Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Mamy hit! Najlepsza promocja BNP Paribas w tym roku, czyli 500 zł w gotówce po założeniu konta osobistego!

Mamy hit! Najlepsza promocja BNP Paribas w tym roku, czyli 500 zł w gotówce po założeniu konta osobistego!

promocja bnp paribas konto osobiste
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Tego w tym roku jeszcze nie było! Aż 500zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas! Warunki promocji są najprostsze od kilku dobrych miesięcy, a premia rekordowo wysoka. Takie okazje zazwyczaj wyprzedają się w kilka dni! Jest tylko 2000 wniosków!

Za samo założenie otrzymamy 70 zł, a po wykonaniu prostych aktywności kolejne 430 zł pojawi się na naszym nowym rachunku! Co ważne, całość wypłacana jest w gotówce, czyli w najlepszej możliwej formie!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 28.05.2023, ale w naszej opinii limit wniosków wyczerpie się dużo wcześniej. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Obowiązuje pula tylko 2000 wniosków. Jeśli teraz link jest aktywny – oznacza to, że promocja trwa!

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecamy Kartę Otwartą na Ciebie – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza). Rachunek możemy otworzyć poprzez wideoweryfikację lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS).

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier. Kartę musimy aktywować maksymalnie do 9.06.2023.

Załóż konto w BNP Paribas z rekordową premią 500 zł!

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (70 zł w gotówce) otrzymamy za samo założenie konta i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty.

Druga i trzecia część premii

Kolejne 430 zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w czerwcu oraz lipcu:

  • Zapewnimy min. 3 wpływy na konto o wartości min. 250zł każdy,
  • Zalogujemy się min. 3 razy do aplikacji mobilnej banku (w trzech różnych dniach miesiąca!)

Wpływy na konto mogą pochodzić z konta, którego jesteście właścicielem (przelew z innego banku). Nagroda zostanie wypłacona w dwóch częściach (2 x 215 zł) – osobno za czerwiec i lipiec – odpowiednio w lipcu i sierpniu.

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową do 20 czerwca, 25 lipca i 25 sierpnia 2023. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na otrzymaną w pierwszym mailu wiadomość dotyczącą pierwszej premii, będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26 czerwca 2023). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić. Uzupełnienie danych będzie konieczne tylko przy przyznaniu pierwszej premii (70 zł), kolejne części będą akceptowane automatycznie.

Załóż konto w BNP Paribas z rekordową premią 500 zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Moja i Twoja okazja”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Mamy hit! Najlepsza promocja BNP Paribas w tym roku, czyli 500 zł w gotówce po założeniu konta osobistego!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top