pekao promocja konto oszczędnościowe 3
|

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 100zł za każde dziecko + 7% na koncie oszczędnościowym na 6 miesięcy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao SA dostajemy także świetnie oprocentowane konto oszczędnościowe – 7% w skali roku aż przez 6 miesięcy – do kwoty 100.000 zł! Warto zaklepać sobie wysoki zysk na taki właśnie dłuższy okres, bo oprocentowania w bankach zaczynają spadać!

Dodatkowo w obecnej promocji otrzymamy 100 zł za każde dziecko, któremu założymy rachunek (i spełnimy proste warunki oferty).

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta lub lokaty w Pekao SA w okresie od 1.01.2021 do 15.05.2023. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji.

Wnioskujesz o konto osobiste przez internet (na selfie), wraz z kartą debetową oraz aplikacją PeoPay do jego obsługi. Wniosek rozpoczniesz na stronie internetowej, a dokończysz w aplikacji mobilnej banku. Umowę o konto musisz zawrzeć najpóźniej 16.08.2023. Na szczęście dzieje się to w kilka chwil, bo robisz to przez aplikację (na selfie). Z tego względu wniosek możemy złożyć nawet ostatniego dnia promocji! Najlepiej jest od razu zacząć go wypełniać na telefonie (lepsza jakość obrazu oraz dostępność aplikacji mobilnej, w której i tak musimy skończyć składać wniosek składany na komputerze).

Uwaga! Przy otwieraniu konta za pomocą biometrii (wideo) zadbaj o to, by w pomieszczeniu było jasno i żeby wokół nie było innych osób. Wtedy masz pewność, że weryfikacja tożsamości przebiegnie bez przeszkód i wniosek zostanie zaakceptowany!

Załóż Konto Przekorzystne z premią 200 ZŁ + oszczędzaj na 7%!

Dodatkowo zyskaj 100zł za każde dziecko!

Pekao czy PKO – sprawdź różnicę!

Pekao SA oraz PKO BP to dwa zupełnie odrębne banki. Tym samym posiadając konto PKO BP (ten z niebieskim logiem) możemy wnioskować o konto w Pekao SA (czerwone logo z żubrem)!

Odbierz pierwsze 50 zł

50zł otrzymamy już za sam fakt podpisania umowy przez internet. Otrzymamy je do 15. dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 150 zł premii

W celu otrzymania kolejnych 150zł premii musimy przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu założenia konta (dla kont założonych w maju miesiącami tymi będą czerwiec, lipiec i sierpień): wykonać min. 5 płatności kartą lub poprzez aplikację PeoPay (tylko zbliżeniowe, nie BLIK).

Za każdy miesiąc, w którym zostanie spełniony ten warunek, bank wypłaci nam premię 50 zł na nasze konto. Za spełnienie warunków do 15. dnia piątego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta otrzymamy premię 150 zł.

Załóż Konto Przekorzystne z premią 200 ZŁ + oszczędzaj na 7%!

Dodatkowo zyskaj 100zł za każde dziecko!


Dodatkowo 100zł za każde dziecko!

Pekao SA uruchomił także świetną ofertę skierowaną do osób, które posiadają dzieci. Otóż otrzymamy 100 zł za każde konto otworzone dla dziecka, jeśli nie posiadało ono rachunku w Pekao SA od 1.01.2021. Promocja z premią dla kont dla dzieci również trwa do 16.08.2023.

Konto Przekorzystne Dla Młodych zakładamy poprzez swoją bankowość internetową Pekao. W zależności od wieku dziecka, pozostałe do wykonania czynności będą inne. W dniu przystąpienia do promocji musimy wykonać następujące czynności:

dziecko, które nie ukończyło 6. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego Dla Młodych otwieramy rachunek oszczędnościowy Mój Skarb,

dziecko, które ukończyło 6. rok życia, ale nie ukończyło 13. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego Dla Młodych otwieramy wszystkie produkty w ramach PeoPay KIDS (oprócz konta osobistego – rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikację mobilną dedykowaną dla młodych użytkowników)

dziecko, które ukończyło 13. rok życia, ale nie ukończyło 18. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego dla Młodych- wnioskujemy o kartę debetową i aplikację mobilną.

Wszystkie powyższe czynności (dla dziecka w danym wieku) musimy wykonać w jednym dniu.

Następnie należy do 15.09.2023:

w przypadku dziecka do 6 lat: zapewnić saldo min. 200,01 zł na jego Koncie Przekorzystnym lub koncie oszczędnościowym Mój Skarb,

w przypadku dziecka w wieku min. 6 lat: dziecko musi wykonać minimum 3 transakcje kartą lub BLIK oraz zalogować się do aplikacji mobilnej (PeoPay KIDS w przypadku dziecka do 13 lat lub PeoPay w przypadku dziecka w wieku min. 13 lat).

Nagrodę 100 zł otrzymamy przelewem na konto dziecka do 15.10.2023.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023


Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za to za kartę debetową (4zł miesięcznie). Jeśli jednak zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 500zł miesięcznie i wykonamy min. 1 transakcję kartą w miesiącu, unikniemy tej opłaty. Osoby do 26 r.ż. są bezwarunkowo zwolnione z tego warunku bezpłatności debetówki.

Bank oferuje w ramach oferty konta osobistego darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz dwie dowolne wypłaty z bankomatów obcych w miesiącu bez kosztów, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunki bezpłatności karty. Każda kolejna wypłata to koszt 2,3% od wypłaty (min. 5zł).

Dodatkowo karta Mastercard Debit FX, o którą możemy wnioskować w promocji umożliwia bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych (bez prowizji banku). To świetna opcja dla płatności za granicą!

Dodatkowe korzyści z kontem w Pekao

Polecam Wam zwrócić szczególną uwagę na promocyjną ofertę oprocentowania środków gromadzonych na rachunku oszczędnościowym dla nowych klientów banku. Oprocentowanie aż 7% do kwoty 100.000zł będzie dostępne przez 183 dni! Jeśli spełniamy warunki opisywanej promocji – czyli jesteśmy nowym klientem – łapiemy się także na promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego! Warto teraz zaklepać sobie wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego na dłużej. Na rynku praktycznie nie ma podobnych ofert, gdzie mamy pewność tak wysokiego oprocentowania przez pół roku na koncie oszczędnościowym!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao S.A.”

Regulamin promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXIX edycja”

Taryfa Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 20 Średnio: 4.8]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *