konto santander promocja marzec
|

Zyskaj 500 zł po założeniu Konta Santander + 100 zł za konto dla dziecka + do 300 zł zwrotu za rachunki + oszczędzaj na 7%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Sierpniowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się rekordową gwarantowaną premią 500 zł, z czego aż 400 zł otrzymamy w gotówce oraz 100 zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Biedronka, Zalando, RTV EURO AGD). To świetna wiadomość, bo w tej edycji jeszcze większą część premii stanowi premia gotówkowa! A przecież takie bonusy lubimy najbardziej.

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe i zwroty za płatności rachunków nawet do 300 zł rocznie.

Bank proponuje także świetnie oprocentowaną lokatę mobilną – aż 7% na 4 miesiące do kwoty 20.000 zł!

Dodatkowo możemy również obecnie zyskać łatwe 100 zł kieszonkowego dla naszego dziecka w wieku 7-17 lat!

Aż 500 zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 500 zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „Konto z bonusem do 400 zł” (400 zł w gotówce)

– „Polecam mój bank – edycja 5” (100zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Cinema City – w tym przypadku zamiast 100zł dostajemy 4 bilety do kina)

Z każdej z tych promocji możesz skorzystać oddzielnie, nie musisz spełniać wszystkich warunków. Otrzymasz oczywiście wtedy tylko daną część premii dedykowanej konkretnemu zakresowi oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.08.2022r. ani nie skorzystali z żadnej promocji rachunku osobistego Santander z premią od 1.04.2019r.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

Załóż Konto Santander z premią 500 zł i oszczędzaj na 6%!

Dodatkowo zyskaj 100 zł za konto dla dziecka!

Premia na start

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ będziemy mogli wtedy w przyszłości skorzystać z dodatkowej oferty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (cykliczne promocje operatora Mastercard).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 31.08.2023. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.09.2023.

100 zł po otwarciu

Pierwszą część premii otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Następnie od 1 do 30 września musimy:

 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander Mobile,
 • przynajmniej 1 raz zapłacić kartą debetową – w sklepie lub internecie (BLIK nie wlicza się),
 • zapewnić wpływ min. 1000 zł na konto (dla osób do 26 r.ż. wystarczy 300zł).

W kwestii wpływu – może to być dowolny przelew, np. z naszego konta w innym banku (lub kilka przelewów na podaną łączną kwotę). Do 31 października 2023 otrzymamy w zamian 100 zł.

100 zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (100 zł) są także bardzo proste. Wystarczy spełnić poprzednie warunki oraz w każdym z dwóch kolejnych miesięcy (październik, listopad):

 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander Mobile,
 • przynajmniej 1 raz zapłacić kartą debetową – w sklepie lub internecie (BLIK nie wlicza się),
 • zapewnić wpływ min. 1000 zł na konto (dla osób do 26 r.ż. wystarczy 300zł).

Do 31 grudnia 2023 otrzymamy za spełnienie powyższych warunków kolejne 100 zł w gotówce!

100 zł za aktywności

Aby odebrać kolejne 100 zł, należy w grudniu 2023 oraz styczniu 2024 (w każdym z tych miesięcy):

 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander Mobile,
 • przynajmniej 1 raz zapłacić kartą debetową – w sklepie lub internecie (BLIK nie wlicza się),
 • zapewnić wpływ min. 1000 zł na konto (dla osób do 26 r.ż. wystarczy 300zł).

Za spełnienie powyższego warunku premię otrzymasz na konto do 29 lutego 2024.

Załóż Konto Santander z premią 500 zł i oszczędzaj na 6%!

Dodatkowo zyskaj 100 zł za konto dla dziecka!

100zł – dodatkowa premia pieniężna

Kolejne 100 zł zgarniesz w formie dodatkowej premii gotówkowej. Wystarczy spełnić wszystkie powyższe warunki premii pieniężnych i kolejne 100 zł jest Twoje!

Ta część premii również zostanie wypłacona do 29 lutego 2024.

Dodatkowe 100 zł z programu poleceń

Po założeniu konta w bankowości elektronicznej w zakładce „Program poleceń” koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 100 zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: VZBFCL

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię. Co istotne, datą przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o konto. Warto zwrócić na to uwagę, bo jeśli zbyt późno wpiszemy kod polecenia w bankowości elektronicznej może się okazać, że będziemy mieli na przykład tylko 3 dni na spełnienie warunków. Także im szybciej – tym lepiej.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

 • 100 zł do Biedronki,
 • 100 zł do Zalando,
 • 100 zł do RTV EURO AGD,
 • 100 zł do Decathlon,
 • 4 bilety do kina Cinema City.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Po spełnieniu warunków promocji, bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń”.

Załóż Konto Santander z premią 500 zł i oszczędzaj na 6%!

Dodatkowo zyskaj 100 zł za konto dla dziecka!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023


Czy Konto Santander jest darmowe?

Wystarczy w danym miesiącu wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę min. 300zł, aby Konto Santander było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6zł za kartę i 9zł za konto). Osoby do 26 r.ż. mogą wykonać tylko jedną dowolną transakcję, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 3zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

Załóż Konto Santander z premią 500 zł i oszczędzaj na 6%!

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300 zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Santander. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to stała oferta Santander (maksymalnie 25zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300 zł rocznie!

Dodatkowo Santander proponuje także promocyjną Lokatę Mobilną – oprocentowanie 7% aż na 4 miesiące do kwoty 20.000 zł! Oferta zdecydowanie godna uwagi!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Konto z bonusem do 400 zł”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 5”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 4.8]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *