konto dla dziecka santander
|

150zł za konto dla dziecka + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ależ nam się Santander rozpędził. Teraz oferuje on najwyższą od kilku dobrych miesięcy premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł! Dodatkowo po założeniu konta dla dorosłego zgarniemy łatwe 500zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać rodzice dzieci w wieku 7-17 lat, których to dzieci nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska. Promocja trwa do 9.07.2023 lub do wyczerpania puli 1000 wniosków.

Założenie konta dla dziecka

Przed założeniem konta dla dziecka konieczne będzie założenie konta dla dorosłego poprzez dedykowaną stronę promocji. To jednak dodatkowa korzyść, ponieważ zyskać możemy oprócz 150 zł za rachunek dla dziecka dodatkowe 500 zł za konto dla dorosłego!

Aby otworzyć konto dla dziecka w bankowości elektronicznej Santander klikamy kolejno: „oferta banku” i „Konto dla dziecka i nastolatka”. Do otwarcia konta dla dziecka potrzebować będziemy jego dowód osobisty.

W celu otrzymania nagrody 150 zł za konto dla dziecka konieczne będzie wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz EKK (elektroniczny kanał kontaktu). Jeśli zakładaliśmy ostatnio konto w Santander – najprawdopodobniej zgody te mamy wyrażone (jednak warto to sprawdzić). Następnie do 9.07.2023 konieczne będzie zarejestrowanie się na stronie promocji.

Załóż Konto Santander z premią 500 zł i oszczędzaj na 6%!

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka!

Jakie warunki są konieczne do spełnienia?

Warunki konieczne do spełnienia po założeniu konta dla dziecka będą się różnić w zależności od tego, w jakim wieku jest dziecko. I tak:

W przypadku dziecka w wieku 7-12 lat konieczne będzie:

– do 9.07.2023 złożenie wniosku o konto dla dziecka (konieczne wyrażenie zgody na kontakt z naszym dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym)

– do 16.07.2023 przelanie na konto dziecka min. 50 zł.

W przypadku dziecka w wieku 13-17 lat z kolei musimy wykonać następujące czynności:

– do 9.07.2023 złożenie wniosku o konto dla dziecka wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej (konieczne wyrażenie zgody na kontakt z naszym dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym)

– do 16.07.2023 wykonanie min. 4 płatności kartą wydaną do konta dziecka (lub BLIK) oraz min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej dziecka.

Załóż Konto Santander z premią 500 zł i oszczędzaj na 6%!

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka!

Odbiór premii 150 zł za konto dziecka

Po spełnieniu powyższych warunków premia 150 zł zostanie wypłacona na konto dziecka do 31.07.2023.

W promocji obowiązuje limit 1000 promocyjnych wniosków! Informacja o ewentualnym wyczerpaniu puli pojawi się na stronie promocji.

Czy konto dla dziecka w Santander jest darmowe?

Prowadzenie rachunku dla dziecka jest zawsze całkowicie darmowe. W przypadku dzieci w wieku 13-17 lat karta będzie bezpłatna pod warunkiem wykonania nią min. 1 płatności miesięcznie (lub BLIK). Co ważne, wszystkie wypłaty gotówki w dowolnych bankomatach są darmowe!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „150 zł kieszonkowego na wakacje”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *