konto direct ing bank śląski 250zł
|

Odbierz 250zł po założeniu Konta Direct w ING Banku Śląskim + oszczędzaj na 7%

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Szansa na atrakcyjną premię nawet 250zł po założeniu konta osobistego w ING Banku Śląskim. To jeden z najlepiej ocenianych banków przez klientów! Bonus jest przyznawany za założenie Konta Direct oraz spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Oprócz atrakcyjnej premii na start będziemy mieli także możliwość przechowywania środków na 7% aż do kwoty 600.000zł (łącznie na dwóch kontach oszczędnościowych)! Promocja trwa do 30.03.2023.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które nie posiadały konta osobistego w ING od 1.10.2021r. Jeśli jesteśmy współposiadaczem takiego rachunku, oferta także nas nie obejmuje. Posiadanie innych produktów banku (np. kart kredytowych, pożyczek) niestety również wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o konto osobiste poprzez dedykowaną stronę promocji. Razem z kontem wnioskujemy o kartę debetową do rachunku oraz darmowe konto oszczędnościowe.

Załóż Konto Direct w ING z premią 250zł!

Jak podpisać umowę?

Podczas wypełniania formularza, który poprowadzi nas krok po kroku przez proces otwarcia rachunku, będziemy mieli do wyboru dwie opcje podpisania umowy:

– poprzez przelew weryfikacyjny (bez konieczności wizyty kuriera),

– poprzez wizytę kuriera (opcja klasyczna i pewna).

Uwaga. Jeśli zdecydujemy się na założenie konta poprzez przelew weryfikacyjny pamiętajmy, iż konto, z którego będziemy przelewać musi być prowadzone w banku, w którym złożyliśmy swój wzór podpisu. Zwróćmy szczególną uwagę na to, aby nasze dane odbiorcy i nadawcy przelewu były identyczne (musimy mieć na przykład wpisany taki sam adres we wniosku o konto i jako adres przypisany do obecnie posiadanego rachunku). Jeśli mamy w tej kwestii jakieś rozbieżności – od razu polecam wybrać opcję z kurierem.

Podczas składania wniosku konieczne będzie także wyrażenie zgody na przekazywanie przez ING Bank Śląski informacji handlowych (marketingowych) oraz profilowanych informacji handlowych.

Powyższe warunki musimy spełnić do 30.03.2023.

Odbierz pierwszą premię – 120zł

Aby otrzymać pierwszą część premii (120zł), należy do 30 czerwca 2023r. wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę min. 1000zł. Mamy na to sporo czasu, więc spokojnie zdążymy wydać taką sumę.

Odbierz drugą premię – 130zł

W celu zdobycia kolejnych 130zł, będziemy musieli:

  • Wykonać min. 3 płatności BLIK w sklepach internetowych (kwoty dowolne) w okresie do 30.06.2023,
  • Zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł w każdym z 3 miesięcy po założeniu konta do 30.06.2023,
  • Założyć min. jeden cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym do 30.06.2023,
  • Na dzień 30.06.2023 posiadać min. 300zł zgromadzone na koncie oszczędnościowym w ramach obranego celu oszczędnościowego.

W zależności od tego, czy spełnimy tylko warunki dla premii 120zł, czy także te dla bonusu 130zł, łączna premia będzie wynosić 120zł lub 250zł. Zostanie ona wypłacona na nasze konto oszczędnościowe do 14.07.2023r. Środki będziemy mogli wypłacić oczywiście na konto osobiste.

Załóż Konto Direct w ING z premią 250zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji


Dodatkowe korzyści z Kontem Direct

Oprócz atrakcyjnej premii na start, będziemy także mieli możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Oprocentowanie 7% obowiązuje przez 3 m-ce od założenia konta, dla kwot poniżej 300 tys. zł, w ofercie specjalnej „Bonus na start”

Czy Konto Direct jest darmowe?

Prowadzenie Konta Direct jest darmowe bezwarunkowo. Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli w danym miesiącu wykonamy nią transakcje na kwotę min. 300zł (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7zł). Pamiętajmy, żeby nie zostawiać wykonania płatności na ostatnią chwilę. Okres rozliczeniowy w ING jest nieco przesunięty względem układu miesięcznego – trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca. Wypłaty z bankomatów własnych ING oraz urządzeń Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5zł od wypłaty (oprócz pierwszej wypłaty z bankomatu obcego w miesiącu – ta jest darmowa).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”

Tabela opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 4.8]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *