ekonto możliwości mbank 18-24 premia 500 promocja 2
|

Znowu gratka dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 500 zł premii na bardzo prostych warunkach!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto Możliwości 18-24! Okazja do tego jest naprawdę niezła, ponieważ na bardzo prostych warunkach możemy zyskać aż 500 zł, łącząc ze sobą dwie promocje! Co ważne – rachunek, karta i bankomaty w tej ofercie są bezwarunkowo darmowe! Będzie hit?

Dodatkowo możemy skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego – aż 7% do kwoty 50.000 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 1.01.2020r. nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku w mBanku. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową VISA poprzez dedykowaną stronę promocji. Podczas wnioskowania musimy wyrazić zgodę na przystąpienie do programu zniżkowego mBanku mOkazje.

Jeśli będzie taka rubryka we wniosku – będzie mi niezmiernie miło, jeśli w komórce „kod polecenia” podasz mój kod: polakoszczedza2022

W ten sposób dodatkowo docenisz moją pracę nad tym portalem!

Zdecydowanie warto założyć rachunek metodą na selfie lub przez e-Dowód! Zyskamy wtedy maksymalną premię! Podczas składania wniosku konieczne będzie wybranie nagrody dodatkowej (bon 150 zł do Allegro lub Media Expert).

Warto podczas wnioskowania o konto od razu zaznaczyć chęć otwarcia także konta oszczędnościowego – oprocentowanie 7% może już niedługo nie być dostępne. Co ważne, z promocyjnego oprocentowania mogą skorzystać klienci, którzy założą konto poprzez selfie lub e-dowód (w przeciwnym wypadku zostanie ono obniżone do 5,5%).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Aż 500 zł!? Jak to możliwe?

Okazja do założenia eKonta możliwości dla osób wieku 18-24 z pewnością jest bardzo dobra, ponieważ do 23.11.2023 możemy połączyć dwie oferty:

– „Bo mogę więcej II” – 350 zł premii w gotówce

– „Łap bony od mBanku” – 150 zł premii w formie bonu (Media Expert lub Allegro)

Co ważne, do 23.11.2023 musimy mieć już podpisaną umowę. Na szczęście możemy ją podpisać online, w kilka chwil!

150 zł w formie bonu

150 zł w formie bonu do Allegro lub Media Expert otrzymamy, jeśli otworzymy rachunek i wykonamy min. 5 płatności telefonem do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Liczą się płatności BLIK, Google Pay, Apple Pay.

Nagrodę otrzymamy w formie bonu w zakładce mOkazje w bankowości elektronicznej lub mobilnej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Voucher będzie dostępny w serwisie oraz aplikacji mobilnej przez 60 dni.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

350 zł premii w gotówce

Kolejne 150 zł premii w gotówce otrzymamy za samo założenie rachunku poprzez selfie lub e-Dowód oraz spełnienie wszystkich poniższych warunków. Jeśli zdecydujemy się na inną metodę otwarcia rachunku, ta część premii (150 zł) nam przepadnie, ale oczywiście pozostała kwota jest nadal dostępna!

Co z pozostałą częścią premii? W celu jej otrzymania, konieczne będzie wykonywanie podstawowych aktywności, za które otrzymamy kolejne premie. Lista czynności, które musimy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto promocyjne jest następująca:

20 zł premii – wykonaj min. 5 płatności telefonem (Google Pay, Apple Pay) – mamy to spełnione (w ramach oferty z bonem)!

20 zł premii – zrób min. 5 przelewów na numer telefonu,

20 zł premii – posiadaj aktywny cel oszczędnościowy (min. 50 zł zgromadzone na nim)

140 zł premii – dodatkowa premia, jeśli spełnisz wszystkie 3 powyższe warunki!

Premię łączną za ten zakres oferty w wysokości 200 zł lub 350 zł otrzymamy maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Szczegółowe warunki z rozpiską czynności, które musimy wykonywać w poszczególnych miesiącach, znajdują się w specjalnie przygotowanym terminarzu promocji.

Czy eKonto możliwości 18-24 jest darmowe?

Zdecydowanie tak – eKonto możliwości 18-24 to darmowe konto i karta! Nie zapłacisz nic za prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty gotówki z dowolnych bankomatów! To się nazywa oferta dla młodych! Brawo!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – październik 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2023


Dodatkowa korzyść: 7% na koncie oszczędnościowym

Po założeniu konta przez selfie lub e-dowód otrzymamy także możliwość korzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego – aż 7% do kwoty 50.000 zł! Jeśli otworzymy rachunek w inny sposób, nasze oprocentowanie zostanie obniżone do 5,5%. Konieczne będzie zawnioskowanie o ten dodatkowy rachunek (oszczędnościowy) podczas wypełniania formularza promocji! W celu utrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100 zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Bo mogę więcej II”

Regulamin promocji „Łap bony od mBanku”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *