Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Zgarnij nawet 660zł po wyrobieniu karty kredytowej Santander Consumer Bank!

Zgarnij nawet 660zł po wyrobieniu karty kredytowej Santander Consumer Bank!

santander consumer - promocja karta kredytowa - sodexo
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 3.7]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ta promocja została zakończona! Zobacz aktualną promocję karty kredytowej Santander Consumer Bank!

Promocje kart kredytowych są stosunkowo rzadko opisywane na tym blogu, jednak ta jest na tyle atrakcyjna, że musiała tutaj trafić. Za wykonanie dosłownie kilku płatności kartą kredytową wydaną przez Santander Consumer Bank otrzymamy aż 300zł w formie 3 bonów Sodexo po 100zł. Można je wykorzystać w wielu sklepach, m.in. Zalando, Biedronka czy Allegro!

Dodatkowo mamy możliwość otrzymania nawet 360zł w formie zwrotów za płatności kartą! Łącznie do zgarnięcia jest więc aż 660zł! Takie możliwości daje karta kredytowa w Santander Consumer Bank!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta jest dostępna dla wszystkich osób, które obecnie nie posiadają karty kredytowej w Santander Consumer Bank – poza jednym wyjątkiem. Bank wyklucza bowiem osoby, które posiadały kartę kredytową Santander Consumer Bank w 2022 lub 2023 i wypowiedziały umowę o tą kartę. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową poprzez dedykowaną stronę promocji.

Z uwagi na to, że jest to produkt kredytowy, po wysłaniu formularza zadzwoni do nas konsultant w celu dokończenia wniosku. Konieczne będzie przedstawienie deklaracji naszych dochodów dla banku. Bez zbadania takiej zdolności kredytowej, bank nie będzie mógł wydać nam karty kredytowej.

Pula promocyjnych wniosków to 1500 sztuk. Promocja trwa co prawda do 30.06.2023, ale limit promocyjnych kart może wyczerpać się przed czasem.

Do końca czerwca musimy zawrzeć umowę, więc w przypadku wniosków składanych pod koniec promocji wybierzmy koniecznie opcję potwierdzenia tożsamości poprzez przelew weryfikacyjny. W innym przypadku spokojnie możemy wybierać pomiędzy kurierem a wspomnianym przelewem weryfikacyjnym.

Załóż kartę kredytową w Santander Consumer Bank i odbierz 660zł!

Jakie warunki muszę spełnić, żeby odebrać premię?

Wystarczy wykonać transakcje kartą kredytową na kwotę min. 500zł w trzech różnych miesiącach po otwarciu karty (wybierając spośród czterech pierwszych miesięcy po podpisaniu umowy, wliczając w to także miesiąc, w którym podpisaliśmy umowę).

Jakieś ograniczenia odnośnie transakcji? Standardowo przechodzą wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw. Wyłączone są natomiast wszelkiego rodzaju ułatwiacze obrotów kartą (dokładniej chodzi o miejsca oznaczone następującymi kodami MCC: 6540, 6211, 6051, 6012, 6010, 4829, 7995 – więcej o kodach MCC) czy doładowania portfeli cyfrowych (np. Revolut).

Nagrody zostaną nam przekazane pod warunkiem, że będziemy spłacać zadłużenie w terminie. Warunkiem jest brak zaległości dłuższej niż 10dni i wyższej niż 50zł.

Kody Sodexo (3 razy po 100zł) będą przesyłane poprzez wiadomość SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (czyli np. kod za płatności wykonane w maju dotrze do nas do końca czerwca).

Konieczne jest oczywiście także posiadanie aktywnej karty kredytowej na dzień odebrania ostatniej nagrody.

Jak działa karta kredytowa?

Jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę na temat metody działania karty kredytowej przed zawarciem umowy, polecam Ci zapoznanie się z artykułem na ten temat na naszym blogu.

Załóż kartę kredytową w Santander Consumer Bank i odbierz 660zł!

Za co możemy otrzymać nawet 360zł zwrotu?

Oprócz 300zł w formie bonów Sodexo możemy zyskać kolejne premie za płatności kartą. Dostępne zwroty to:

  • 1% od płatności na stacjach paliw,
  • 3% od płatności w restauracjach,
  • 5% od płatności na samodzielnych myjniach samochodowych (nie tych zlokalizowanych przy stacjach paliw).

Zwroty będą naliczane przez kolejne 12 miesięcy (maksymalnie 30zł miesięcznie), więc łącznie możemy zyskać 12x30zł=360zł. Co ważne, transakcje powinny zostać zaksięgowane w danym miesiącu rozliczeniowym (może być parę dni opóźnienia pomiędzy wykonaniem transakcji a jej zaksięgowaniem).

Czy TurboKARTA jest darmowa?

Standardowo koszt miesięczny prowadzenia karty kredytowej TurboKARTA Santander Consumer Bank to 4,90zł miesięcznie. Nie zapłacimy za nią jednak, jeśli w miesiącu wykonamy nią transakcje na kwotę min. 1000zł. Przypominam, że samo użytkowanie karty kredytowej może być całkowicie darmowe – wystarczy spłacać zawsze całość zadłużenia w terminie. Przez okres bezodsetkowy korzystamy wtedy tak naprawdę z pieniędzy banku. To świetna opcja na darmowe kredytowanie, tylko trzeba się pilnować.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin Sprzedaży Premiowej „TurboKARTA z voucherem Sodexo” dla kart kredytowych Visa TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A.

Regulamin Programu Sprzedaży Premiowej „Zakupy z premią” dla Posiadaczy kart kredytowych Visa TurboKARTA

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Zgarnij nawet 660zł po wyrobieniu karty kredytowej Santander Consumer Bank!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X