Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Rekordowe 500 zł premii w nowej promocji Konta Millennium 360° + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

Rekordowe 500 zł premii w nowej promocji Konta Millennium 360° + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

promocja banku millennium 500 - konto oszczędnościowe
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 30.09.2023r.

Bank Millennium powrócił ze świetną promocją konta osobistego Millennium 360° z najwyższą oferowaną jak dotąd premią! Do zgarnięcia jest 500 zł w formie gotówki na bardzo prostych warunkach!

Oferowane Konto Millennium 360° to świetny rachunek, który osobiście w starszej wersji (Konto 360°) posiadam od lat! Dodatkowo możemy skorzystać także z dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego – 7,0% do kwoty aż 200.000 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w Millennium po 1.01.2020r.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Koniecznie podczas wnioskowania wyraźmy zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od Banku Millennium (także firm współpracujących) poprzez email oraz telefon. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na świadczenie usług przez Millennium Goodie Sp. z o.o. (świetna usługa zniżek na zakupy, dzięki której zyskałem setki złotych).

Promocja trwa do 30.09.2023r. Jest to także ostatni dzień, w którym możemy podpisać umowę. Z tym jednak nie powinno być problemu, ponieważ zrobimy to przez internet! W ofercie obowiązuje limit 15.000 wniosków.

Załóż Konto Millennium 360° z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

Jak wygląda założenie Konta Millennium 360°?

Konto wraz z kartą debetową możemy założyć w pełni zdalnie, bez konieczności wizyty kuriera. Możemy to zrobić na 2 sposoby:

  • Poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (polecam),
  • Poprzez selfie (foto weryfikację) – musimy wtedy wejść na stronę promocji przez urządzenie, które ma wbudowaną kamerkę, np. telefon.

Ważne info! Dane nadawcy przelewu weryfikacyjnego muszą być takie same, jak dane osoby zakładającej konto. Zwróćmy szczególną uwagę na adres – aby był taki sam.

W przypadku otwarcia konta przez internet konieczna będzie wizyta w oddziale w celu złożenia wzoru podpisu już po założeniu konta online (w późniejszym czasie).

Pierwsze 100 zł do odbioru

Jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać pierwsze 100 zł? Musimy w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasilić je kwotą min. 1000 zł, a następnie do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta wykonać co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 360 zł oraz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium i zalogować się do niej.

Do płatności nie wliczają się przelewy BLIK na numer telefonu oraz płatności związane z grami hazardowymi. Przelew 1000 zł może pochodzić z naszego konta w innym banku.

Za spełnienie tych banalnych warunków 100 zł wpłynie na nasze konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków!

Załóż Konto Millennium 360° z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

Kolejne 400 zł do odbioru!

Kolejne 400 zł (lub 200 zł) zyskamy, jeśli przez 3 miesiące począwszy od drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założeniu konta:

  • wykonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 360 zł,
  • zapewnimy wpływy z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty lub stypendium na konto w wysokości min. 1000 zł (alternatywnie może być też z innych źródeł, jednak premia zostanie zredukowana wtedy z 400 zł do 200 zł)
  • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej.

Do płatności nie wliczają się przelewy BLIK na numer telefonu oraz płatności związane z grami hazardowymi.

Kolejne 400 zł (lub 200 zł) zostanie przelane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Ważne info! Jeśli zakładaliśmy konto przez internet, w celu otrzymania drugiej części premii koniecznie udajmy się do oddziału banku. Po co? Musimy złożyć wzór podpisu i udostępnić swój dokument tożsamości (warunek konieczny do otrzymania drugiej części premii). Musimy to zrobić do końca grudnia 2023 jeśli otworzymy konto w sierpniu 2023 lub do końca stycznia 2024 jeśli otworzymy konto we wrześniu 2023.

Pamiętajmy, żeby do dnia wypłaty premii nie cofać w bankowości elektronicznej udzielonych zgód marketingowych!

Szczegóły dotyczące terminów oferty, w zależności od miesiąca, w którym założycie konto znajdują się w przygotowanych specjalnie dla Was terminarzach promocji!

Załóż Konto Millennium 360° z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

To naprawdę takie proste?!

Tak! W skrócie – wystarczy przez 4 miesiące z rzędu wykonywać 5 płatności kartą na kwotę łączną min. 360 zł, logować się do aplikacji mobilnej i przelewać na swoje konto 1000 zł z odpowiedniego źródła, aby otrzymać łącznie 500zł premii!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023


Czy Konto Millennium 360° jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Millennium 360° jest bezwarunkowo darmowe. Korzystanie z karty będzie dla nas bezpłatne, jeśli wykonamy nią w miesiącu min. 5 płatności (mogą być też płatności BLIK). Przykładowo, żeby konto było darmowe w sierpniu, powyższe warunki musimy spełnić w lipcu. Jeśli nie uda nam się spełnić tych warunków, opłata za kartę wyniesie 11zł.

Jeśli mamy 18-26 lat warunki bezpłatności karty są łagodniejsze – wystarczy wykonać min. 1 transakcję miesięcznie, aby była ona darmowa (BLIK też może być). W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5zł.

Millennium 360° – moc dodatkowych korzyści

Teraz pora na dwie świetne funkcjonalności, które otrzymujemy wraz z kontem. Po pierwsze, po spełnieniu powyższych warunków bezpłatności karty, otrzymujemy możliwość darmowych wypłat z bankomatów w całej Polsce i za granicą!

Dodatkowo, Bank Millennium oferuje też promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit dla nowych środków – 7,0% do 100 000zł na okres 91 dni. Warto skorzystać, by choć trochę podgonić inflację! Co ważne, w celu utrzymania promocyjnego oprocentowania, konieczne jest wykonywanie min. 5 transakcji kartą miesięcznie. W przeciwnym wypadku oprocentowanie zostanie obniżone do 3,5%.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „500 zł w promocji konta Millennium 360°”

Cennik Usług – Prowizje i Opłaty

Cennik Usług – Karty Debetowe


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Rekordowe 500 zł premii w nowej promocji Konta Millennium 360° + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X