Jesteś tutaj
Główna > Konta firmowe > Nawet 2400zł premii w promocji rachunku Mój Biznes w Banku Millennium!

Nawet 2400zł premii w promocji rachunku Mój Biznes w Banku Millennium!

Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium również ostro walczy o klientów firmowych a my możemy na tym tylko skorzystać! Teraz do odebrania jest nawet 2400zł, z czego prawie połowa tej kwoty jest bardzo łatwa do zgarnięcia (bonus i moneyback na banalnych warunkach). Co więcej, Millennium oferuje także w ramach promocji brak opłat za prowadzenie konta firmowego przez 24 miesiące!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie byli klientami firmowymi Banku Millennium dla danego numeru NIP od 1.01.2020. Jeśli posiadamy koto osobiste w Millennium – także nie możemy skorzystać z tej promocji!

Jeśli spełniamy te warunki, możemy zarejestrować się poprzez dedykowaną stronę promocji, akceptując przy tym regulamin.

Konieczne będzie wyrażenie zgody na udostępnienie tajemnicy bankowej (tutaj spokojnie – chodzi tylko o to, żeby Millennium mógł przekazać informację o spełnieniu warunków oferty organizatorowi promocji – Bankier.pl).

Promocja trwa do 26.03.2023. Umowę o konto z kolei musimy podpisać najpóźniej do 31.03.2023.

Załóż Konto Mój Biznes z premią 2650 zł w Millennium!

400zł w promocji Bankier

Warunki odebrania bonusu 400zł od Bankier.pl są banalnie proste.

Pierwsze 200zł otrzymamy, jeśli zapewnimy wpłatę na rachunek w wysokości 3000zł (dla działalności prowadzonej poniżej 6 miesięcy wystarczy 1000zł). Kolejne 200zł otrzymamy, jeśli wykonamy płatności BLIK na kwotę min. 200zł. Wszystkie standardowe zakupy w sklepach i w internecie będą zaliczone. Warunki te musimy spełnić do 28.04.2023.

Następnym krokiem będzie uzupełnienie danych do odbioru premii. Jest to bardzo ważne, bo jeśli tego nie zrobimy – nie otrzymamy żadnego bonusu. Informacja o przyznaniu premii powinna do nas trafić drogą mailową do 31.05.2023. W ciągu 5 dni musimy wtedy na specjalnej stronie uzupełnić dane do odbioru bonusu. Organizator promocji przeleje 200zł lub 400zł w zależności od spełnionych przez nas warunków oferty w ciągu 14 dni roboczych.

2500zł w ofercie Banku Millennium

Dodatkowa premia dostępna jest w standardowej promocji Millenium i wynosi 2500zł. Podzielona jest na kilka części. Aby skorzystać z tej oferty, konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych.

Konieczne będzie także zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta oraz zapewnianie wpływów z zewnątrz na nasze konto firmowe w wysokości min. 3000zł w każdym z sześciu miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta. W przypadku działalności właśnie otwieranych lub istniejących krócej niż 6 miesięcy – wystarczy zapewnić wpływ 1000zł miesięcznie.

Załóż Konto Mój Biznes z premią 2650 zł w Millennium!

500zł w ramach zwrotu za płatności ZUS

Przez 6 pierwszych miesięcy po otwarciu konta możemy uzyskiwać zwroty za płatności ZUS w wysokości 5% (maksymalnie do 500zł łącznie w czasie trwania oferty).

500zł jako zwrot za płatności na stacjach paliw

Dużo tankujesz? Z pewnością premia w wysokości 5% od wykonanych transakcji kartą na stacjach paliw będzie częściowym odciążeniem. Maksymalnie możemy uzyskać 500zł przez okres 6 miesięcy.

500zł za zawarcie umowy leasingu

Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing (alternatywnie wzięcie kredytu, oba o wartości min. 30 000zł) do końca października 2023 – otrzymamy kolejne 500zł!

I jeszcze 500zł za terminal płatniczy

Potrzebujesz terminalu płatniczego? Jeśli podpiszesz umowę o terminal płatniczy z Millennium do końca września 2023 i zapewnisz wpływy z tego tytułu w wysokości min. 1000zł do końca października 2023 – kolejne 500zł jest Twoje!

500zł za otwarcie działalności poprzez Millenet

Dla osób, które nie mają jeszcze działalności gospodarczej i otworzą ją poprzez Millenet (lub też poprzez aplikację mobilną) – czeka kolejne 500zł!

Dodatkowe 500zł za założenie działalności – tym razem niedostępne

W standardowej ofercie Millennium mamy jeszcze możliwość skorzystania z premii za otworzenie działalności poprzez Millenet – w celu skorzystania z oferty Bankier.pl należy już być przedsiębiorcą. Ta premia w tym przypadku nie będzie więc dla nas dostępna.

Jak rozliczyć premię z Urzędem Skarbowym?

Otrzymana premia w ramach działalności gospodarczej stanowi przychód, który należy opodatkować. O szczegóły zapytaj swojego księgowego.

Kiedy wypłata premii w ramach promocji Banku Millennium?

Każdorazowo w ramach promocji Banku Millennium premia będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Załóż Konto Mój Biznes z premią 2650 zł w Millennium!

Czy Konto Mój Biznes jest darmowe?

Otóż tak! W ramach promocji Bank Millennium przygotował dla nas naprawdę dobrą ofertę. Brak opłat za prowadzenie konta przez pierwsze 2 lata! Z kolei karta debetowa będzie darmowa, jeśli wydamy nią miesięcznie min. 500zł. W przeciwnym wypadku opłata za jej użytkowanie wyniesie 7zł. Wypłaty z bankomatów Millennium są oczywiście darmowe. Atrakcyjną opcją są wypłaty z bankomatów Santander oraz Planet Cash – opłata za wypłatę z nich wynosi 1zł.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium – 4 edycja”

Regulamin promocji “Nawet 2500zł z kontem firmowym”


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Nawet 2400zł premii w promocji rachunku Mój Biznes w Banku Millennium!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top