pekao promocja konto oszczędnościowe 5
|

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 100zł za każde dziecko + 150 zł od Mastercard + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao SA dostajemy także świetnie oprocentowane konto oszczędnościowe – 7% w skali roku aż przez 5 miesięcy – do kwoty 100.000 zł! Warto zaklepać sobie wysoki zysk na taki właśnie dłuższy okres, bo oprocentowania w bankach zaczynają spadać!

Dodatkowo w obecnej promocji otrzymamy 100 zł za każde dziecko, któremu założymy rachunek (i spełnimy proste warunki oferty).

Oprócz tego w prosty sposób możemy zyskać 150 zł w punktach wymiennych na bony w programie Mastercard Bezcenne Chwile!

To łącznie aż 450 zł łatwej do wyciągnięcia kasy!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta, lokaty ani produktu kredytowego w Pekao SA w okresie od 1.05.2021 do 16.08.2023. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji.

Wnioskujesz o konto osobiste przez internet (na selfie), wraz z kartą debetową oraz aplikacją PeoPay do jego obsługi. Wniosek rozpoczniesz na stronie internetowej, a dokończysz w aplikacji mobilnej banku. Umowę o konto musisz zawrzeć najpóźniej 02.11.2023. Na szczęście dzieje się to w kilka chwil, bo robisz to przez aplikację (na selfie). Z tego względu wniosek możemy złożyć nawet ostatniego dnia promocji! Najlepiej jest od razu zacząć go wypełniać na telefonie (lepsza jakość obrazu oraz dostępność aplikacji mobilnej, w której i tak musimy skończyć składać wniosek składany na komputerze).

Uwaga! Przy otwieraniu konta za pomocą biometrii (selfie) zadbaj o to, by w pomieszczeniu było jasno i żeby wokół nie było innych osób. Wtedy masz pewność, że weryfikacja tożsamości przebiegnie bez przeszkód i wniosek zostanie zaakceptowany!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 100zł za każde dziecko!

Pekao czy PKO – sprawdź różnicę!

Pekao SA oraz PKO BP to dwa zupełnie odrębne banki. Tym samym posiadając konto w PKO BP (ten z niebieskim logiem) możemy wnioskować o konto w Pekao SA (czerwone logo z żubrem)!

Odbierz pierwsze 50 zł

50 zł otrzymamy już za sam fakt podpisania umowy przez internet. Otrzymamy je do 15. dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 150 zł premii

W celu otrzymania kolejnych 150 zł premii musimy przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu założenia konta (dla kont założonych w sierpniu miesiącami tymi będą wrzesień, październik i listopad): wykonać min. 5 płatności kartą lub poprzez aplikację PeoPay (tylko zbliżeniowe, nie BLIK).

Za każdy miesiąc, w którym zostanie spełniony ten warunek, bank wypłaci nam premię 50 zł na nasze konto. Za spełnienie warunków do 15. dnia piątego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta otrzymamy premię 150 zł.

Szczegóły dotyczące warunków, jakie należy spełniać w poszczególnych miesiącach oraz daty wypłat premii znajdują się w przygotowanym specjalnie dla Was terminarzu promocji!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 100zł za każde dziecko!

Dodatkowo 100zł za każde dziecko!

Pekao SA uruchomił także świetną ofertę skierowaną do osób, które posiadają dzieci. Otóż otrzymamy 100 zł za każde konto otworzone dla dziecka, jeśli nie posiadało ono rachunku w Pekao SA od 1.01.2021. Promocja z premią dla kont dla dzieci również trwa do 02.11.2023.

Konto Przekorzystne Dla Młodych zakładamy poprzez swoją bankowość internetową Pekao. W zależności od wieku dziecka, pozostałe do wykonania czynności będą inne. W dniu przystąpienia do promocji musimy wykonać następujące czynności:

dziecko, które nie ukończyło 6. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego Dla Młodych otwieramy rachunek oszczędnościowy Mój Skarb,

dziecko, które ukończyło 6. rok życia, ale nie ukończyło 13. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego Dla Młodych otwieramy wszystkie produkty w ramach PeoPay KIDS (oprócz konta osobistego – rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikację mobilną dedykowaną dla młodych użytkowników)

dziecko, które ukończyło 13. rok życia, ale nie ukończyło 18. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego dla Młodych- wnioskujemy o kartę debetową i aplikację mobilną.

Wszystkie powyższe czynności (dla dziecka w danym wieku) musimy wykonać w jednym dniu.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 100zł za każde dziecko!

