konto dla dziecka santander
|

150zł za konto dla dziecka + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ależ nam się Santander rozpędził. Teraz oferuje on najwyższą od kilku dobrych miesięcy premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł! Dodatkowo po założeniu konta dla dorosłego zgarniemy łatwe 500zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać rodzice dzieci w wieku 7-17 lat, których to dzieci nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska. Promocja trwa do 9.07.2023 lub do wyczerpania puli 1000 wniosków.

Założenie konta dla dziecka

Przed założeniem konta dla dziecka konieczne będzie założenie konta dla dorosłego poprzez dedykowaną stronę promocji. To jednak dodatkowa korzyść, ponieważ zyskać możemy oprócz 150 zł za rachunek dla dziecka dodatkowe 500 zł za konto dla dorosłego!

Aby otworzyć konto dla dziecka w bankowości elektronicznej Santander klikamy kolejno: „oferta banku” i „Konto dla dziecka i nastolatka”. Do otwarcia konta dla dziecka potrzebować będziemy jego dowód osobisty.

W celu otrzymania nagrody 150 zł za konto dla dziecka konieczne będzie wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz EKK (elektroniczny kanał kontaktu). Jeśli zakładaliśmy ostatnio konto w Santander – najprawdopodobniej zgody te mamy wyrażone (jednak warto to sprawdzić). Następnie do 9.07.2023 konieczne będzie zarejestrowanie się na stronie promocji.

Załóż Konto Santander z premią 500 zł i oszczędzaj na 6%!

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka!

Jakie warunki są konieczne do spełnienia?

Warunki konieczne do spełnienia po założeniu konta dla dziecka będą się różnić w zależności od tego, w jakim wieku jest dziecko. I tak:

W przypadku dziecka w wieku 7-12 lat konieczne będzie:

– do 9.07.2023 złożenie wniosku o konto dla dziecka (konieczne wyrażenie zgody na kontakt z naszym dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym)

– do 16.07.2023 przelanie na konto dziecka min. 50 zł.

W przypadku dziecka w wieku 13-17 lat z kolei musimy wykonać następujące czynności:

– do 9.07.2023 złożenie wniosku o konto dla dziecka wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej (konieczne wyrażenie zgody na kontakt z naszym dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym)

– do 16.07.2023 wykonanie min. 4 płatności kartą wydaną do konta dziecka (lub BLIK) oraz min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej dziecka.

Załóż Konto Santander z premią 500 zł i oszczędzaj na 6%!

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka!

Odbiór premii 150 zł za konto dziecka

Po spełnieniu powyższych warunków premia 150 zł zostanie wypłacona na konto dziecka do 31.07.2023.

W promocji obowiązuje limit 1000 promocyjnych wniosków! Informacja o ewentualnym wyczerpaniu puli pojawi się na stronie promocji.

Czy konto dla dziecka w Santander jest darmowe?

Prowadzenie rachunku dla dziecka jest zawsze całkowicie darmowe. W przypadku dzieci w wieku 13-17 lat karta będzie bezpłatna pod warunkiem wykonania nią min. 1 płatności miesięcznie (lub BLIK). Co ważne, wszystkie wypłaty gotówki w dowolnych bankomatach są darmowe!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „150 zł kieszonkowego na wakacje”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank voucher douglas 600

Zgarnij 200 zł w gotówce oraz 400 zł do Douglas po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard + 350 zł za DARMOWE konto osobiste!

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard możemy odebrać 200 zł premii w gotówce oraz 400 zł do wykorzystania na zakupy w ...
ekonto możliwości mbank 18-24 premia 550 promocja

Ponownie okazja dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 550 zł premii na bardzo prostych warunkach!

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto Możliwości 18-24! Okazja do tego jest naprawdę niezła, ponieważ na bardzo ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *