promocja pko bp lokata iko
||

WOW! Zaszaleli! Aż 10% na Lokacie Urodzinowej IKO w PKO BP!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Zdecydowanie pod prąd obecnym obniżkom oprocentowania depozytów w wielu bankach idzie Lokata Urodzinowa IKO od PKO BP! Bank oferuje oprocentowanie aż 10% na 6 miesięcy do kwoty 50.000zł! Wymagane jest posiadanie konta osobistego lub też jego założenie (np. Konta Za Zero), jednak zdecydowanie warto – to jedyna taka oferta na rynku! Kolejne oferty lokat oscylują dopiero wokół 8%!

Kto może wziąć udział w promocji?

Na szczęście promocja ta nie ma związku z naszymi urodzinami, tylko świętowaniem urodzin PKO BP. Lokatę Urodzinową IKO mogą założyć wszystkie osoby, które posiadają konto w PKO BP oraz aktywują (lub mają już aktywną) aplikację mobilną IKO! Jeśli nie posiadamy konta w tym banku, możemy je założyć poprzez dedykowaną stronę promocji.

Jakie są parametry Lokaty Urodzinowej IKO?

Na Lokacie Urodzinowej IKO możemy ulokować od 1.000 zł do 50.000 zł na okres aż 6 miesięcy! To zdecydowany lider wśród lokat bankowych na polskim rynku.

Załóż Konto Za Zero z lokatą na rekordowe 10% w PKO BP!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak założyć lokatę w aplikacji mobilnej?

W celu założenie Lokaty Urodzinowej IKO, posiadając już konto osobiste i dostęp do bankowości elektronicznej klikamy kolejno w aplikacji IKO: Oferta -> Lokaty i oszczędności -> Lokata urodzinowa IKO. Co istotne, kwota, którą chcemy umieścić na lokacie powinna już w tym momencie znajdować się na naszym koncie osobistym w PKO BP.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Oprócz posiadania konta osobistego trzeba spełnić jeszcze tylko jeden z poniższych warunków maksymalnie do 31.10.2023:

ustanowić w aplikacji IKO zlecenie stałe (dowolne), albo

– kupić w aplikacji IKO jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych PKO TFI, albo

– kupić w aplikacji IKO dowolne ubezpieczenie PKO TU.

To wszystko! Jeśli spełnimy jeden z powyższych warunków – oprocentowanie naszej lokaty wyniesie rekordowe 10%!

Załóż Konto Za Zero z lokatą na rekordowe 10% w PKO BP!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Co się stanie, jeśli nie spełnię powyższego warunku?

Jeśli z jakiegoś powodu nie uda nam się spełnić żadnego z powyższych warunków – oprocentowanie Lokaty Urodzinowej IKO zostanie obniżone do 5%. Pamiętajmy, że zlecenie stałe możemy otworzyć, np. w formie zlecenia przelewania sobie na inne konto co miesiąc minimalnej kwoty! Nie musi to być od razu ustawianie na przykład automatycznej płatności rachunku. Nie ma takiej potrzeby!

Do kiedy obowiązuje promocja?

Promocja jest aktywna do odwołania, także radziłbym się spieszyć z podjęciem decyzji! W przypadku wygaśnięcia oferty – stosowna informacja zostanie opublikowana na stronie banku.

Kiedy otrzymam odsetki?

Odsetki, jak w każdej lokacie, zostaną wypłacone na koniec okresu umownego, czyli po 6 miesiącach. Wcześniejsze zerwanie lokaty skutkuje utratą wypracowanych odsetek. Jeśli oczekujesz produktu o większej elastyczności, pomyśl nad otwarciem konta oszczędnościowego.

Lokata zakładana jest jako nieodnawialna, czyli odsetki po upłynięciu okresu 6 miesięcy wraz z kwotą lokaty zostaną przelane na nasze konto osobiste w PKO BP.

Załóż Konto Za Zero z lokatą na rekordowe 10% w PKO BP!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Czy Konto Za Zero w PKO BP jest darmowe?

Jeśli nie posiadamy konta osobistego w PKO BP, to w celu otwarcia lokaty najlepiej będzie otworzyć Konto Za Zero. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe, a za kartę nie zapłacimy pod warunkiem wykonania min. 5 płatności w miesiącu (w przeciwnym wypadku opłata 10zł). Co ważne, okres rozliczeniowy dla wykonania tych transakcji nie równa się miesiącowi kalendarzowemu, tylko jest ustalany indywidualnie. Wypłaty z bankomatów PKO BP są darmowe, natomiast wypłaty z innych bankomatów to koszt 10 zł od wypłaty. Pamiętajmy, że istnieje także darmowa opcja wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Oprocentowanie depozytów PKO BP

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 7 Średnio: 4.7]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *