Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 100zł za każde dziecko + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 100zł za każde dziecko + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 02.11.2023r.

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao SA dostajemy także świetnie oprocentowane konto oszczędnościowe – 7% w skali roku aż przez 5 miesięcy – do kwoty 100.000 zł! Warto zaklepać sobie wysoki zysk na taki właśnie dłuższy okres, bo oprocentowania w bankach zaczynają spadać!

Dodatkowo w obecnej promocji otrzymamy 100 zł za każde dziecko, któremu założymy rachunek (i spełnimy proste warunki oferty).

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta, lokaty ani produktu kredytowego w Pekao SA w okresie od 1.05.2021 do 16.08.2023. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji.

Wnioskujesz o konto osobiste przez internet (na selfie), wraz z kartą debetową oraz aplikacją PeoPay do jego obsługi. Wniosek rozpoczniesz na stronie internetowej, a dokończysz w aplikacji mobilnej banku. Umowę o konto musisz zawrzeć najpóźniej 02.11.2023. Na szczęście dzieje się to w kilka chwil, bo robisz to przez aplikację (na selfie). Z tego względu wniosek możemy złożyć nawet ostatniego dnia promocji! Najlepiej jest od razu zacząć go wypełniać na telefonie (lepsza jakość obrazu oraz dostępność aplikacji mobilnej, w której i tak musimy skończyć składać wniosek składany na komputerze).

Uwaga! Przy otwieraniu konta za pomocą biometrii (selfie) zadbaj o to, by w pomieszczeniu było jasno i żeby wokół nie było innych osób. Wtedy masz pewność, że weryfikacja tożsamości przebiegnie bez przeszkód i wniosek zostanie zaakceptowany!

Załóż Konto Przekorzystne z premią 200 ZŁ + oszczędzaj na 7%!

Dodatkowo zyskaj 100zł za każde dziecko!

Pekao czy PKO – sprawdź różnicę!

Pekao SA oraz PKO BP to dwa zupełnie odrębne banki. Tym samym posiadając konto w PKO BP (ten z niebieskim logiem) możemy wnioskować o konto w Pekao SA (czerwone logo z żubrem)!

Odbierz pierwsze 50 zł

50 zł otrzymamy już za sam fakt podpisania umowy przez internet. Otrzymamy je do 15. dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 150 zł premii

W celu otrzymania kolejnych 150 zł premii musimy przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu założenia konta (dla kont założonych w sierpniu miesiącami tymi będą wrzesień, październik i listopad): wykonać min. 5 płatności kartą lub poprzez aplikację PeoPay (tylko zbliżeniowe, nie BLIK).

Za każdy miesiąc, w którym zostanie spełniony ten warunek, bank wypłaci nam premię 50 zł na nasze konto. Za spełnienie warunków do 15. dnia piątego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta otrzymamy premię 150 zł.

Szczegóły dotyczące warunków, jakie należy spełniać w poszczególnych miesiącach oraz daty wypłat premii znajdują się w przygotowanym specjalnie dla Was terminarzu promocji!

Załóż Konto Przekorzystne z premią 200 ZŁ + oszczędzaj na 7%!

Dodatkowo zyskaj 100zł za każde dziecko!

Dodatkowo 100zł za każde dziecko!

Pekao SA uruchomił także świetną ofertę skierowaną do osób, które posiadają dzieci. Otóż otrzymamy 100 zł za każde konto otworzone dla dziecka, jeśli nie posiadało ono rachunku w Pekao SA od 1.01.2021. Promocja z premią dla kont dla dzieci również trwa do 02.11.2023.

Konto Przekorzystne Dla Młodych zakładamy poprzez swoją bankowość internetową Pekao. W zależności od wieku dziecka, pozostałe do wykonania czynności będą inne. W dniu przystąpienia do promocji musimy wykonać następujące czynności:

dziecko, które nie ukończyło 6. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego Dla Młodych otwieramy rachunek oszczędnościowy Mój Skarb,

dziecko, które ukończyło 6. rok życia, ale nie ukończyło 13. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego Dla Młodych otwieramy wszystkie produkty w ramach PeoPay KIDS (oprócz konta osobistego – rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikację mobilną dedykowaną dla młodych użytkowników)

dziecko, które ukończyło 13. rok życia, ale nie ukończyło 18. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego dla Młodych- wnioskujemy o kartę debetową i aplikację mobilną.

Wszystkie powyższe czynności (dla dziecka w danym wieku) musimy wykonać w jednym dniu.

Załóż Konto Przekorzystne z premią 200 ZŁ + oszczędzaj na 7%!

Dodatkowo zyskaj 100zł za każde dziecko!

Następnie należy do 30.11.2023:

w przypadku dziecka do 6 lat: zapewnić saldo min. 200,01 zł na jego Koncie Przekorzystnym lub koncie oszczędnościowym Mój Skarb,

w przypadku dziecka w wieku min. 6 lat: dziecko musi wykonać minimum 3 transakcje kartą lub BLIK oraz zalogować się do aplikacji mobilnej (PeoPay KIDS w przypadku dziecka do 13 lat lub PeoPay w przypadku dziecka w wieku min. 13 lat).

Nagrodę 100 zł otrzymamy przelewem na konto dziecka do 31.12.2023.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023


Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Przekorzystnego jest bezpłatne pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na nie w wysokości min. 500 zł (w przeciwnym wypadku opłata 6 zł). Zapłacić możemy za kartę debetową (4 zł miesięcznie). Jeśli jednak wykonamy min. 1 transakcję kartą w miesiącu, unikniemy tej opłaty. Osoby do 26 r.ż. są bezwarunkowo zwolnione z tego warunku bezpłatności debetówki.

Bank oferuje darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz dwie dowolne wypłaty z bankomatów obcych w miesiącu bez kosztów, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunki bezpłatności konta i karty. Każda kolejna wypłata to koszt 2,3% od wypłaty (min. 5zł).

Dodatkowo karta Mastercard Debit FX, o którą możemy wnioskować w promocji umożliwia bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych (bez prowizji banku). To świetna opcja dla płatności za granicą!

Dodatkowe korzyści z kontem w Pekao

Polecam Wam zwrócić szczególną uwagę na promocyjną ofertę oprocentowania środków gromadzonych na rachunku oszczędnościowym dla nowych klientów banku. Oprocentowanie aż 7% do kwoty 100.000 zł będzie dostępne przez 152 dni (5 miesięcy)! Jeśli spełniamy warunki opisywanej promocji – czyli jesteśmy nowym klientem – łapiemy się także na promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego! Warto teraz zaklepać sobie wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego na dłużej. Na rynku praktycznie nie ma podobnych ofert, gdzie mamy pewność tak wysokiego oprocentowania przez 5 miesięcy na koncie oszczędnościowym!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę” – edycja IX

Regulamin promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXX edycja”


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 100zł za każde dziecko + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X