Następnie należy do 30.11.2023:

w przypadku dziecka do 6 lat: zapewnić saldo min. 200,01 zł na jego Koncie Przekorzystnym lub koncie oszczędnościowym Mój Skarb,

w przypadku dziecka w wieku min. 6 lat: dziecko musi wykonać minimum 3 transakcje kartą lub BLIK oraz zalogować się do aplikacji mobilnej (PeoPay KIDS w przypadku dziecka do 13 lat lub PeoPay w przypadku dziecka w wieku min. 13 lat).

Nagrodę 100 zł otrzymamy przelewem na konto dziecka do 31.12.2023.

150 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

To jeszcze nie koniec! Kolejne 150 zł otrzymamy w formie punktów (12 000pkt.) w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach promocji „Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach”! Punkty są wymienne np. na bony na 150 zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik czy Allegro! Warto się spieszyć, bo liczba nagród w tej promocji jest ograniczona! Jest tylko 10 000 sztuk pakietów punktów, a promocja obejmuje wszystkich klientów, którzy jak dotąd nie zarejestrowali swojej karty debetowej Mastercard z logo Pekao (inne banki się nie liczą) w programie Mastercard Bezcenne Chwile! Na dzień przed zakończeniem oferty informacja o planowanym zakończeniu oferty będzie opublikowana na stronie operatora.

Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj. Konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych.

Jeśli mamy już konto w programie – po prostu dodajemy kolejną kartę. Musimy to zrobić do 31.01.2024. Następnie, do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta w programie wykonujemy min. 5 transakcji kartą debetową (kwoty dowolne). BLIK nie wlicza się, ale zwykłe płatności w sklepach na pewno bez problemu będą zaakceptowane. Wykluczonych zostało natomiast wiele nietypowych płatności, jak np. przekazy pieniężne, transakcje dot. składek ubezpieczeniowych czy płatności w drogeriach, aptekach, klubach nocnych czy sklepach alkoholowych. Także najbezpieczniej będzie zapłacić kartą za codzienne zakupy lub paliwo.

Za spełnienie powyższego warunku otrzymamy pierwsze 8 000 pkt. wymiennych na bony o wartości 100 zł.

Kolejne 50 zł otrzymamy, jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu zapisania się do programu Bezcenne Chwile wykonamy min. 1 płatność kartą debetową z wykorzystaniem portfela cyfrowego (może to być płatność Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay lub Google Pay). Za spełnienie tego warunku otrzymamy kolejne 4 000 pkt. wymienne na bony o wartości 50 zł.

Punkty otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Okres ważności punktów to 2 miesiące od dnia otrzymania.

Punkty wymieniamy na bony do Circle K lub inne (np. Carrefour, Empik) i tym samym zyskujemy kolejne 150 zł.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – październik 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2023


Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Przekorzystnego jest bezpłatne pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na nie w wysokości min. 500 zł (w przeciwnym wypadku opłata 6 zł). Zapłacić możemy za kartę debetową (4 zł miesięcznie). Jeśli jednak wykonamy min. 1 transakcję kartą w miesiącu, unikniemy tej opłaty. Osoby do 26 r.ż. są bezwarunkowo zwolnione z tego warunku bezpłatności debetówki.

Bank oferuje darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz dwie dowolne wypłaty z bankomatów obcych w miesiącu bez kosztów, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunki bezpłatności konta i karty. Każda kolejna wypłata to koszt 2,3% od wypłaty (min. 5zł).

Dodatkowo karta Mastercard Debit FX, o którą możemy wnioskować w promocji umożliwia bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych (bez prowizji banku). To świetna opcja dla płatności za granicą!

Dodatkowe korzyści z kontem w Pekao

Polecam Wam zwrócić szczególną uwagę na promocyjną ofertę oprocentowania środków gromadzonych na rachunku oszczędnościowym dla nowych klientów banku. Oprocentowanie aż 7% do kwoty 100.000 zł będzie dostępne przez 152 dni (5 miesięcy)! Jeśli spełniamy warunki opisywanej promocji – czyli jesteśmy nowym klientem – łapiemy się także na promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego! Warto teraz zaklepać sobie wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego na dłużej. Na rynku praktycznie nie ma podobnych ofert, gdzie mamy pewność tak wysokiego oprocentowania przez 5 miesięcy na koncie oszczędnościowym!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę” – edycja IX

Regulamin promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXX edycja”

Regulamin promocji “Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *