). Konieczne będzie jednak wydawanie kartą minimum 3000zł miesięcznie – w przeciwnym wypadku bank naliczy sobie opłatę 39zł miesięcznie za prowadzenie karty.

Raty 0% – ciekawa opcja dodatkowa

Ciekawą opcją dodatkową dla opisywanej karty kredytowej jest możliwość rozłożenia transakcji na 10 rat 0%. W zależności od wybranego wyżej pakietu możemy rozłożyć maksymalnie 1000zł, 2000zł lub 3000zł.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty specjalnej „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

2 komentarze

  1. Dzień dobry,
    czy jeżeli mam kartę innego banku (Velo) zarejestrowaną w programie bezcenne chwile to czy i tak mogę skorzystać z promocji dla karty z Żubrem pekao?

    Pozdrawiam.

    1. Według informacji, jakie uzyskaliśmy wyklucza jedynie uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile w ramach kart wydanych przez Bank Pekao. Z kartą VeloBank możemy spokojnie skorzystać z tej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *