mbank ekonto promocja
|

Zyskaj nawet 450 zł premii po założeniu eKonta w mBanku + oszczędzaj na 8,0%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kontynuację bardzo dobrej oferty zaproponował w ostatnich dniach mBank! Po założeniu eKonta osobistego i spełnieniu prostych warunków promocji możemy zgarnąć 450 zł w gotówce! Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego- aż 8,0% w skali roku do kwoty 50.000zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego (ani oszczędnościowego) w mBanku od 1.01.2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocji.

W trakcie wnioskowania może pojawić się możliwość wpisania kodu polecającego. Będę wdzięczny za wpisanie tego kodu polecenia mBank: polakoszczedza2022

Załóż eKonto mBank z premią 450zł!

UWAGA. Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania zaznaczyć wszystkie zgody w sekcji „Moje Oświadczenia”. Promocja trwa do 31.05.2023.

Uwaga: Jeśli trafiliście na tą stronę ze strony o kontach wspólnych: W przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

Zgarnij pierwsze 150zł

W celu odebrania pierwszej premii (150 zł) musimy założyć konto poprzez selfie lub system e-dowód (aplikacja eDO). Konieczne będzie także, aby w miesiącu otwarcia rachunku lub miesiącu po nim następującym wykonać min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku.

Jeśli nie otworzymy konta poprzez selfie lub e-dowód – ta część premii nam przepadnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać pozostałe 350zł dostępne w promocji rachunku mBank!

Premię 150zł odbierzemy do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku (dla rachunku otworzonego w lutym – do końca kwietnia).

Kolejne 100zł do odbioru

Kolejne 100zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku (warunki identyczne jak dla premii 150zł). Czas na wykonanie transakcji mamy także do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premię otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (jeśli warunek spełnimy w marcu – premia wpłynie na konto do końca kwietnia).

Tym samym wystarczy tylko raz spełnić warunki 8 transakcji oraz wpływu 1000zł, aby łącznie odebrać premię 150zł + 100zł!

2 x 50zł za te same aktywności

Kolejna gotówka, tj. 2 x 50 zł będzie nam przysługiwać, jeśli w kolejnych miesiącach powtórzymy te aktywności, co wyżej (1000zł wpływu i 8 transakcji kartą) – w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie jest to kwiecień i maj. Premię będziemy otrzymywać za każdym razem do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (czyli odpowiednio do końca maja i czerwca).

Dodatkowe 100zł za eKonto Junior

Dodatkowe 100zł możemy otrzymać, jeśli oprócz konta dla dorosłego otworzymy eKonto Junior dla dziecka do 13 lat (poprzez swoją aktywowaną bankowość internetową mBank). Musimy je otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Załóż eKonto mBank z premią 450zł!

Premia 100zł za eKonto Junior zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia tego rachunku.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2023 – z premią 450zł

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2023 – z premią 450zł

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023 – z premią 450zł

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023 – z premią 450zł


Czy eKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe! Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 350 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 7zł). Wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów kwot powyżej 100zł także są darmowe (wypłata kwoty poniżej 100zł to koszt 2,50zł od wypłaty).

Dodatkowa korzyść: 8,0% na koncie oszczędnościowym Twoje Cele!

mBank walczy także o to, abyśmy ulokowali w nim nasze oszczędności. Przedstawia całkiem solidną ofertę, ponieważ zyskać możemy 7,0 lub 8,0% w skali roku (na koncie oszczędnościowym Moje Cele) lokując maksymalnie 50.000zł. Wyższe oprocentowanie (8,0%) możemy uzyskać, jeśli założymy konto przez dowód lub selfie. Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje od dnia otwarcia konta przez trzy kolejne pełne miesiące (czyli dla kont założonych w lutym z podwyższonego oprocentowania korzystamy do końca maja).

Co ważne, w celu otrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja VI”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 9 Średnio: 4.3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *