promocja mbank kumulacja 600 konto osobiste ekonto
|

Mamy HIT! 600 zł w rekordowej promocji eKonta mBank + oszczędzaj aż na 8%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

To najlepszy czas na założenie konta w mBanku od wielu miesięcy! Bank postanowił „dopalić” swoją standardową promocję eKonta i zamiast 450 zł oferuje już 600 zł, z czego 450 zł to gotówka, a pozostałe 150 zł otrzymamy w atrakcyjnym bonie do Biedronki! Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego- aż 8,0% w skali roku do kwoty 50.000zł. Promocja trwa do 27.09.2023 lub do osiągnięcia limitu 3000 wniosków (pula może skończyć się przed czasem, bo oferta jest naprawdę dobra). Na stronie oferty jest licznik pokazujący, ile jeszcze promocyjnych wniosków pozostało.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego (ani oszczędnościowego) w mBanku od 1.01.2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy zarejestrować się w ofercie za pośrednictwem dedykowanej strony promocji. Następnie z tej samej strony składamy wniosek o konto.

Załóż eKonto mBank z wysoką premią 600 zł oraz oszczędzaj na 8%!

UWAGA. Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania zaznaczyć wszystkie zgody w sekcji „Moje Oświadczenia”. Podczas wypełniania formularza konieczne będzie także przystąpienie do programu  mOkazje (program zniżkowy banku, poprzez który otrzymamy voucher 150 zł do Biedronki).

Uwaga: Jeśli trafiliście na tą promocję ze strony o kontach wspólnych: W przypadku mBanku, oferta premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najlepiej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

Premia w kilku częściach

Promocja konta osobistego mBank podzielona jest na kilka części. Kolejne premie będziemy otrzymywać za różne aktywności:

  • 150 zł – za otwarcie konta za pomocą selfie lub poprzez e-dowód
  • 100 zł + 2 x 50 zł – za spełnienie warunków aktywności na koncie
  • 150 zł – dodatkowa premia „dopalająca” standardową promocję konta w formie bonu do Biedronki
  • 100 zł – premia dla użytkowników, którzy założą konto w mBanku również swojemu dziecku

Warunki są tak naprawdę bardzo proste do spełnienia, a dokładną rozpiskę tego, co trzeba zrobić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie konto przedstawiam w specjalnie opracowanym terminarzu promocji.

Zgarnij pierwsze 150 zł

W celu odebrania pierwszej premii (150 zł) musimy założyć konto poprzez selfie lub system e-dowód (aplikacja eDO). Konieczne będzie także, aby w miesiącu otwarcia rachunku lub miesiącu po nim następującym wykonać min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku.

Jeśli nie otworzymy konta poprzez selfie lub e-dowód – ta część premii nam przepadnie.

Premię 150 zł odbierzemy do końca czwartego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku (dla rachunku otworzonego w lipcu – do końca listopada). Warunkiem otrzymania tej premii jest również spełnienie poniższych warunków do otrzymania premii 100 zł + 2 x 50 zł (oczywiście bez tego dotyczącego konta dla dziecka – to jest opcjonalne).

Załóż eKonto mBank z wysoką premią 600 zł oraz oszczędzaj na 8%!

Kolejne 100 zł do odbioru

Kolejne 100 zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku (warunki identyczne jak dla premii 150 zł). Czas na wykonanie transakcji mamy do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premię otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (jeśli warunek spełnimy we wrześniu – premia wpłynie na konto do końca października).

2 x 50zł za te same aktywności

Kolejna gotówka, tj. 2 x 50 zł będzie nam przysługiwać, jeśli w kolejnych miesiącach powtórzymy te aktywności, co wyżej (1000 zł wpływu i 8 transakcji kartą lub BLIKiem) – w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. Premię będziemy otrzymywać za każdym razem do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Bonusowe 150 zł do wydania w Biedronce!

To jeszcze nie wszystko. W ramach wzmocnienia standardowej promocji konta, możemy w prosty sposób zyskać dodatkowe 150 zł w formie bonu do wydania w Biedronce! Co trzeba zrobić? Właściwie to, co wcześniej. Kluczowe jest jednak założenie konta poprzez e-dowód lub selfie oraz dołączenie do programu bonusowego mOkazje podczas wnioskowania o konto. W przeciwnym wypadku maksymalnie w ramach oferty możemy zyskać 300 zł. W przypadku wnioskowania poprzez selfie zacznijmy od razu cały proces na smartfonie.

Bonus trafi do nas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Voucher znajdziemy w zakładce mOkazje w bankowości elektronicznej (zakładka Finanse => mOkazje).

Dodatkowo otrzymamy także miesiąc usługi Allegro Smart za darmo. W sam raz na przetestowanie.

Dodatkowe 100zł za eKonto Junior

Dodatkowe 100 zł możemy otrzymać, jeśli oprócz konta dla dorosłego otworzymy eKonto Junior dla dziecka do 13 lat (poprzez swoją aktywowaną bankowość internetową mBank). Musimy je otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Załóż eKonto mBank z wysoką premią 600 zł oraz oszczędzaj na 8%!

Premia 100 zł za eKonto Junior zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia tego rachunku.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023


Czy eKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe! Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 350 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 7zł). Wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów kwot powyżej 100 zł także są darmowe (wypłata kwoty poniżej 100 zł to koszt 2,50 zł od wypłaty).

Dodatkowa korzyść: 8,0% na koncie oszczędnościowym Twoje Cele!

mBank walczy także o to, abyśmy ulokowali w nim nasze oszczędności. Przedstawia całkiem solidną ofertę, ponieważ zyskać możemy 6,5 lub 8,0% w skali roku (na koncie oszczędnościowym Moje Cele) lokując maksymalnie 50.000 zł. Wyższe oprocentowanie (8,0%) możemy uzyskać, jeśli założymy konto przez dowód lub selfie. Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje od dnia otwarcia konta przez trzy kolejne pełne miesiące (czyli dla kont założonych w sierpniu z podwyższonego oprocentowania korzystamy do końca listopada).

Co ważne, w celu otrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100 zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zyskaj premie z eKontem osobistym”

Regulamin promocji „Nagroda specjalna – edycja III”

Taryfa prowizji i opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 10 Średnio: 4.3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *