Nawet 2400zł premii w promocji rachunku Mój Biznes w Banku Millennium!
|

Nawet 2400zł premii w promocji rachunku Mój Biznes w Banku Millennium!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium również ostro walczy o klientów firmowych a my możemy na tym tylko skorzystać! Teraz do odebrania jest nawet 2400zł, z czego prawie połowa tej kwoty jest bardzo łatwa do zgarnięcia (bonus i moneyback na banalnych warunkach). Co więcej, Millennium oferuje także w ramach promocji brak opłat za prowadzenie konta firmowego przez 24 miesiące!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie byli klientami firmowymi Banku Millennium dla danego numeru NIP od 1.01.2020. Jeśli posiadamy koto osobiste w Millennium – także nie możemy skorzystać z tej promocji!

Jeśli spełniamy te warunki, możemy zarejestrować się poprzez dedykowaną stronę promocji, akceptując przy tym regulamin.

Konieczne będzie wyrażenie zgody na udostępnienie tajemnicy bankowej (tutaj spokojnie – chodzi tylko o to, żeby Millennium mógł przekazać informację o spełnieniu warunków oferty organizatorowi promocji – Bankier.pl).

Promocja trwa do 26.03.2023. Umowę o konto z kolei musimy podpisać najpóźniej do 31.03.2023.

Załóż Konto Mój Biznes z premią 2650 zł w Millennium!

400zł w promocji Bankier

Warunki odebrania bonusu 400zł od Bankier.pl są banalnie proste.

Pierwsze 200zł otrzymamy, jeśli zapewnimy wpłatę na rachunek w wysokości 3000zł (dla działalności prowadzonej poniżej 6 miesięcy wystarczy 1000zł). Kolejne 200zł otrzymamy, jeśli wykonamy płatności BLIK na kwotę min. 200zł. Wszystkie standardowe zakupy w sklepach i w internecie będą zaliczone. Warunki te musimy spełnić do 28.04.2023.

Następnym krokiem będzie uzupełnienie danych do odbioru premii. Jest to bardzo ważne, bo jeśli tego nie zrobimy – nie otrzymamy żadnego bonusu. Informacja o przyznaniu premii powinna do nas trafić drogą mailową do 31.05.2023. W ciągu 5 dni musimy wtedy na specjalnej stronie uzupełnić dane do odbioru bonusu. Organizator promocji przeleje 200zł lub 400zł w zależności od spełnionych przez nas warunków oferty w ciągu 14 dni roboczych.

2500zł w ofercie Banku Millennium

Dodatkowa premia dostępna jest w standardowej promocji Millenium i wynosi 2500zł. Podzielona jest na kilka części. Aby skorzystać z tej oferty, konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych.

Konieczne będzie także zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta oraz zapewnianie wpływów z zewnątrz na nasze konto firmowe w wysokości min. 3000zł w każdym z sześciu miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta. W przypadku działalności właśnie otwieranych lub istniejących krócej niż 6 miesięcy – wystarczy zapewnić wpływ 1000zł miesięcznie.

Załóż Konto Mój Biznes z premią 2650 zł w Millennium!

500zł w ramach zwrotu za płatności ZUS

Przez 6 pierwszych miesięcy po otwarciu konta możemy uzyskiwać zwroty za płatności ZUS w wysokości 5% (maksymalnie do 500zł łącznie w czasie trwania oferty).

500zł jako zwrot za płatności na stacjach paliw

Dużo tankujesz? Z pewnością premia w wysokości 5% od wykonanych transakcji kartą na stacjach paliw będzie częściowym odciążeniem. Maksymalnie możemy uzyskać 500zł przez okres 6 miesięcy.

500zł za zawarcie umowy leasingu

Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing (alternatywnie wzięcie kredytu, oba o wartości min. 30 000zł) do końca października 2023 – otrzymamy kolejne 500zł!

I jeszcze 500zł za terminal płatniczy

Potrzebujesz terminalu płatniczego? Jeśli podpiszesz umowę o terminal płatniczy z Millennium do końca września 2023 i zapewnisz wpływy z tego tytułu w wysokości min. 1000zł do końca października 2023 – kolejne 500zł jest Twoje!

500zł za otwarcie działalności poprzez Millenet

Dla osób, które nie mają jeszcze działalności gospodarczej i otworzą ją poprzez Millenet (lub też poprzez aplikację mobilną) – czeka kolejne 500zł!

Dodatkowe 500zł za założenie działalności – tym razem niedostępne

W standardowej ofercie Millennium mamy jeszcze możliwość skorzystania z premii za otworzenie działalności poprzez Millenet – w celu skorzystania z oferty Bankier.pl należy już być przedsiębiorcą. Ta premia w tym przypadku nie będzie więc dla nas dostępna.

Jak rozliczyć premię z Urzędem Skarbowym?

Otrzymana premia w ramach działalności gospodarczej stanowi przychód, który należy opodatkować. O szczegóły zapytaj swojego księgowego.

Kiedy wypłata premii w ramach promocji Banku Millennium?

Każdorazowo w ramach promocji Banku Millennium premia będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Załóż Konto Mój Biznes z premią 2650 zł w Millennium!

Czy Konto Mój Biznes jest darmowe?

Otóż tak! W ramach promocji Bank Millennium przygotował dla nas naprawdę dobrą ofertę. Brak opłat za prowadzenie konta przez pierwsze 2 lata! Z kolei karta debetowa będzie darmowa, jeśli wydamy nią miesięcznie min. 500zł. W przeciwnym wypadku opłata za jej użytkowanie wyniesie 7zł. Wypłaty z bankomatów Millennium są oczywiście darmowe. Atrakcyjną opcją są wypłaty z bankomatów Santander oraz Planet Cash – opłata za wypłatę z nich wynosi 1zł.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium – 4 edycja”

Regulamin promocji “Nawet 2500zł z kontem firmowym”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *