velobank velokonto 600zl zwrotu - promocja bankowa
||

Hit powraca! 650zł w rewelacyjnej ofercie VeloKonta Velobank + 7,5% dla oszczędności!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

No i stało się! Absolutnie rewelacyjna promocja Velobank została przedłużona! Znów jest do zgarnięcia naprawdę łatwe 650zł!

Nowe konto osobiste VeloBank to VeloKonto, dzięki któremu w prosty sposób możemy zyskać aż 600zł w formie zwrotów za płatności kartą debetową oraz BLIK. Bank umożliwia także skorzystanie z promocyjnie oprocentowanego Elastycznego Konta Oszczędnościowego (7,5% w skali roku) oraz Lokaty Mobilnej (8,0% w skali roku).

Dodatkowo w prosty sposób zyskasz 50zł korzystając z programu poleceń!

Załóż VeloKonto VeloBank i odbierz 650zł premii!

Wpisz kod polecenia: CMQW62

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta w VeloBanku od 31.10.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o VeloKonto wraz z kontem oszczędnościowym poprzez dedykowaną stronę promocji. Promocja trwa do 31.08.2023.

Podczas wnioskowania o produkt konieczne będzie wyrażenie zgody na prowadzenie marketingu, otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz użycie przez bank telefonu w celu marketingu bezpośredniego.

Po wypełnieniu wniosku musimy poczekać na kontakt konsultanta VeloBank, który potwierdzi nasze dane i wyśle do nas kuriera z umową. Są także alternatywne opcje weryfikacji tożsamości – poprzez selfie oraz aplikację mObywatel! To znacznie przyspiesza i upraszcza proces otwarcia rachunku!

Jakie są warunki promocji?

W ramach promocyjnej oferty, która nawiasem mówiąc jest jedyną tego typu ofertą na polskim rynku bankowym, VeloBank zwróci nam aż 10% wartości płatności kartą lub BLIKiem. Maksymalnie możemy otrzymać 100zł miesięcznie przez 6 miesięcy, czyli łącznie aż 600zł. Co ważne, nie obowiązują żadne wykluczenia – wszystkie typy transakcji będą zaakceptowane. Miesięczny okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu, w którym przystąpimy do promocji.

Wypłaty są realizowane praktycznie od razu – już w ciągu dwóch dni roboczych po wykonaniu transakcji zwrot trafia na VeloSkarbonkę, która również jest oprocentowana – aż 8% w skali roku.

Zyskaj aż 8% na koncie oszczędnościowym VeloBank

Oprócz atrakcyjnej promocji konta osobistego VeloKonto, bank przygotował także atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego – aż 8% w skali roku do kwoty 200.000zł przez 92 dni.

Mamy możliwość jednej darmowej wypłaty z konta oszczędnościowego w miesiącu, pozostałe to koszt 9zł od wypłaty.

Załóż VeloKonto VeloBank i odbierz 650zł premii!

Wpisz kod polecenia: CMQW62

Dodatkowe 50zł przy skorzystaniu z programu poleceń!

Świetna oferta uzupełniająca! Podczas wnioskowania o konto (w drugim kroku wniosku) podaj koniecznie kod polecający – dzięki temu zyskasz dodatkowe 50zł!

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z naszego sprawdzonego kodu: CMQW62

Następnie, w ciągu trzech pierwszych pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta musimy zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 2000zł z konta w innym banku. Najprościej będzie przelać pieniądze z naszego konta w innym banku. Gotówka nie musi leżeć na koncie przez żaden określony czas. Po zaksięgowaniu przelewu można go od razu odesłać.

W miesiącu następującym po miesiącu spełnienia ostatniego warunku (czyli po miesiącu, w którym zaksięguje się trzeci przelew) bank wypłaci premię 50zł na nasze nowe konto!

Załóż VeloKonto VeloBank i odbierz 650zł premii!

Wpisz kod polecenia: CMQW62


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023 – po wyczerpaniu puli punktów w promocji Mastercard

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023


Czy VeloKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie VeloKonta jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową, jeśli nie wykonamy nią (lub BLIKiem) minimum 5 płatności w miesiącu. W przypadku braku spełnienia tego warunku, opłata za kartę wyniesie 7zł.

Warto jednak zauważyć, że osoby do 26 r.ż. mogą korzystać w konta i karty bezwarunkowo darmowo – nie obowiązuje ich warunek transakcyjności.

Wszystkie wypłaty z bankomatów Planet Cash są darmowe. Pozostałe to koszt 3,5% wartości transakcji, min. 5zł od wypłaty.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2023”

Regulamin programu poleceń “Doceniam Velo – Polecam Velo – edycja 1/2023”

Regulamin programu poleceń “Doceniam Velo – Polecam Velo – edycja 2/2023”

Warunki Oferty Specjalnej “Punkty Na Start”

Tabela oprocentowania Kont Osobistych oraz Kont Oszczędnościowych

Tabela opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 33 Średnio: 4.5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *