promocja santander - zarabiaj na bankach - 480
|

Naprawdę proste warunki odebrania premii 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska + oszczędzaj na 8%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kolejna edycja bardzo popularnej promocji Santander – promocja Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 480zł, z czego 300zł otrzymamy w gotówce oraz 180zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Allegro, H&M, Empik, Biedronka).

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe i zwroty za płatności rachunków nawet do 300zł rocznie.

Mamy także możliwość skorzystania z rewelacyjnie oprocentowanego konta oszczędnościowego – aż 8% do kwoty 100.000zł na Koncie Max Oszczędnościowym! Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać do 29.06.2023, więc przez prawie 3 miesiące!

Aż 480zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 480zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „Moc nagród z nowym kontem” (300zł w gotówce i 100zł w bonie)

– „Polecam mój bank – edycja 4” (80zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Helios lub Cinema City – w tym przypadku zamiast 80zł dostajemy 4 bilety do kina)

Z każdej z tych promocji możesz skorzystać oddzielnie, nie musisz spełniać wszystkich warunków. Otrzymasz oczywiście wtedy tylko daną część premii dedykowanej konkretnemu zakresowi oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2022r. ani nie skorzystali z żadnej promocji rachunku osobistego Santander z premią od 1.04.2019r.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

Załóż Konto Jakie Chcę z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

Premia na start

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ będziemy mogli wtedy skorzystać z dodatkowej oferty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (100zł premii więcej).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 30.04.2023. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.05.2023.

70 zł po otwarciu

Pierwszą część premii otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Następnie od 1 do 31 maja musimy co najmniej 5 razy zalogować do aplikacji mobilnej banku. Do końca czerwca otrzymamy w zamian 70zł.

160zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (160zł) są bardzo proste. Wystarczy spełnić poprzednie warunki oraz w każdym z trzech miesięcy (czerwiec, lipiec, sierpień):

  • zalogować się min. 5 razy do aplikacji Santander Mobile,
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000zł (jeśli mamy 26 lat lub więcej) lub zapewnić wpływ 300zł (jeśli mamy do 26 lat)
  • wykonać min. 5 płatności kartą (kwoty dowolne).

W kwestii wpływu – może to być dowolny przelew, np. z naszego konta w innym banku (lub kilka przelewów na podaną łączną kwotę). Do 31 września 2023 otrzymamy za spełnienie powyższych warunków kolejne 160zł w gotówce!

70zł za aktywności

Kolejne 70zł dostaniemy, jeśli we wrześniu oraz październiku 2023 (w każdym z tych miesięcy) wykonamy co najmniej 5 przelewów poprzez aplikację Santander Mobile (mogą to być również przelewy BLIK).

Za spełnienie powyższego warunku premię otrzymasz na konto do 30 listopada 2023.

100zł w formie bonu Sodexo

Kolejne 100zł zgarniesz w formie bonu Sodexo (do wyboru min. Empik, Allegro, H&M, EURO RTV AGD). Co trzeba zrobić, aby zyskać dodatkowe 100zł? Wystarczy spełnić wszystkie powyższe warunki premii pieniężnych i voucher jest Twój!

Nagrodę w formie vouchera Sodexo otrzymasz za pomocą SMS lub poprzez wiadomość w bankowości internetowej do 30 listopada 2023. Wymiana vouchera na bon do danego sklepu będzie możliwa poprzez stronę openevoucher.sodexo.pl

Dodatkowe 80zł z programu poleceń

Po założeniu konta w zakładce „Program poleceń” koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 80zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: VZBFCL

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

  • 80 zł do Biedronki,
  • 80 zł do Zalando,
  • 80 zł do RTV EURO AGD,
  • 80 zł do Decathlon,
  • 4 bilety do kina Cinema City,
  • 4 bilety do kina Helios.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Po spełnieniu warunków promocji, bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń”.

Załóż Konto Jakie Chcę z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023 – po wyczerpaniu puli punktów w promocji Mastercard


Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe?

Wystarczy zapewnić w danym miesiącu wpływ na konto w wysokości min. 500zł oraz wykonać min. 1 płatność kartą do konta (lub BLIK), aby Konto Jakie Chcę było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6zł za kartę i 8zł za konto). Osoby do 26 r.ż. nie muszą zapewniać wpływu na konto, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

Załóż Konto Jakie Chcę z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Jakie Chcę. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to stała oferta Santander (maksymalnie 25zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300zł rocznie!

Od 9 marca mamy także opcję skorzystania z rewelacyjnie oprocentowanego konta oszczędnościowego. Santander idzie pod prąd w stosunku do innych banków i oferuje na Koncie Max Oszczędnościowym aż 8% do kwoty 100.000zł do 29.06.2023. Haczyk jest tylko jeden – musimy uważać, aby nie przekroczyć kwoty 100.000zł (także licząc odsetki po kolejnych miesiącach) – wtedy oprocentowanie dla całej kwoty spada do 1%.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Moc nagród z nowym kontem”

Warunki Oferty Specjalnej “Punkty Na Start”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 4”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 4.3]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *